sweetprettiness

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Mineralissima Ásványi Alapozó SPF15

Mineralissima Ásványi Alapozó SPF15
2017. július 16.

Én is csak pozitívumokat tudok mondani erről a termékről. Sokféle árnyalatban kapható és nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni. Nem tömíti el a pórusokat és a zinc oxide még a pattikra is jótékony hatással van, szóval hosszú távon még annak is megéri, akinek gyulladt a bőre, csak a kezdeti nehézségeken kell túllendülni, mert ugye fedése nem nagy. Sajnos még most is van egy-két gyulladás az arcomon, de ahogy észrevettem, szépen gyógyítja őket. :)

Mineralissima Ásványi Pirosító

Mineralissima Ásványi Pirosító
2017. július 16.

Nekem végül a Blush árnyalatra esett a választásom, ami hétköznapokra tökéletes az én hófehér bőrömhöz. Nagy pirospont a természetes összetevőkért, a letisztult, minimalista csomagolásért és az igazán természetes végeredményért. Meleg szívvel ajánlom másoknak is, szép egészséges, üde orcákat lehet vele készíteni. Bekerült az abszolút kedvenceim közé, igazi 'must have' darab.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2017. július 13.

Kisebb sebekre, sérülésekre és hámló részekre kiváló. A hegekkel nem birkózik meg, de szerintem nem is ez az elsődleges feladata. Én smink alá is szoktam használni, de valóban zsíros, ragacsos állagú, ezért csak ásványi por alapú sminkek alá jó.

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító
2017. július 13.

Igazából nem sminklemosóként használom, hanem a megtisztított arcomat szoktam vele reggelente és esténként áttörölni. Az esetleges sminkmaradványokat szépen leszedi. Nekem nagyon bevált. Kellemes, tiszta érzetet hagy maga után. Már egy éve csak ezt használom.

Zuii Organic Folyékony Alapozó

Zuii Organic Folyékony Alapozó
2017. július 12.

Nekem abszolút nem vált be ez az alapozó. A light beige árnyalatot választottam, ami szépen passzolt is volna a bőrömhöz, viszont amikor próbáltam eldolgozni, akkor ilyen fekete csíkok jelentek meg az arcomon, arról nem is beszélve, hogy kiütéseket is okozott.
Sajnálom, mert az összetevői tényleg szépek és a csomagolása/adagolása is kiváló.

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2017. július 11.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de teljesen tönkrevágta az arcom, tele lett gyulladásokkal, így kénytelen voltam elajándékozni.

Pacifica Mediterrán Füge Krémparfüm

Pacifica Mediterrán Füge Krémparfüm
2017. július 11.

Imádom, Imádom, Imádom, Imádom! <3 Amolyan tiszta, természetes illat. Nekem a tavasz jut róla eszembe. Finom visszafogott, mégis jellegzetes, de nem tolakodó. Leginkább a zöld-fás jegyek dominálnak benne, egy kis kókusszal és barackkal édesítve. Hétköznapokra kiváló! :)

Bvlgari Omnia Amethyste EDT

Bvlgari Omnia Amethyste EDT
2017. július 11.

Nagyon sokáig ez volt a kedvenc illatom. Tiszta, kifinomult, púderes illata van és az én bőrömön volt egy kis édeskés-vaníliás beütése is, lehet hogy visszatérek hozzá, mert azóta sem találtam méltó társat hozzá :D

Desigual Fresh EDT

Desigual Fresh EDT
2017. július 11.

Tényleg olyan mint a D&G Light blue-ja. Kellemes, friss, nyárias, de nem túl tartós, hamar elillan az illata sajnos.

L'Occitane Immortelle Intenzív Arctisztító Hab

L'Occitane Immortelle Intenzív Arctisztító Hab
2017. július 11.

Nekem kifejezetten tetszik ez a gyógynövényes illat és a hab állagával sincs bajom, pedig érzékeny vagyok az ilyenekre :) A bőröm kifejezetten szebb, ápoltabb volt, amikor ezt használtam, nem okozott kiütéseket.
Az összetevői viszont nem túl megnyerőek, amikor megvettem sajnos nem figyeltem rá, emiatt nem fogom újravenni. :(