Svetlana

Regisztráció dátuma: 2013. április 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Anita Toth Organic Products Sweet Lavender Testápoló

Anita Toth Organic Products Sweet Lavender Testápoló
2019. november 24.

Hát, nem életem legjobb testápolója. Illata nem tetszik, sheavajat pedig bármely más bioboltban is lehet kapni sokkal olcsóbban.

Almaqah Cosmetics Amber Arckrém

Almaqah Cosmetics Amber Arckrém
2019. november 24.

A világ legjobb illatú hidratáló krémje, elegáns dobozban. Keleties-ámbrás vaníliás karácsonyi illat, ami hamar függővé tesz. A krém teszi a dolgát: hidratál, puhítja a bőrt. Jah és a dobozon a cica, nem cica, hanem Sába királynő leopárdja. Fiatal magyar illatszerkészítő terméke.

Bourjois Eye Catching Szemhéjtus

Bourjois Eye Catching Szemhéjtus
2019. november 3.

Hamar kiszárad, amúgy nem lenne rossz, és valóban nem igazi fekete.

Dior Joy Intense EDP

Dior Joy Intense EDP
2019. október 20.

Ez egy tartós, erőteljes, intenzív édeskés (de nem cukros), virágos ( de csak lágyan) illat. Nem egy szignatúra illat, nem markáns, karakteres, hanem hétköznapi. Hétköznapon, futkosós, álmos délutánon viszont jó viselni, télen és nyáron is.

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP
2019. október 12.

Nagyon finom és tartós barack illat, mivel tömény ezért télre ajánlom. Végre egy elegáns és eredeti illat, azok közül, amik ami mostanában jelentek meg.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. szeptember 13.

Sok embernek tetszeni fog. Nekem a leszáradása a Mon Guerlain-re emlékeztet. Az üvege is tetszetős. Valóban nem egy karakteres illat, csak egy egyszerű szép illat.

Chanel Les Exclusifs De Chanel Boy

Chanel Les Exclusifs De Chanel Boy
2019. augusztus 23.

Fás-földes-citrusos-szúrós, férfias. Keserű muskátli illat, levendulával. Sajnos a levendulás illatokat azóta nem szeretem, mióta egy kedves orosz barátom azt mondta nekem róla, hogy a kövér nők illata, ő minden kövér nőn ezt érzi. Én nő vagyok, nagyon nő, nem tudok mit kezdeni a nagyon maszkulin illatokkal, mert az nem én vagyok. Nekem ez egy aftershave, borotvahab illata.

Dermacol BB Magic Beauty BB Krém 8V1

Dermacol BB Magic Beauty BB Krém 8V1
2019. augusztus 19.

Nagyon jó, jó a fedése, szép a színe. Árban is szuper.

Chanel Blue Serum

Chanel Blue Serum
2019. augusztus 1.

Semmit sem ér, se az arcra, se a szemre való kategóriája. A szem alatti karikákra, ráncokra egy 2000 Ft-os drogériás is jobb volt, mint ez. Kuka.

Sensai Flawless Satin Foundation

Sensai Flawless Satin Foundation
2019. július 27.

Hát ez egy csoda! Nem ül bele a pórusokba, ráncokba, tényleg folttalan, ragyogó, fiatal arcbőrt eredményez. Nem maszkos, nem érzem úgy,mintha lenne rajtam valami.