svivko

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Gel

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Gel
2019. október 15.

Még egy cucc, amiről azt gondoltam nem kell, aztán PAFF dúl a love!

CultBeauty-n 25GBP a Bow Wiz és az ugyanolyan árnyalatú 2.2g-os szemöldökspirál most csomagban, és mivel sikeresen eltörtem a Bow Wiz keféjét, pótolnom kellett azt amúgy is ezért próba cseresznye megvettem a szettet.

Azért szerettem meg a terméket, mert hihetetlenül ápolt, természetes szemöldököt lehet vele kreálni, még az ívnél a kis hiányos részeket is viszonylag jól tudja menedzselni és egész nap (12h !) tart, mindezt szappanos-szemöldök érzet nélkül, mintha ott sem lenne.
Ezen kívül a rutinomat is meggyorsította, mert Brow Wiz-zel megrajzolom a farkincát, és a felső ívet, ezzel végigkeffentek gyorsan és meg is van az egész nap tartós, tükörben szemöldök csodálós eredmény. :)

Cult-on írták, hogy hamar kiszárad (használtat így nem ajánlok venni!), úgyhogy erről még referálok, egyelőre két hete használom és minden okés vele.

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
2019. szeptember 25.

Hosszú idő óta keresem a tökéletes agyagmaszkot. Fontos volt, hogy az agyab bivaly erejét kombinálja egy nem mazsolára szárított arcbőrrel és érezhetően, láthatóan hasson.
Ezt sikerült még felülírni egy gyors hatóidővel és könnyű lemoshatósággal.
Biztosan újraveszem!

Guerlain Insolence EDP

Guerlain Insolence EDP
2019. szeptember 17.

Rajtam Lush Snow Fairy, csak nem csámpás és nincs saját Holddal rendelkező gravitációs tere (= benga hatósugár)!
Hát micsoda remekmű már!!!!!
El vagyok olvadva a cukorka illatomtól.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 10.

Szerintem ez egy félre marketingelt illat. Az egy dolog, hogy leginkább a fiatalokat célozza meg a választott arccal és meglepő üveggel, de az illat neve és mottója (we are the future, the world is ours, dream big, stand strong, i can we will, we are idoles) szerintem nem passzol az üveg tartalmához.

Ez egy kedves, puha, teljesen erőszakmentes, már-már egyszerű illat. Nem világrengető, másokat eltaposó, bálványozni-való-mert-valami-pioneer-istennő netalántán gyakran lelketlen torreádor illata. Tényleg nincs hatósugara egészséges mennyiségű fújásnál. Szerintem nem arról van szó, hogy nem tartós, mert tartós én már 12 órája érzem a befújt területen, csak picikét, mert egyszerűen nem mozdul a bőr közeléből.

Tökéletes illat azoknak, akik tartanak attól, hogy a környezetüket zavarnák a saját parfümjükkel. Vagy nehezen választanak, mert ezt meg lehet szeretni.

Én jobb szeretem a valamilyen "DIRR"-t tartalmazó illatokat, de attól még nem rossz.

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam
2019. szeptember 2.

Amennyire lehet jó egy testápoló, ez annyira az. Illat, hatás, teljes beszívódás. Vegyétek és örüljetek. :)

Peter Thomas Roth Skin to Die For Mattifying Primer & Complexion Perfector

Peter Thomas Roth Skin to Die For Mattifying Primer & Complexion Perfector
2019. augusztus 30.

POREfessional, csak PhD-t végzett.
Állagra, összetevőlistára és hatásra is jobban értékelhető. Természetes, selymes tapintást hagy maga után, nem azt a fura műanyag érzetet. Nem pödrődik rajta semmi és tényleg gyönyörű finish-t ad a legtöbb alapozómnak. :)
Nagyon zsíros a bőröm T-vonalban 3-4 órán át kitolja az átfénylést, és azután is csak egy picit tudok felfedezni. Megy az öt csillag!

Fenty Beauty Invisimatte Blotting Powder

Fenty Beauty Invisimatte Blotting Powder
2019. augusztus 30.

