Surin

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál
2017. március 29.

Először is le kell szögeznem, hogy egyáltalán nem volt szándékos ennek a spirálnak a megvétele. Elfogyott a MAxFactor spirálom, amit már régóta használok, de az utóbbi időben úgy éreztem, hogy már nem az igazi számomra. Kellett egy spirál, ezért erre az Essencere jutott a választásom, amiből a boltban az utolsót hoztam el. Gondoltam kipróbálom, hiszen ennyi pénzért egyszeri próbát megér. Bizony nagyon is, hogy megéri!!!
A keféje érdekes, nagyon sok festéket szed fel, de nekem a MaxFactorral is volt ilyen problémám, amit kiküszöböltem ebben az esetben is. Nagyon tartós, gyönyörű feketék lesznek a szempillák, de ami még fontosabb, hogy nem hullik! Nálam ez szempont volt, hiszen anno nekem az Yves Rocher szempillaspirálja is hullott, ami nagyon idegesítő.
Ez a spirál tehát szerintem teljes mértékben megéri az árát, természetes hatást kelt, hosszan tart, szép fekete és nem hullik le, akár 10+ óra után sem.

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító
2017. február 16.

Par napja vettem a Mullerben. Mar hetek ota nagyon vartam, hogy megjelenjen, mert sajnos sikerult a mostani alapozombol sotetebbet vasarolni, igy ugy gondoltam, hogy ez tokeletes lehetoseg arra, hogy kiprobaljam, milyen egy vilagosito.
Vilagos, sargas tonusu a termek.
Hasznalat: Osszekeverem az alapozommal es mar egybol szepen latszik, hogy kivilagosodik. Amire nagyon figyelni kell azaz, hogy tobb csepp kell ahhoz, hogy "hasson" es borzasztoan gyorsan meg is szarad! Ahogy felkenem az osszekevert alapozomat az arcomra egybol egyengetem is el, mert szinte azonnal szarad.
Tartosnak tunt ez alatt a 2-3 proba alatt es ami nagyon tetszik azaz, hogy nem rontja el egyaltalan az alapozom alapveto hatasat, tehat attol nem kell tartani, hogy tonkretenne azt, mert csak javitani tud rajta.
Egy probat mindenkeppen meger, foleg, hogy penztarcabarat aron lehet kapni. Biztos, hogy sok mindenkinek az alapozo szinenek a problematikajat megoldja.

Ilcsi 7 Gyógyfüves Pakolás

Ilcsi 7 Gyógyfüves Pakolás
2017. január 20.

Nem szoktam ilyen jellegû maszkokat venni, illetve használni, de ezzel kivételt tettem, mert felkeltette az érdeklôdésemet. Akárhányszor felteszem, mindig jön valaki a családból, hogy mennyire kellemes és nyugtató az illata és szagolgatják a maszkot rajtam :D
Nincs problémás bôröm, de így is azt érzem a használata után, hogy ez hiányzott a bôrömnek. Hetente 1-2 alkalommal használnom. Elsô alkalommal fura volt, mert nem tudtam, hogy hogyan mossam le, de aztán rájöttem, hogy meleg nedves kendôvel a legcélszerûbb számomra.

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2017. január 20.

Nagyon régóta szemeztem ezzel az alapozóval, aztán amikor megjelent itthon, rögtön meg is vettem. Tökéletes drogériás alapozó. Közepes a fedése, ami nekem bôven elég szerencsére. Viszont vártam a matthatást, ami volt is, de nem éreztem tökéletesen mattnak. Ettôl függetlenül, már a másodikat használom ebbôl.

Avon Vörös Áfonya és Narancs Habfürdő

Avon Vörös Áfonya és Narancs Habfürdő
2017. január 20.

Kellemes az illata, jó erôs és Nagy habot csinál, ami nálam a tökéletes habfürdôvel teszi ezt egyenlôvé.

Avon Berries In Chocolate Habfürdő

Avon Berries In Chocolate Habfürdő
2017. január 20.

Nagyon kellemes habfürdô és szerintem az illatát is nagyon jól eltalálták, kár, hogy limitált kiadás és kicsi a kiszerelése, mert nálam állandó darab lenne. :)

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. január 20.

Nagyon nehezen vettem magam rá arra, hogy megvegyem, mivel úgy voltam vele, hogy még a MAC egyik legjobb korrektora sem vált be a szemem alatti karikákra (beszürkült), így nem szívesen halmoznék fel korrektorokat, amiket nem fogok tudni használni. Végül megvettem. Elsôre nagyon világos, kis idô után viszont szebb lesz, természetesebb és tartós. Egy problémám van vele, hogy nagyon érdekes módon nem létezô ráncokat varázsol a szemem alá, ami miatt állandóan azt érzem, hogy "törölgetnem" kell a szemem alatt. Kár, mert a színe tökéletes.

Flormar Supermatte Körömlakk

Flormar Supermatte Körömlakk
2017. január 20.

Engem megtévesztett a Matte jelzô, így matt lakk imádóként természetesen megvettem, mivel nagyon jó áron vannak a Flormar lakkok és nagyon jó minôségûek is. Mattnak nem matt, de nagyon szép színe van, tartós. Nekem a 126-os árnyalat van meg, amit sokszor inkább matt fedôlakkal használok, aminek gyönyörû a végeredménye. :)

Bath & Body Works PocketBac Pretty In Pink Anti-Bacterial Hand Gel

Bath & Body Works PocketBac Pretty In Pink Anti-Bacterial Hand Gel
2017. január 20.

Nagyon jó, kellemes, de erôteljes illata van. Nem olyan cuki rózsaszín, mint ahogyan azt a kép alapján gondolnánk, kissé sós sütemény jellegû illata van. Megéri az árát.

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2017. január 20.

Számomra ez alapdarab. Nagyon szép és dús hatást ad a hajamnak, amit akár 3-4 nappal tovább meg tudok ôrizni, szemben a hajmosás utáni szárazsampon nélküli állapottal. Tökéletes a színe is, mert a fehérrel ellentétben ettôl nem lesz szürke hatású a hajam. Imádom! Csak ajánlani tudom mindenkinek, hogy legalább egyszer próbálja ki akár ezt vagy az bármelyiket sorban.