Sunicole

Regisztráció dátuma: 2021. március 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. március 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado
2021. október 12.

TRND projekt keretein belül tudtam kipróbálni a terméket. Kicsit zsíros, nehéz bedolgozni a bőrbe. Viszont ettől függetlenül teszi a dolgát, érezhető a hatása. Puhább és frissebbnek érzem a bőrt a szemkörnyékemen.

Kiehl's Ultra Facial Cream

Kiehl's Ultra Facial Cream
2021. október 12.

TRND projekt keretein belül próbáltam ki ezt a terméket és ez volt a kedvencem a minták közül. Engem nagyon meggyőzött és szerintem újra is fogom vásárolni a terméket. Már 1-2 napi használat után hidratálta a bőröm és eltűnt róla az száraz érdes érzés, ami volt. Nem zsíros, könnyen beszívódik a bőrbe. Szagtalan, viszont nekem ez pozitívum.

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2021. október 12.

TRND projekt keretein volt alkalmam kipróbálni a terméket, máskülönben nagyon borsos ára van. Viszont tényleg hatékony. Felkelés után tényleg éreztem az arcomon az olaj hatását. Elég keveset használni és így a 30 ml szerintem nagyon sokáig elég. Az illatát pedig imádom. Kicsit erőteljes, de mivel koncentrátum, ez érthető. Aki szereti a levendula illatát, annak kedvenc lesz.

Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner

Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner
2021. október 12.

TRND projekt keretein belül volt alkalmam kipróbálni. Alapvetően nem használok tonikot, így nem tudom összehasonlítani mással. Érzékeny bőrre tényleg jó, nem irritálta bőrömet és szépen megnyugtatta. A név pedig ne tévesszen meg, mert a jó angol tudásommal én is azt hittem, hogy ez egy kamillás termék, aminek az illatát nem szeretem. Viszont a Calendula körömvirágot jelent, és így nagyon szeretem az illatát is.

Balea Testápoló Krém Sheavajjal és Argánolajjal Száraz Bőrre

Balea Testápoló Krém Sheavajjal és Argánolajjal Száraz Bőrre
2021. szeptember 15.

Szerintem ár-értékben egy nagyon jó termék. Jól hidratál és én az illatát is nagyon szeretem. De pl páromnak az nem tetszik. Kicsit nehezen szívódik be. Viszont rengeteg, ami a dobozban van, sokáig elég :D

Schauma Nature Moments Acai Bogyó,Mandulatej,Zabpehely Hair Smoothie Hajbalzsam

Schauma Nature Moments Acai Bogyó,Mandulatej,Zabpehely Hair Smoothie Hajbalzsam
2021. szeptember 15.

Nem érzem csodaszernek, de egyébként mint balzsam jól funkcionál. Tényleg elég híg, így kicsit többet kell belőle használni. De az illata valami elképesztően jó. A párom imádja :D

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon
2021. szeptember 15.

Szimpatikus volt a termék, de nagyon megbántam. És, ahogy olvasom más is hasonló tapasztalatokat szerzett. Nagyon szárította a hajam. De tényleg, nagyon, Balzsamot és volt, hogy 10 perces pakolást is használtam utána, de még így sem múlt el a hatása és másnap úgy állt a hajam mint a szénakazal.

Garnier Botanic Therapy Olive Mythique Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Olive Mythique Hajbalzsam
2021. szeptember 15.

Kezdetben nagyon szerettem, meg még ma is szeretem, mert nem károsítja a hajam. De azt vettem észre, hogy csak 1-2 napig hat. De akkor tényleg nagyon puha, fényes jó illatú volt a hajam. De utána 3. nap már szinte semmi, amit így más balzsamoknál nem vettem észre.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. szeptember 15.

Én többnyire csak balzsamként használtam. Pakolásként nem tudtam, amit sajnálok mert kíváncsi lennék, úgy mennyire hatott. Így balzsamként teljesen jól funkcionált.

Schauma Multi Repair 6 Sampon

Schauma Multi Repair 6 Sampon
2021. szeptember 15.

Nekem ez a termék sajnos nem vált be :( Nagyon gyorsan zsírosodott utána a hajam. Alapból gyorsan szokott, de ha ezzel mostam hajat, akkor 2 nap után újra mosni kellett. És biztos vagyok benne, hogy a sampontól, mert többször volt hogy 2-3 hétig mással mostam hajat és akkor nem zsírosodott ennyire. Ez lehet, hogy éppen nekem pont nem jó a termék, mert ahogy látom másoknak pozitív tapasztalatai vannak.