Sunshinegirl

Regisztráció dátuma: 2020. január 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2020. január 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Palette Instant Color Hajszínező

Palette Instant Color Hajszínező
2021. február 13.

0-ás fagyos szőke árnyalatot vettem meg, két csomaggal is. Hamvas közép/inkább sötétebb szőke a hajam, eredetileg a pure color 8.1 színezőt akartam megvenni hogy kicsit frissítsek a színén(de nem volt szval maradt ez)
Először is, egyenletesen felvinni lehetetlen, ahhoz hogy mindenhol egyformán befogja kellett volna vagy 5 csomag. A hajam hátközépig ér, és nem is kimondottan dús. A hosszára már balzsammal kevertem, ígyis alig jutott mindenhova. A felviteltől számítva(ami volt vagy fél óra) 10 percig hagytam hatni.
Háátt. Az eredménytől nem vagyok elszállva, egy bármilyen hamvasító samponnal elértem volna ezt, addig is tartott. Mégcsak nem is teljesen egyenletes, néhol szürkés-természetellenes árnyalat lett(képzelem, egy világos szőke hajat milyen "szépen" fogna be)
Szóval nem vagyok megelégedve, az az 1000 forint is kidobott pénz,máskor veszek belőle egy hamvasító sampont. Annyi hogy legalább nem ártott a hajamnak, és nem is néz ki vállalhatatlanul.

Bvlgari Petits et Mamans EDT

Bvlgari Petits et Mamans EDT
2020. december 24.

Életem első parfümje volt❤
Nagyon finom, lágy púderes babaillata van, de mégis nőies és friss
Azóta se találtam ennél jobb illatot,imádom
Sajnos szinte semennyire nem tartós, negyed múlva már csak akkor érezni,ha valaki közvetlenül a bőrömet szagolja meg😅 hajon,ruhán viszont még másnap is érezni. Olyan mintha inkább a saját illatom lenne, nem parfüm
De nekem így is nagyon tetszik, úgy használom,hogy több helyre is fújom magamra, aztán alkalomhoz illően egy erősebb parfümből is fújok,de szigorúan csak egy picit a ruhámra/nyakamra, de van,hogy csak őt használom magában. Szerintem ez a signature illatom

Nature Box Sárgabarack Hajfény Spray

Nature Box Sárgabarack Hajfény Spray
2020. október 28.

Up: 4 hónapja megvan,és azóta is nagyon tetszik. Mosás után ha nedves hajra fújom,nagyon szép hullámos,fényes lesz a hajam tőle. Mosások között is el tudok oszlatni egy nagyon keveset a hajvégeken,nem ragasztja össze és szépen ápolja.
Most vettem, a teszkóban le volt árazva 800 forintra. Imádom a barackot,ennek meg valami isteni illata van😀
Ki is próbáltam,és egyenlőre a legjobb hajspray amit használtam. Már régóta kerestem valamit amit bármikor fújkálhatok a hajamra két mosás között. Ez nagyon tetszik,puhább és nagyon finom illatú lett a hajam.

Garnier Fructis Banana Hair Food Sampon

Garnier Fructis Banana Hair Food Sampon
2020. augusztus 15.

Update: 2 hónapja használtam,most fogyott ki a flakon. Továbbra is a legjobb sampon amit próbáltam,biztos hogy újraveszem
A pakolást már használtam tavaly nyáron, és csodát tett a hajammal strandolások után, az illatát pedig imádtam.
Amikor megláttam hogy lett belőle sampon is,azonnal meg kellett vennem,a pakolással együtt!
Ma próbáltam ki először,strandolás utáni kócos,összetapadt hajamon. Ilyet samponnál még soha nem tapasztaltam!!😍😍
Teljesen olyan érzés volt mosás után,mintha már balzsamot,pakolást tettem volna rá,pedig nem is!! Szinte csúszott,omlott a kezemben a vizes hajam,egyszerűen egy csoda!!!
Az illata pedig annyira jó,hogy legszívesebben megettem volna😅
Ilyen jó samponom még soha nem volt! Még jövök updatelni,de úgy tűnik újravevős lesz😊

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. augusztus 15.

Up: elhasználtam egy tégellyel, és továbbra is imádom,csodát tesz a hajammal!!
Most az aloe verásat vettem meg,de ha az elfogyott tuti visszatérek hozzá

Szerintem a legjobb hajpakolás amit valaha használtam!!
Tavaly nyáron már elhasználtam egy tégellyel,strandolások után egyszerűen csodát tett a kiszáradt hajammal.
Pedig nem szeretem a natúr termékeket,a gyenge szőkített,vasalt,hosszú hajamra kevésnek érzem őket,de ez egy csodaszer!!
Most megláttam hogy lett sampon is,ezért azzal együtt újravettem.
Most is szuper,az illatát pedig imádom!!!

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás
2020. augusztus 15.

