superultra

Regisztráció dátuma: 2019. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence This Is Me. Körömlakk

Essence This Is Me. Körömlakk
2020. szeptember 28.

Tényleg hamar elkezd a köröm végéről lepattogni a lakk.

Miss Sporty Wonder Smooth Rúzs

Miss Sporty Wonder Smooth Rúzs
2020. szeptember 20.

A 200 incredible pink van meg, nagyon megtetszett ez a szín és az illata is jó. Aztán rájöttem, hogy ez az árnyalat nem nekem való sajnos, de a nagyobb probléma, hogy egyáltalán nem tartós és már túlságosan is krémes állagú.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2020. szeptember 20.

A pioneer és a loyalist van meg. Az előbbi tényleg nagyon tartós és az árnyalat is szép, de az utóbbi nekem picit ragad (nem járt le) és kopik pár óra után. Hallottam már másoktól, hogy a nude árnyalatok sajátossága ez.

Dove Original 0% Deo Spray

Dove Original 0% Deo Spray
2020. szeptember 19.

Nagyon szeretem a Dove termékek illatát, szóval nagyokat fújtam ebből magamra, hogy majd fú, de jó lesz. Aha.. pár órával később olyan tipik büdös izzadságszagom lett. Persze, naivan magamban kerestem a problémát először, de most rákerestem itt és komolyan megnyugodtam, hogy ezek szerint mindenki ugyanezt tapasztalta. Kuka :D

X-Epil Evolution Gyantázószett

X-Epil Evolution Gyantázószett
2020. június 19.

Hónaljon egyáltalán nem működik, csak a bőrt viszi le. :(

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. május 24.

Gyorsan szárad és nagyon tartós, meg is lepődtem. :D A 04 Millennial pinket próbáltam eddig.

Alverde Lip Scrub Sweet Berry

Alverde Lip Scrub Sweet Berry
2020. május 13.

Durván cserepes a szám, szóval gondoltam, hogy veszek végre egy lip scrubot. Eddig valamennyit használt az ajakbalzsam mellett, de hosszabb távon nem tudom. Az illata nagyon jó, de tényleg alig lehet lemosni, ragad.

update: ahogy valaki írta korábban, tényleg puhább és teltebb lesz tőle a száj és meleg vízzel egyszerű lemosni.

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2020. április 16.

Legelőször még évekkel ezelőtt használtam (és ez volt az első találkozásom a márkával), amikor a bőröm még nagyon ronda volt és ez látványosan segített rajta. Azóta több himalaya terméket is használtam, de ez a kedvencem, most visszatértem ehhez. Amúgy az illatát is imádom.

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír
2020. február 25.

Tök véletlenül akadtam erre a dm-ben és wow! Imádom az illatát is. Csak azért várom, hogy elfogyjon, hogy kipróbálhassam a többi fajtát is. :D

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2020. február 6.

A 260-ast vettem akciósan és már akkor voltak ötleteim, hogy miért akciós.. :D Mivel világosabb szín, 2 rétegben viszem fel és úgy már jó - lenne, ha nem pattogna le 1-2 nap után...