SweetViolet

Regisztráció dátuma: 2012. április 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2019. április 18.

Két éve csak ezt kenem, néha felsőtestre is. A gyerekeimet is nektem vele, szuper az állaga, nincs illata, nem okozott semmilyen bőrproblémát. A ruhán nem tudom, hogy nyomot hagy-e, mert inkább nem kockáztattam. Sminkelni is kiválóan lehet rá, engem egyáltalán nem szárít. Még sokszor fogom újravenni.

CD Boldogság Deo Roll-On

CD Boldogság Deo Roll-On
2018. június 20.

Ez volt a második próbálkozásom a márkától. Tavasszal kísérleteztem vele, de nem használ semmit a testszag ellen. Ez még hagyján, annyira az alkohol dominál benne, hogy ezzel az erővel pálinkával is kenhettem volna a hónaljamat. Csípett, mindegy hogy mennyire óvatosan vagy merész mennyiségekben kentem. Az illatával egészen elégedett lennék, de az élményt szintén a tömény alkolhol rontotta el.

CD Grosse Freiheit Golyós Deo

CD Grosse Freiheit Golyós Deo
2018. június 20.

Kukában landolt. Ez már a harmadik próbálkozásom a márkától, és itt fel is adtam. Nem használ semmit a testszag ellen, de ez még hagyján, annyira az alkohol dominál benne, hogy ezzel az erővel pálinkával is kenhettem volna a hónaljamat. Csípett, mindegy hogy mennyire óvatosan vagy merész mennyiségekben kentem, úgyhogy pár alkalom után elköszöntem tőle.

Fa Natural & Pure Rosenblüte Deo Spray

Fa Natural & Pure Rosenblüte Deo Spray
2018. június 20.

Illata tűrhető, bár én eleve nem rajongok a rózsás illatokért. A testszagokkal nem tudja felvenni a versenyt, pedig nem vagyok egy izzadós típus. Ettől kifejezetten elviselheteten szagom volt, szégyelltem emberek közé menni. Soha töbet nem veszek alumíniumsó-mentes dezodort.

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon
2018. február 17.

Egy átlagos illatú sampon, ami jóval kevesebbet tud az átlagnál. Nekem teljesen szétszárította a hajvégeimet, nem fogom újravásárolni. Habzással és az illatával nem is volt problémám, gazdaságos kiszerelés, sokáig kitart. Viszont a hajam nem lett ragyogóbb és egészségesebb sem tőle, megtévesztő a sampon elnevezése.

Balea Men Ready! 3in1 Tusfürdő

Balea Men Ready! 3in1 Tusfürdő
2017. december 1.

Ez is találomra került a kosárba, viszont a színe az elriaszt. Illatra még kellemes lenne, ha nem lenne ez a narancssárgás színe. A férj jobban szereti, mert hajaz az Axe egyik tusfürdőjére a színe.

Balea Men Sport 3in1 Tusfürdő

Balea Men Sport 3in1 Tusfürdő
2017. december 1.

Nagyon bejött ez az illat, találomra emeltem le a polcról, amikor a férjem megbízott a vásárlással. Ő is szereti, bár szerinte semmi extra, szóval ezzel az erővel akár sima vízzel is tusolhatna. (Szerintem meg nem, de ő nem érzi olyan kiemelkedően jónak az illatát.) Nem szárít, még hajat mosni is lehet vele, szóval ár-érték arányban nagyszerű.

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő
2017. december 1.

Nyári illatnak tökéletes volt, de egy idő utána soknak éreztem, így nem is volt kedvem minden nap vele tusolni, cserélgettem a gyerekek babafürdetőjével, ami kellemesen semleges illatú. Tömény, igazi nyári illat, de egyszer elég volt, kipróbáltam, de újra nem venném.

Balea Himbeere & Limette Cremedusche

Balea Himbeere & Limette Cremedusche
2017. december 1.

Imádom, már többször újravettem. Erre valaki lenyúlta a családból. Úgyhogy mehetek az új flakonért.:D Szeretjük, nagyon ezt az édes illatot.

Balea Gyömbér és Citrom Folyékony Szappan

Balea Gyömbér és Citrom Folyékony Szappan
2017. december 1.

Szükségem volt egy olyan kézmosó szappanra, ami nem színezett, mert az Isana lila darabját utáltam takarítani a mosdókagyló széléről. A citromos termékek nálam általában azonnal kosárban landolnak, most sem volt ez másképp. Édesebb illatra számítottam, meg is lepett, hogy tényleg érezni a gyömbért benne. Szeretjük, jó kis termék.