süsümanó123

Regisztráció dátuma: 2014. június 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Pumice Power Lábradír

Lush Pumice Power Lábradír
2018. szeptember 21.

Annyira azért nem hatékony, mint azt ígéri, de felületesen jó. A habkövet nem tudom eldobni, de akinek nem túl sok a megkeményedett bőr, annak tuti jó.

Lush Refresher Tusfürdőzselé

Lush Refresher Tusfürdőzselé
2018. szeptember 20.

Ez a kedvenc tusfürdő zselém. Kár hogy nem gyártják már. Amikor megszűnt, be is vásároltam belőle rendesen, de már az is a végét járja, remélem lesz még valami hasonló :(

Lush 93,000 Miles Tusfürdőzselé

Lush 93,000 Miles Tusfürdőzselé
2018. szeptember 20.

Egyszer kipróbáltam, de annyira nem jött be az illat, és csípett is néhol a bőrön, úgyhogy nem vettem újra.

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás
2018. szeptember 19.

Nagyon jóleső, frissítő érzés feltenni, és nagyon hatékonyan radíroz és az illata is nagyon jó friss. Az egyetlen bajom vele, hogy zsíros érzést hagy lemosás után :(

Dove Tusfürdőhab Rózsaolajjal

Dove Tusfürdőhab Rózsaolajjal
2018. szeptember 11.

Nekem eddig ez a legrosszabb tusfürdőhab, amit használtam. Se nem annyira olcsó, bár az határeset, se nem kiadós. 4 hónapig használtam úgy, hogy abból kettő hónapig nem is néztem rá és a maradék kettőben is csak ímmel-ámmal vettem elő, hogy minél tovább tartson, mert az illata viszont nagyon jó. Annak aki szereti a rózsát. És én szeretem, ezért kap 3 csillagot.

Philips Satinelle Advanced Wet & Dry Epilator BRE640/00

Philips Satinelle Advanced Wet & Dry Epilator BRE640/00
2018. szeptember 11.

Én is régi satinelle gépezetemet cseréltem erre. Gondoltam ideje nyugdíjazni így 12 év után. Hát először nagyon ideges voltam, mert nyomába sem ért a másiknak, ráadásul nem kevés pénzbe került. Gondolkodtam rajta, hogy visszacseréljem, de mivel kaptam hozzá 7 plusz fejet (szűkítő hónaljra, arcra, borotva, stb), ezért megtartottam, mert azok viszont hasznosak voltak. A wet and dry funkció nem sokat ér, mondanom sem kell, hogy nem nagyon használom úgy, eddig ez volt a fő indok, hogy vizesen is működik, de nem használom ki. Ami a szőrtelenítést illeti, azért elő kell néha venni a régit is, mert az tényleg minden apró szálat eltávolít. A nagy előnye, hogy vezeték nélkül működik.
UPDATE:
Azóta megtanultam (nem volt egy rövid folyamat), vagy kompatibilisebb lett a bundám, nem tudom, de megszerettem. A sok fej tök hasznos máshova is, utaztatható, úgyhogy felkapaszkodik egy csillaggal.

Essence Express Dry Körömlakk Szárító Spray

Essence Express Dry Körömlakk Szárító Spray
2018. szeptember 11.

Ha betartjuk a 30 cm távolságot fele mellé megy. Eddig a cseppentőst használtam, de pont azért, mert sok kellett abból, meg pancsolós, kipróbáltam ezt. Nem valószínű, hogy újra megveszem. Ahhoz képest drága is, szárítóképessége sem olyan extra, picit vastagabb réteget már nem annyira bírja :( Az illata nekem túl erős, a fejem is fáj tőle. :( Nekem befürdés volt.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. június 5.

Baj nincs vele, tök semleges. Több használat után sem tudok mást mondani. Gyorsan beszívódik, én hidratáló alá szoktam használni, de nem sokat tesz hozzá, ha nem lenne, akkor sem volna semmi másként. Viszont így ár-érték arány miatt nem kap sok csillagot. Amire viszont kíváncsi vagyok, hogy majd a végén hogy fogom tudni kiszedni azt a cuccot, ami a pumpa csövének vége alatt vagy fél centivel van. Szóval ha ez kuka, akkor elég csúnyán néz ki a történet ebben az árfekvésben :) Remélem csak az én csövem selejtes és rövid! :)

Philips Satinelle Epilátor

Philips Satinelle Epilátor
2018. június 2.

12 évig használtam, szívszerelmem. Nem kerül sokba, de nagyon jól használható. Egyedül a hangja és a vezeték ami zavaró, de kit érdekel, kéthetente kibírom :) Hónaljat, egyéb helyeket nem próbáltam vele, mert attól félek, de lábra tökéletes :)

Bourjois Volume Reveal Szempillaspirál

Bourjois Volume Reveal Szempillaspirál
2018. június 2.

Valahol olvastam, hogy ez ez alapdarab volna, és lehet építeni is, és mivel utóbbi időben a bourjois termékeit nagyon megkedveltem, kipróbáltam. Csalódni nem csalódtam, de vegyes. Volt hogy botrányosan csúnya lett a végeredmény, volt, hogy nagyon jó, független attól hogy hány rétegben vittem fel. Szóval, fejlesztem a technikámat is, de nem reménytelen termék :D