sweetprettiness

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2017. július 11.

Nagyon szeretem, kellemes, tiszta, kifinomult illata van és nagyon jól hidratál. Mindig lapul egy a táskámban. :)

Magister Products Vaníliás Arcradír

Magister Products Vaníliás Arcradír
2017. július 11.

Számomra ez A tökéletes arcradír! Pihe-puha, tiszta bőrt varázsol még a fáradt és nyúzott arcból is és az illata is mennyei. :)

Nu Skin Epoch Glacial Marine Mud

Nu Skin Epoch Glacial Marine Mud
2017. július 11.

Nekem az agyamra megy a termék csomagolása és a maszk állaga, konkrétan össze-vissza folyik mindenhová és emiatt egy csomót elpazaroltam már belőle. Szinte csak ecsettel lehet felvinni az arcra, kézzel kb. lehetetlen a folyóssága miatt. Egy pumpásabb verziónak jobban örülnék, mert a hatása valóban meggyőző. Szebb, tisztább lesz utána a bőröm.

Clinique Smart Custom-Repair Serum

Clinique Smart Custom-Repair Serum
2017. július 11.

Én is egy 10ml-es mintát kaptam és tényleg van valamilyen mellékszaga, viszont a hatása valóban jó. Esténként szoktam bekenni vele az arcom és másnap reggel puha tapintású, egészséges kinézetű, egységesebb arcbőrrel ébredek. :)

Clinique Airbrush Korrektor

Clinique Airbrush Korrektor
2017. július 11.

Imádom, eddigi kedvenc korrektorom! A szem alatti karikákra is kiváló.

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2017. július 11.

Szép bőrképet ad és az apróbb hibákat is szépen elfedi, viszont nekem az adagolása kissé kellemetlen, igazán beleaplikálhattak volna egy pipettát a kupakba, hogy ne kelljen öntözgélni, emiatt kénytelen vagyok levonni egy csillagot.

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19
2017. július 11.

Könnyed állagú, lightos fedésű alapozó. Kevésbé építhető, viszont szép, természetes finishe van és az ára is baráti, már többször újravettem.
És végre egy alapozó, ahol az igazán fehér bőrűekre is gondoltak. :))