Suwun

Regisztráció dátuma: 2014. február 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2017. augusztus 5.

Dolce K, és csak a rúzsom van meg belőle. Viszont azt kell mondjam, a hype körülötte nem csak a névadó és csapatának remek marketingjének köszönhető. Kiváló minőségű a cucc, tartós, könnyen használható, csodás színek, remek illat, és repedezett látszata sincs az ajkaimnak. Nagyon szárít azonban, nem is spórolok az ajakápoló balzsammal, amikor végre leszedhetem magamról.

Oriflame Nature Secrets Hajolaj Búzával és Kókusszal

Oriflame Nature Secrets Hajolaj Búzával és Kókusszal
2017. augusztus 5.

Egyszer megvettem kíváncsiságból. A hajam gyorsan beszívta az egészet, ki is tudtam mosni belőle, de az égvilágon semmit sem tapasztaltam. Nem csinált semmit. De már tudom, hogy nem kell megvennem újra.

Oriflame Hairx Balzsam Festett Hajra Baobablevél-Kivonattal

Oriflame Hairx Balzsam Festett Hajra Baobablevél-Kivonattal
2017. augusztus 5.

A célnak megfelel, csodát azért nem kell várni tőle. Árban is okés, főleg akciók alkalmával, ilyenkor mindig veszek is tartalékot ebből, és a társából, a samponból is, hogy mindig legyen belőle.

Oriflame Hairx CC Krém A Haj Szépségéért

Oriflame Hairx CC Krém A Haj Szépségéért
2017. augusztus 5.

Önmagában nem ér semmit, de hajmosás-balzsamozás után, törölközőszáraz, vagy hajszárítás után egy pár pumpálásnyit elsimítok vele a hajamon, és máris szebbnek, jobbnak, élőbbnek érzem. Fura, mert a szagát semlegesnek, olyan semmilyennek érzem, míg rá nem kerül a hajamra, de utána már illatosnak érzem.
A kiszerelése mondjuk nagyon pocsék, eredeti áron tényleg nem éri meg, és nem olyan jó ötlet ez a pumpa. Mire a végére érek, valószínű, rengeteg fog a tubus alján maradni, hacsak ki nem erőszakolom belőle egy késsel. Ha valamikor ismét akciós lesz, akkor ennek ellenére is újraveszem, mert én érzem a hatását.

Oriflame HairX Ultimate Repair Regeneráló Hajmaszk

Oriflame HairX Ultimate Repair Regeneráló Hajmaszk
2017. augusztus 5.

A márka termékein belül egy drágább kategóriába tartozik ez a hajpakolás, amikor pedig épp akciós volt, akkor le is csaptam rá. És háááát...
A tégelyét nagyon szeretem a formája miatt. Praktikusnak egyáltalán nem az egy egyszerű tubushoz képest, de megtartottam, miután kiürült, hogy a szilárd balzsamomat tartsam benne. Száraz, töredezett hajvégeim vannak, a rengeteg balzsam, hajpakolás, hajmaszk segít elviselhetővé és élővé varázsolni azt. A hajamat amúgy puhává tette, éreztem a hatását, ellenben a szagáról egy kórházra asszociálok, nehezen bírtam. Akciósan megéri, amikor mondjuk féláron van a katalógusban, másképp nem nagyon.

NYX Vivid Brights Szemhéjtus

NYX Vivid Brights Szemhéjtus
2017. augusztus 5.

A Violetet vettem meg, de biztosan beszerzek több árnyalatot is. Nagyon feldobja az egyszerű sminkeket, sokan dicsérik, hogy milyen szép színe van a tusomnak, és én is jól érzem magam vele. Gyakran nyúlok tehát hozzá. Eddig még nem vettem észre olyan alkalmat, hogy maszatolódott volna. Pillanatok alatt megszárad, és az ecsetét is imádom. Eddig rosszat még nem sikerült tapasztalnom vele.

NYX Matte Liquid Liner

NYX Matte Liquid Liner
2017. augusztus 5.

Engem kifejezetten zavar a hosszú tubusa, a kisebb méretű tusokhoz voltam szokva, amiket kényelmesebben meg tudtam fogni, amikor felvittem őket a szemhéjamra. De ez már csak egyéni preferencia. Az ecsettel remekül lehet dolgozni, pontos és precíz, és nem marad rajta felesleg. Egy átlagos napon hazaérve nap végén is ugyanolyan a sminkem, mint reggel, induláskor, talán egy alkalmat leszámítva, de a 15-16 órát már nincs, ami kibírja.
Ellenben ebben a dögmelegben gyakran, többek között ma reggel is gyakorlatilag leolvadt a fél szememről a cucc. Hirtelen nagyon nehéznek éreztem a szemhéjamat, mintha álmos lennék, és azt láttam, hogy egy részét beborítja a reggel felapplikált tus, kissé elmaszatolódva. Nem először fordult vele elő, bár eddig még sosem reggel. Volt ideje megszáradni pedig, de valószínűleg már a buszon szétizzadtam.

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2017. augusztus 5.

Én a Moscow nevű, sötétkék színű árnyalatot vettem meg, és teljesen elégedett vagyok vele. Eleinte tartottam a színétől, de egy barátnőm rábeszélt, hogy jó lesz ez nekem - és nem is bántam meg. Nehezen jön le rólam, tartós, bár van az az ebéd, amit már nem tart magán.
Ahhoz viszont, hogy szépen fel tudjam vinni az ajkaimra, kell hozzá pár réteg. Gyorsan szárad, de azért így is kell 2-3 réteg belőle. Könnyen beleül az apró redőkbe is.

Catrice Contourious Contouring Brush

Catrice Contourious Contouring Brush
2017. február 17.

A limitált kiadású kontúr palettával együtt vettem meg. Kezdő vagyok kontúrozásban, meg is lepett, hogy milyen egyszerűen tudom használni a palettát ezzel az ecsettel. Nagyon finom, puha tapintása van az ecsetnek, nem is túl nagy, nem kerül többe pár másodpercnél, hogy megfelelően használjam, és tisztítani is könnyű.

Catrice Contourious Sculpting Powder Palette

Catrice Contourious Sculpting Powder Palette
2017. február 17.

Kezdő vagyok kontúrozásban, viszont akinek nincs sok tapasztalata vele, annak ez a szett teljesen oké. Nyár óta használom, elég szépen is fogy belőle a barna kontúr púder, amit a megfelelő ecsettel könnyű is felvinni, és szépen bele lehet illeszteni a bőr színébe. Csak egy kevés gyakorlás kell hozzá, amihez a palettához adott sablon is ad némi támpontot. A highlighter része egészen halvány, semmi drasztikus, a pirosítója éppen megfelelő. Remélem, adnak majd még ki hasonló terméket, ezt nagyon megszerettem.