Sunshine28

Regisztráció dátuma: 2020. november 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. november 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2020. november 23.

Viszkető, zsiroskorpára vettem. Erős az illata. Nagyon szárít és nehezen kifésülhető a haj.
Ami pozitív, hogy jól tisztít és mérséklődött a viszketés tőle. Korpám megszünt, de több sampont is használtam mellette. Nem használnám hosszú távon, nem is veszem újra.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2020. november 23.

Zsíros arcbőrre használom, vagyis a szabályzására. Reggel mosok vele arcot, majd rákenem az effeclar duo+ krémet. Kb 6 óra elteltével már zsirosodik a bőröm, de elviselhető mértékbe. Eddig ez szabályozta legjobban a zsirosodást. Sokadik tubus után járok. Mindig újra veszem. Nagyon jól tisztít, maradék sminket is teljesen leszedi.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2020. november 23.

Sokadik tubus után járok. Zsíros az arc bőröm nagyon, ez miatt pattanásaim lesznek, amik hegesen gyógyulnak. Hetekig heges volt a böröm, nagyon idegesített. Mióta használom nem jönnek ki a pattanások, sem miteszerek. A hegyeket teljesen legyógyította. Meggátolja a pattanások kialakulását. A faggyútermelést szabályozza valamelyest. Kombinálva használom a lemosojával együtt. Smink alá szoktam kenni. Nekem nagyon szép tőle az arcbőröm. Én nagyon megvagyok elégedve a la roshe termékekkel. Néha picit viszket az arcom, más bajom nincs vele. Sokáig elég, kis mennyiség elég, jól eloszlatható.

Balea Professional Tonerde Shampoo

Balea Professional Tonerde Shampoo
2020. november 23.

Pozitív vélemények alapján vettem. Jól habzik, nem kellett sok belőle. Hajmosás után már éreztem egy fura állagot. Az illata nem volt számottevő. Nagyon nehezen tudtam kibontani, kb egy széna boglya lett. Nehezen száradt meg. Másnap jó állaga lett a hajamnak, de a vége rendesen el volt szárad a. A hajam 2 nap múlva elkezdett zsirosodni tőle. Nem vált be nekem, nem veszem többet és nem is használom el.

La Roche-Posay Kerium Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Hajra

La Roche-Posay Kerium Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Hajra
2020. november 23.

Nekem nagyon durva zsíroskorpám volt. A teteje zsíros a hajamnak, az alja pedig száraz, szőkitett, festett. Használtam már a La roshe termékeket arcra is, beválltak. Gondoltam kipróbálom a samponját is. Kellemes illatú, könnyen kiöblíthető, nem kell annyi vízet elpacsálni, mint egy másik samponnál. Tisztít, a hajam puha lesz tőle és könnyen szárad. Nem szárítja ki akkor se, ha nem használok hozzá hajbalzsamot. Nekem bevált, többször újra vettem.