suxxx94

Regisztráció dátuma: 2012. június 22.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 22.
Bőrprobléma: -

Bioform Sörélesztő Tabletta B Vitaminokkal

Bioform Sörélesztő Tabletta B Vitaminokkal
2017. június 1.

Másfél évig szedtem folyamatosan.A hajam nem letterősebb,nem nőtt gyorsabban és ugyanúgy hullott marokszámra mintha nem szedtem volna semmit.Többet nem veszek ilyen vackot.

Britney Spears Private Show EDP

Britney Spears Private Show EDP
2017. május 16.

Igazi nőies,szexi parfüm.Naiv és optimista lányokon tudom elképzelni.(nem rossz értelemben írtam)

Zara Dark Emerald EDT

Zara Dark Emerald EDT
2017. május 16.

Téli őszi illatom...egy fiúra emlékeztet akivel sajnos a beteljesületlen szerelmet sikerült csak összehozni.Nekem az tetszett meg benne (a parfümben!)hogy pont olyan mint én...elsőre kis édes aztán rájön az ember hogy hoppá ez titkol valamit!Van benne valami misztikus titokzatosság valami rejtély amit csak a viselője tudhat.Maga az üveg is nagyon találó,visszaadja a parfum stílusát.Mellesleg az emerald/smaragd a vénuszi szépség jelképe és állítólag Kleopátra kedvenc kristálya volt.

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon
2017. május 5.

Általában jók szoktak lenni a zsíros hajamra az Yves Rocher samponok.Ez viszont hamar zsírosította,bár puhább és fényesebb lett tőle mint a többitől.

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta
2015. július 26.

Semmi változás :( Se köröm se haj terén.

Mariah Carey Lollipop Splash Vision Of Love

Mariah Carey Lollipop Splash Vision Of Love
2015. július 21.

Most vettem meg...hát elsőre elég pacsuli szaga van.De aztán kezd olyan gyümölcsös lenni.Kicsit tömény de legalább tartós.

Yves Rocher Moment de Bonheur EDP

Yves Rocher Moment de Bonheur EDP
2015. július 20.

Nyárra tökéletes! Igazi virág illat ^^

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk
2014. december 30.

Egy rózsaszínt vettem de nincs is neki színe olyan mintha átlátszó körömlakkal festeném -.- A másik noname ugyanilyen színű lakkom nagyon erősen fed,ez meg egy nagy 0.Többször is csalódtam már a Miss SPorty-ban de mostmár egyenesen utálom!

Australian Gold Hardcore Black Szoláriumozás Előtti Krém

Australian Gold Hardcore Black Szoláriumozás Előtti Krém
2014. november 22.

Átlagos szolikrém.Nagyobb a füstje mint a lángja....

Scyn Single Bronzer 1

Scyn Single Bronzer 1
2014. november 22.

Nagyyon jó az illata,sokáig a bőrömön marad és nem fogja be még a fehér ruhámat sem szoli után,pedig én nem kevés mennyiséget kenek magamra :) Remélem tartós marad rajtam a szín.