sweetnika77

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Chatler Dolce Lady EDT

Chatler Dolce Lady EDT
2020. december 9.

Krémes,làgy illata van,kellemes.Szeretem ,tartóssàga közepes,utànzathoz képest egész jó.

New Brand Sweetie EDP

New Brand Sweetie EDP
2020. november 24.

Nagyon finom tartós illat,férjemnek is nagyon tetszik.

Versace Dylan Turquoise EDT

Versace Dylan Turquoise EDT
2020. november 20.

Nagyon finom illata van nekem nagyon tetszik,tartós is.Mintàm van belőle,de be szerzem majd a nagy kiszerelést is.♥️♥️

J.Fenzi Kensey Safari

J.Fenzi Kensey Safari
2020. november 6.

Nagyon Szeretem,elég tartós,különleges illat.Valóban hasonlit az eredetire,de még is màs,nem annyia erőteljes,làgyabb finomabb,de az eredetit szeretem,abból elég 1-2 fújàs.

Cuba Paris Cuba La Vida EDP

Cuba Paris Cuba La Vida EDP
2020. október 21.

Isteni illatta van,nagyon tartós az egész szoba tele van vele,a férjemnek is nagyon tetszik.Édes illat imàdoknak ajànlom.👍👍

Cuba Paris Victory

Cuba Paris Victory
2020. október 21.

Nagyon imàdom,isteni az illata.Rajtam sajnos nem tartós,inkàbb olyan diszkrét de ettől függetlenül szinte mindig hasznàlom.

Floren Arckrém Aloe Vera Kivonattal

Floren Arckrém Aloe Vera Kivonattal
2020. március 9.

Télen egy Q10 krémet hasznàlok.Tavasszal ezt az aloe veràsat.Jól hidratàl,kellemes az illata,és az én szàraz bőröm jól àpolja.Szeretem.

Floren Hair Cream Exclusive Sampon Korpás Hajra

Floren Hair Cream Exclusive Sampon Korpás Hajra
2020. március 9.

Szerintem nagyon jó kis sampon,tényleg eltünteti a korpàt,nem szàrit,szép fényes tőle a haj.Megint vennem kell,ja és isteni az illata.

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra
2020. február 24.

Nekem nagyon tetszik.Teljesen igaz ami rà van irva.Lehet megtalàltam a samponom.Nem szàrit,nem zsirosit,balzsam nélkül is kibirom fésülni a hajam.Pont ilyet kerestem.Én rossmanban vettem.

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2020. január 25.

Nagyon szuper,szàmomra csodaszer.Nagyon szàraz a bőrőm semmi nem hasznàlt,de ez a kis csoda helyre tette.Kevesebb a ràncom is.