Ez a termék kora Tinder sminkrandevúja. Túlmarketingelt (entreprenur), egekig magasztalt (engineer), szuper képekkel reklámozott (photographer) akár ikon (self-made) is lehetett volna (traveller). Mindent IS elhittem neki. De nem, a Tinder világában ennek a valószínűsége olyan, mintha megnyernéd a lottó ötöst a való életben;
kábé esélytelen kisanyám!

Azt hiszem túl nagy elvárásokkal voltam felé - dehát megetettek!
Ezek egyébként a következők lettek volna: matt bőr legalább 4 órán keresztül, tényleg legyen színtelen ugyanakkor ne legyen látható több rétegben.

Viszont ez is "csak" egy mattító púder a sok közül, nem a Szent Grál. Kb 1,5 órán keresztül tartja vissza a kifényesedést, áttetszőnek áttetsző, de természetes szőrű ecsettel használva kissé poros hatást kelt, így csak szintetikus ecsetekkel ajánlatos. Negatívumként tartom számon azt is, hogy nagyon könnyen képződik egy fényes filmréteg a terméken, így szivaccsal nem használható.
Amúgy nagyon szép bőrfényt hagy maga után, szuper finomra van őrölve, szinte lehetetlen túlzásba vinni. Csomagolása nagyon masszív, simán táskába hajítható, de csalódás.

Tinderen unmatch-elném.

Kevyn Aucoin Prismagic Highlighting Trio

Kevyn Aucoin Prismagic Highlighting Trio
2019. augusztus 29.

Highlighterek szentje!
A tökéletes tükör-fényű, bőrbe olvadó highlight. Ecsettel nem, ujjal és blenderrel működik. Rendkívül tartós 10+ óra után sem fedeztem fel a kopását, vagy a mikrocsillámok elpotyogását.
Gyönyörű egyedülálló színek, egy kék, ami lila is, egy barack ami arany is és egy zöld, ami nagyon ütős és "dominánsabb" mint az előző két árnyalat.
Az állagukat tekintve olyan, mint egy nedves púder, nem potyog viszont különböző "darabossággal bírnak". A zöld a legdarabosabb, ezután jön a kék, ami már egyébként a tökéletes állagával kifogástalan, majd a vajszerű barack.
Icipici is elég belőlük, gyakorlatilag egy óvatos érintéssel elegendő termék kerül az ujjbegyre egy szemkörnyék highlighterezéséhez.

Csomagolása hibátlan, gyönyörű és masszív. Tökéletes méretű tükörrel, jól záródó mágnessel. Egyszerűen nem tudok betelni vele! 10 000 Ft-ért vettem cultbeauty-n.

Update egy év elteltével:
Továbbra is szerelem, ajkak fölé, szemhéjon feldobni egy meglévő sminket, vagy csak ezt felvinni a mozgó szemhéj közepére. Tartós, és gyönyörű végeredmény.

Murad Nutrient-Charged Water Gel Arckrém

Murad Nutrient-Charged Water Gel Arckrém
2019. augusztus 29.

Hú, ezt a bivalykát nagyon szerette az egyébként kombinált, T-zónában zsíros bőröm. Egyszerűen becuppant és egész nap kellemesen hidratált, feltöltött maradt. Nem okozott gyulladást, sőt, a meglévőkkel - ami emellett a krém mellett csak menstruációkor jöttek elő - nagyon gyorsan, pár nap alatt megbirkózott.
Kellemes, gyorsan elillanó illata van, és olyan szép rózsaszín cukorzselé állaga, hogy legszívesebben csak belefejeltem volna minden este.

Kár, hogy beletapicskolós. Kb másfél hónapig volt elég, nem bántam meg, hogy megvettem, csomagban 12 ezer Ft volt deluxe fényvédővel és AHA/BHA arctisztítóval.
Tetszik a márka. :)

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Hajmaszk

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Hajmaszk
2019. augusztus 28.

Szeretem ezt a pakolást, mert elnehezítés és szilikonos érzet nélkül állítja rendbe a nyártól haldokló hajszálaimat. Hajmosás közben a saját ujjaimmal ki tudom fésülni az egyébként göndör, könnyen gubancolódó loboncomat. Az illatáról nem is beszélve, kár, hogy ez utóbbi nemigazán tartós.