Sweet Dream

Regisztráció dátuma: 2013. március 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gigi Aloe Vera Hidratáló Nappali Arckrém

Gigi Aloe Vera Hidratáló Nappali Arckrém
2013. március 5.

Én szeretem hetente kétszer használom.Én még nem vettem észre semmi változást a bőrömön de miután lemosom az arcom nagyon üde és friss lesz.

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2013. március 5.

Mindig nálam van.Utazásra szeretem a legjobban magammal vinni mert ki tudja milyen piszkos helyekre megyünk.A kis doboza nagyon aranyos és praktikus is.Az illata is kellemes.

Balea Young Lovely Raspberry Ajakápoló

Balea Young  Lovely Raspberry Ajakápoló
2013. március 4.

Nagyon szeretem.Minden nap használom.Természetes a hatása ,illata is van és hidratál.Az egyik barátnőmtől kaptam a szülinapomra.Rosszat nem tudok mondani róla:)

Chanel Coco EDP

Chanel Coco EDP
2013. március 4.

Te jó ég!Egyszerűen annyira nőies és egyedi az illata!Imádom.Először a barátnőmnek volt ilyenje, majd egyszer megengedte, hogy használjam.Azóta tucatszámra veszem.Általában a csuklómra szoktam fújni és néha a párnámra is, hogy éjszaka is érezzem az illatát:))

Ökonet Folyékony Szappan

Ökonet Folyékony Szappan
2013. március 4.

Én nagyon szeretem.Ahhoz képest, hogy mennyi mindenre használható, iszonyúan olcsó.Tavaly elmentünk sátorozni és ott derült ki, hogy jó:tusfürdőnek,folyékony szappannak,samponnak,borotvahabnak és a ruhát is kimossa.Nagyon hasznos, nagyon olcsó, nagyon jó minőségű, úgyhogy én mindenkinek csak ajánlani tudom.

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2013. március 4.

Szeretem a vattacukrot.Az egyik barátnőmnek volt ilyen, akkor még nagyon tetszett.Úgy volt hogy nekem adja de aztán rájöttem, hogy nem jó.Egyre több emberen éreztem az utcán, és kezdett idegesítő lenni.Elsőre jó ha beleszagolsz de amikor már minden napossá válik a szaga rájössz ,hogy borzalmas.

Marc Jacobs Dot

Marc Jacobs Dot
2013. március 4.

Nagyon szeretem.Először a Douglasban láttam és a bohókás csomagolása felkeltette az érdeklődésemet, mire odamentem és megszagoltam.Isteni illata volt.Sajnos nekem eddig csak termékmintám van belőle de tervezem hogy veszek egyet.Most ez a kedvenc parfümöm.

The Body Shop Áfonyás Testvaj

The Body Shop Áfonyás Testvaj
2013. március 4.

A boltban először csak kipróbáltam,majd rögtön 3-at vettem belőle.Isteni jó az illata és hidratál.Akkor jöttem rá, hogy nekem ez a gyenge pontom.:))

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre
2013. március 4.

Nem rossz, de amikor én megvettem azt hittem jobb lesz.Rengeteget reklámozták a tv-ben és hát annyira nem jó.Nekem semmi hatást nem ért el a bőrömön.

Avon Color Trend Kőpúder

Avon Color Trend Kőpúder
2013. március 4.

Én nagyon szeretem többször is újravettem már.Jól alapozza a bőrt és jól fedi a pattanásokat.