Syncron89

Regisztráció dátuma: 2024. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2024. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30
2024. április 10.

Ekkorát még nem csalódtam a márka termékében. Teljes pénzkidobás volt, de tényleg, egyszerűen használhatatlan számomra. Kukacosodik, lepereg, ha kenek alá valamit, ha nem. Most úgy tudom kb. elhasználni, hogy amíg elmegyek futni, csak ezt felteszem, és mikor hazaérek tussolok és mosom is le. Mondjuk mire hazaérek kb. fele le is jön. Én nem értem ezt a terméket. Mit rontok el?

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő
2024. április 9.

Többszöri újra vevős. Én nagyon szeretem, jó az állaga, kompatibilis a rutinomban levő szérumokkal és végre már be lehet rendesen szerezni, mert volt idő, mikor állandóan ki volt fosztva a boltokban. Egy negatívum, de nem húzok le pontot, hogy nagyon gyorsan elfogy, célszerűbb lenne egy nagyobb kiszerelés.

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém
2024. március 1.

Update: Jöttem lepontozni. Olyan szinten nem kompatibilis a rutinomban levő szérumokkal és annyira kukacosodik, hogy az arcomon így nem fogom tudni elhasználni. Kár, mert szerettem volna szeretni, már csak az ára miatt is.

Nagyon kellemes az illata, nekem kifejezetten tetszik. Az ára is szuper és szépen teszi a dolgát. Újra fogom venni, mert nagyon megéri.

Skin1004 Madagascar Centella Soothing Cream

Skin1004 Madagascar Centella Soothing Cream
2024. február 28.

A márka nekem az egyik kedvencem. Még nem volt olyan termékük, amelyikben csalódtam volna. Nyilván nem próbáltam mind, de mindig próbálok ezt-azt beszerezni és tesztelni tőlük. Ez a krém is valami szuper, könnyen beszívódik, jól hidratál és van egy alap "tiszta" illata.

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
2024. február 23.

Egyetlen egy bajom van vele, nem lehet kis mennyiséget kinyomni belőle. Mindig el kell kenegessem a maradékot a karomon vagy a lábamon, pedig csak az arcomra szeretnék tenni. Nagyon szeretem az illatát is.

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2024. február 20.

Nagyon szerettem ezt a krémet, az illata valami isteni. Nem is tudom miért nem vettem újra, talán mert engem is elkapott a "koreai arcápolási rutin hullám". Szerintem ha elfogy a meglevő krémem, akkor vissza fogok térni ehhez egy darabig.

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor
2024. február 20.

Miután a zöld verzió kevés volt nekem áttértem erre. Az elején nagyon jól tette a dolgát, valóban szárította a bőrt, de engem nem zavar, csak atombiztos legyen és ne legyek délben már büdös. Sajnos pár hónap után ez is kevés volt. Szerintem én mindig kell váltogassam a dezodorokat és még extrán srayt is (Dove original) kell fújjak és úgy a tuti.

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2024. február 20.

Sokáig nagyon jó volt, aztán egyszer csak mintha hozzá szoktam volna, vagy nem tudom, már nem tartott ki egész nap. Utána áttértem a piros verzióra, ami szintén pár hónapig atombiztos volt, aztán az is "megadta magát." Az illata finom és friss, de sajnos nekem nem volt tartós egy idő után.

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP
2024. február 12.

Annyira elegáns, nagyon szerettem. Ajándékba kaptam, elhasználtam egy üvegcsét, de azért mégsem ez a nr.1, hogy vegyek is magamnak.

Q+A Vitamin C Brightening Serum

Q+A Vitamin C Brightening Serum
2024. február 8.

Nekem pont ez a krémes állag, ami tetszik. Száraz bőröm van és jó, hogy ad még egy kis extra "zsíros" érzést (de ezt jó értelemben értem). Azt viszont sehol sem láttam rá írva, hogy hűtőben kéne tárolni vagy sem. Biztonság kedvéért én betettem. A pigment foltok halványításáról majd jövök update-el, akkor, amikor elfogyott egy egész üveg minimum.