SVivi

Regisztráció dátuma: 2017. március 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 9.
Bőrprobléma: -

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2019. június 2.

Hát vegyesek az érzéseim... Azért vettem hogy hátha olyan szuper mint a folyékony verzió. Annyiban jobb hogy könnyebb a viselése, sokkal természetesebb az ajkakon. Nem szárítja ami szintén jó pont és a színe is szép. Azonban lassan szárad, nagyon könnyen kopik. Se éveshez se iváshoz nem ajánlom vagy igazítani kell utána. Nekem az ajkak vonalát is nehezebb volt vele követni mint a folyékony verzióval. Így ezzel az egy árnyalattal (25) ki vagyok békülve, de szerintem többet nem veszek. Esetleg ha kijönne valami szebb nude színben.

Playboy Vip For Her

Playboy Vip For Her
2019. május 30.

Nagyon szeretem! Ez a kevdenc drogériás parfümöm, ár-érték arányban nagyon megéri megvenni. Reggel 6-7 körül befújom magam és még délután is érezhető az illat. Egyedül a nyuszifüles kupak nem túl táskakompatibilis. :D

Fabulon Acne Stop Szárító Keverék

Fabulon Acne Stop Szárító Keverék
2018. június 23.
(!)

Tesztelésre kaptam meg a terméket és rendszeresen használtam is. Azt írja akár napi többször is érdemes felkenni, illetve éjszakára is és ezek szerint is dolgoztam vele. A kiszerelése kicsike, de nem ömlik belőle ki a termék mikor a vattára csöpögtetjük, így ez hatalmas pluszpont, mert nem tudunk pazarolni. Az illata kellemes. Én szeretem ha egy "toniknak" megvan az a tiszta, fanyar illata. Ennél is érezhető és nem túlzó módon. Szerintem segít az aknékon és pattanásokon, bár nem mondanám csodaszernek. Lehet még gyakrabban kéne használnom a kívánt hatásért, de egyébként segített ezeken a bőrhibákon és hamarabb elmúltak mint amúgy, ahogy múltak volna. Természetesen nem a tesztelés miatt dicsérem, például nekem az ára kicsit borsos, bizonytalan vagyok abban, hogy újravenném-e ugyanis annyira nem hatékony, hogy pikk-pakk eltüntessen egy bőrhibát, vannak erre jobb termékek is. A bőröm pedig vegyes, nem olyan zsíros, inkább szárazabb egyébként is, pattanásom pedig nincs sok, kb. 4-5 egyszerre és akkor az már durvának számít, így egy problémásabb zsírosabb bőrön nem tudom mennyire hatékony,
Nekem így megfelelt, szívesen ajánlanám másoknak is, viszont azért nem tesz csodát egy nap alatt arra ne számítson senki sem. Emiatt csak 4 csillag, illetve az ára miatt; egy Nivea vagy Garnier tonik talán olcsóbb piciviel, de egyébként meg vagyok vele elégedve. :)

Biointimo Menstruációs Fájdalomcsillapító Tapasz

Biointimo Menstruációs Fájdalomcsillapító Tapasz
2018. május 29.

Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. A mérete nekem megfelelő, de hogy egyáltalán azt írjam felmelegszik túlzás lenne. Éppenhogy kicsit meleg, pedig a használati utasítás szerint bontottam ki és tettem fel. Semmire se jó, igazi pénzkidobás volt, tuti nem veszem újra. Tartósnak tartós, mert ezt az enyhe "meleget" tartja már 5 órája, de semmit se enyhít. A haszontalanság miatt 1 csillag, mert ár-érték arányban dühítő, hogy ennyire vacak.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2018. április 20.

Két színt vettem meg belőle, a Coral Sass és a Rose & shine színeket. A világosabb korallos nem fed egyből olyan szépen, de egyébként elégedett vagyok velük. Sokáig bírják és nem is szárítanak olyan durván. Egy egész délelőttöt kibírt rajtam, ez alatt ettem egy szendvicset, sütit és ittam is (bár csak vizet). Szépen felvinni nem könnyű, sokat segíthet egy szájceruza. Egyébként elégedett vagyok vele, az ára alapján a maximumot hozza. Ha tudom, hogy ilyen jó kis termék, akkor eleve ezt veszem és nem egyéb rúzsokra költök. Gyönyörű mattra is szárad, abszolút 5 csillag! :)

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2018. március 26.

A dm applikáció kedvezménye miatt vettem meg, de nem bántam meg egyáltalán. Nem ragasztja össze a pilláim és szépek lesznek tőle, bár azt is meg kell hagyni, hogy nem lesz se hosszabb, se dúsabb hatású illetve abszolút nem vízálló. A micellás vízzel nehéz leszedni, de egy hajmosás után (azért vigyázok a szememre) olyan pandás volt a szemem alja, mint egy átlagos spirálnál. Kedvezménnyel újravenném, de nélküle nem éri meg szerintem. Azért adok rá 4 csillagot, mert átlagosan jobba többinél és a kefe formáját is nagyon szeretem.

Trend It Up Terra Attitude Körömlakk

Trend It Up Terra Attitude Körömlakk
2018. március 26.

A képen szereplő zöldes árnyalat van meg belőle, félve vettem meg, de eddig ez a legjobb Trend it up lakkom. Tartósabb a többinél, szépen fed és imádom ezt a "katonás" színt is. :)

Ebelin Professional Alapozó és Púderecset

Ebelin Professional Alapozó és Púderecset
2018. február 1.

Szeretem mind a két végét használni, azonban az alapozóecsetnél a ragasztás elengedett egész hamar és először lötyögött majd pár napja le is vált teljesen. Persze lehet vele így is dolgozni, de elég kellemetlen, hogy ennyire "gagyi" az összeszerelése. Emiatt csak 3 csillagot adok rá.

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2018. január 30.

Egész szép pillákat csinál, de azért annyira nem választja szét őket, nincs meg az a "hűha" hatása. Vannak azért ennél jobb termékek is. :) De alapvetően nem vészes, így 4 csillag. (Illetve hamar becsomósodik sajnos a termék az üvegben.)

s.Oliver Original Women EDT

s.Oliver Original Women EDT
2018. január 30.

Nagyon finom az illata, viszont sajnos nem tart el sokáig. Egyedül emiatt a két csillag, mert ár-érték arányban nem éri meg, biztosan nem veszem újra, hiába kellemes. Az AVON vagy az Oriflame parfümjei sokkal tovább tartanak.