Update: elhasználtam,és hát sajnos változtatnom kell a véleményemet. A szín igaz,hogy szép hamvas,de minden mosásnál használnom kell, viszont mint hajpakolás nem ápol eléggé. Eloszlatni pedig nehéz volt a hajamon úgy hogy mindenhova jusson,rengeteget kellett rátenni,így csak 2 hónapig volt elég ez a hatalmas adag is. Maga a hamvasító hatása jó, de nekem így túl macerás használnom,inkább maradok a hamvasító folyadéknál:(

Teljesen egyetértek mindenkivel,ez a pakolás egyszerűen tökéletes!!
Festés után,illetve pár hetente mosás előtt fennthagyom kb 10 percig,és gyönyörű lágy krémesen hamvas,természetes árnyalatú . Nagyon hatásos,de semmi lilás elszíneződés,illetve egyáltalán nem szárít a hamvasító samponokkal ellentétben. Így 1-2 hétre le van tudva a hamvasítás,ugyanis addig tart a hatása,így lényegesen leegyszerűsíti a hajápolási rutinomat,elég az ápolásra figyelnem,nem kell bajlódnom ezzel is.
5 csillag,és biztos hogy állandó helye lesz a szépségápolási rutinomban!!

Palette Permanent Natural Colors Creme

Palette Permanent Natural Colors Creme
2020. július 29.

Én is a 9-1 árnyalatot használtam,már 2x is de megint újraveszem majd😃
Hamvas,nagyjából egységes lett a szín,a szőkésbarna töveimet szépen leszívja,nem szárít. Egész tartós,bár ha nem használok hamvasítót pár mosás után kezd sárgulni,de ez minden hamvas szőkénél így van. Én meg vagyok elégedve,ezért az árért pedig főleg. Majd meglátom, hosszú távon milyen lesz

Nadin Kén Szappan

Nadin Kén Szappan
2020. július 8.

El sem hiszem,hogy még nem véleményeztem, pedig már fél éve,naponta többször ezzel tisztítom a bőrömet.
Első alkalommal úgy emlékszem, megijedtem hogy milyen feszülős lett a bőröm😅😅 de azóta már sokszor használtam hidratáló nélkül is,és végülis nem szárította. Persze azért sokkal szebb az eredmény,ha hidratálok utána. Az illata egész kellemes,pedig arra számítottam hogy büdös lesz
Egyébként matt,és teljesen tiszta lesz a bőröm, ha van pattanás, azonnal leszárítja 1-2 használat alatt. Hogy vannak e épp mitesszereim,azt nem befolyásolja,bár rendszeres használat mellet egységesebbé teszi a bőrt.
Összességében nekem bejött,maradok nála.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2020. június 14.

Update: azóta használgattam még egy párszor,egész jól kivilágosítja a hajam tövét, de sajnos a hamvassága mégsem az igazi. Inkább csak aranyszőke, és elég hamar sárgul,nem is teljesen egyenletes.
Sajnálom,mert tényleg egyáltalán nem károsít, és ha utána rászínezek valamilyen hamvas hajszínezővel,akkor egész szép, de azért elvárható hogy már elsőre hamvas legyen szóval más után nézek.

Imádom😍😍
801 mandula árnyalatot használom. Havonta egyszer festek. A szőke hajam addigra már kicsit kezd sárgulni,és lenövésem is bőven van(szőkésbarna). Az eredmény nagyon szép lágy hamvas,se nem túl világos,se nem sárga. Természetes hatású.
A balzsam pedig egy csoda!! Szuper illata van, fényes,puha lesz tőle a hajam, és jó nagy adag. Egyetlen hátránya a festéknek,hogy könnyen kopik,de ettől függetlenül 5 csillag!

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2020. június 12.

Up: elhasználtam az egészet(1 hónap alatt😂) és továbbra is nagyon nagyon jónak tartom!! Sokat vasaltam a hajam ez idő alatt,de alig töredezett egy kicsit,nagyon jól ápolta ez a pakolás. Pár naponta mosok hajat,hajmosás után 1 órát hagytam rajta mindig.
Leave-in ként is kipróbáltam, teljesen beszívta a hajam,és puhább,illatosabb lett. Az illatát egyébként imádom!!
Most a banánosat veszem újra,mert azt is nagyon szerettem,és kipróbálom az új hair food samponokat is,mert eddig úgy tűnik bevált ez a termék család😀

Még csak most próbáltam először,de máris imádom!!😍😍😍
A hajam száraz típusú,mondjuk most jó állapotban van,nem rég volt vágva,nincs töredezve sem.
Samponos hajmosás után az egész hajamra felvittem a tövektől-a végekig,és ráhúztam egy zacskót a fejemre,így hagytam 1,5 órát,majd simán vízzel leöblítettem. Már öblítés közben is selymes,csúszós volt a hajam,de nagyon könnyű volt leöblíteni. Utána nem használtam semmilyen leave-in terméket, csak hagytam megszáradni a levegőn.
Reggelre az alapból hullámos hajam pihe-puha, szuper fényes lett, és egyáltalán nem frizzy!! Teljesen élettel teli, és érzem hogy tényleg ápolta a pakolás,szinte feltöltötte,nem csak bevonta egy szilikonos réteggel.Ja és egyáltalán nem lapította le a hajam,pedig vékonyszálú,és még ritkítva is van.
Az illata is nagyon kellemes, friss, egyáltalán nem tolakodó
A makadámiás kivételével az összes hair food-ot próbáltam, eddig ez és a banános a legjobb. 5 csillag,és ha továbbra is ilyen hatásos tuti újraveszem!!