surikilenka

Regisztráció dátuma: 2011. április 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. április 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Alaya Kecsketej Szappan Natúr

Alaya Kecsketej Szappan Natúr
2014. szeptember 23.

Zseniális (!), arca, testre, kézmosásra egyaránt ezt használom, nagyon kellemes pihe-puha tapintása lesz a bőrömnek utána, de nem zsírosít és nem is szárít. Ráadásul olcsó is, ha jó helyen keresed. Én a zöldboltban szoktam venni 475 Ft-ért, és kb. fél év, míg elhasználom. Teljesen illat- és színezékmentes, az összetevői is ártalmatlanok, gyerekeseknek ezért különösen ajánlom. Szembe kerülve csíp, erre vigyázni kell.
Összefoglalva: a legjobb szappan, amivel valaha találkoztam! :)

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan
2012. július 20.

nagyon erősen szárította a bőrömet...

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2012. március 12.

nagyon jó, kedvenc! az állaga eltér a mai kenhető "csodáktól", kemény és viszonylag zsíros érzetet hagy. a hatása viszont FELÜLMÚLHATATLAN! attól még, hogy nincs szép doboza vagy E403-műeperíze, lehet hasznos. és nem utolsósorban az ára is filléres.

Essence Pure Skin 4 az 1-ben Pattanástalanító

Essence Pure Skin 4 az 1-ben Pattanástalanító
2011. augusztus 21.

Kijöttek tőle a pattanásaim és az arcomat is irritálta (keratosis pilaris)...

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2011. július 3.

Drága, de nekem ez lett a tökéletes arclemosó. Nem irritál, gyorsan tisztít, a szempillaspirált is gyorsan lehozza, a kontaktlencsémet sem irritálja.

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2011. július 3.

A szem alatti karikákra csodaszer, de kicsit nehézkes az adagolása. Ez az eddigi legjobb korrektor, amit vettem (bőrhibákra a manhattan clearface-t használom), a tartósságával is meg voltam elégedve.

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2011. május 9.

Nekem nagyon bejött, a véresre sebesedett ajkaimat néhány perc alatt megnyugtatta, és egy-két éjszaka alatt teljesen rendbe is hozta. Szeretem a mentolos, bizsergő érzést a számon, de jobban örülnék, ha a színe nem fehér lenne, hanem átlátszó, mert akkor utcán is használhatnám.

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2011. április 2.

ez volt az első spirálom, elég átlagos hatása volt. a keféje szerintem kifejezetten kicsi, míg megvolt, szerettem, de találtam jobbat.

Baba Lanolinos Szappan

Baba Lanolinos Szappan
2011. április 2.

Igen, nekem is ez "a szappan". Én az arcomra is használom, mielőtt zynerittel kezelném, együtt tökéletes.

Nivea Creme

Nivea Creme
2011. április 2.

Én a számra és a könyökömre szoktam kenni, nem csinál csodát, de egy-két napra rendbe teszi.