Sundial

Regisztráció dátuma: 2023. január 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2023. január 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Glamorous Moment Dezodor

Balea Glamorous Moment Dezodor
2024. június 6.

Nem dezodorként használom,hanem parfüm helyett a karomra ,nyakamra fújom.Nagyon megszerettem ezt az illatot,nem tolakodó és nőies.Viszonylag tartós is,ahhoz képest,hogy dezodor.

Essence Juicy Bomb Szájfény

Essence Juicy Bomb Szájfény
2024. június 6.

A papayásat vettem meg,de kár volt.Szerencsére nem nagy tétel.Tudom hogy a szájfények nem tartósak,de ez rekordhamar eltűnik a számról.Akkor inkább érdemes megvenni kicsit drágábban az Essence applikátoros szájfényét.

Essence Hydra Kiss Ajakolaj

Essence Hydra Kiss Ajakolaj
2024. június 6.

A narancsos árnyalat van még,ad egy enyhe színt.Érezhető,hogy nem egy szájfény,az olajos állag tényleg puhítja a számat.Egy dolog zavar benne,az illata nem a megszokott édes cukorkás ajaktermékekre jellemző,hanem erősen parfümös.Ettől függetlenül jó termék,de az illata miatt ritkábban használom.

Balea Micellás Arctisztító Kendő

Balea Micellás Arctisztító Kendő
2023. november 16.

Nem sminket mostam le vele,csak áttöröltem vele az arcom,de utána elkezdett égni és piros lenni a bőröm.Gondolom az erős illatanyag miatt.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2023. november 16.

Reggelente szoktam vele áttörölni az arcom.Nem létfontosságú termék,de kellemesen frissít,nem szárít,nem irritál.

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen
2023. november 16.

2 hónapos volt a babám,amikor elkezdtük használni a koszmójára.Pár használat után gyönyörűen eltüntette .Most már felváltva használom a Babylove fürdetővel,és szép a fejbőre és a haja.Drága termék,de sokáig elég és hosszútávon megoldotta a problémát.

Revolution Re-Loaded Palette - Velvet Rose

Revolution Re-Loaded Palette - Velvet Rose
2023. január 4.

Nem szemhéjbázist,csak alapozót használok alá,de nekem nap végéig fent marad.Az igaz,hogy kicsit potyog,de én mindig a szemfestéssel kezdek,így könnyű korrigálni.Már elég régóta megvan,de még nincs szívem megválni tőle,annyira szép színek vannak benne.A visszafogott sminket kedvelem,de itt a burgundi és arany kombinációja a kedvencem,főleg télen.

RIVAL loves me Miss Curvy Szempillaspirál

RIVAL loves me Miss Curvy Szempillaspirál
2023. január 4.

Eddig a márka spiráljaival elégedetlen voltam,de ebben pozitívan csalódtam.Hosszabbít,dúsít,nem potyog.Szerintem van olyan jó,mint a Lovely spirálja.

Fa Cream & Oil Kókuszolaj és Kakaóvaj Tusfürdő

Fa Cream & Oil Kókuszolaj és Kakaóvaj Tusfürdő
2023. január 3.

Nem az a tipikus unalmas kakaó illatú termék,annál nőiesebb és finomabb,nekem elég tartós is.A bőröm sem szárítja.

Balea Nappali Arckrém Niacinamiddal FF30 Fényvédelemmel

Balea Nappali Arckrém Niacinamiddal FF30 Fényvédelemmel
2023. január 3.

Nyáron vettem,de a hőségben kellemetlen érzés a bőrön és nagyon fénylik.Viszont most télen,hámlasztás utáni fényvédelemhez bevált.Púderrel mattítva csak egy szép bőrfényt ad.Nyárra viszont egy matt hatású fényvédőt fogok keresni.