Syncron89

Regisztráció dátuma: 2024. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2024. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Etude House My Lash Serum

Etude House My Lash Serum
2024. január 30.

Olyan szép árpa lett a szememre tőle, hogy csak na. Nem vált be, max. a szemöldökömre tudom elhasználni.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2024. január 29.

Szép, de csak egy napig. Nem éri meg használni, túl sok macera ahhoz képest, hogy csak ennyi ideig tart.

Culevit Forte Krém

Culevit Forte Krém
2024. január 29.

Büdös de jó, főleg égési sérülésekre ajánlom.

Magic Hair Keratin Bomb Gumivitamin

Magic Hair Keratin Bomb Gumivitamin
2024. január 29.

Végig szedtem egy 3 hónapos kúrát. Sokat javult a hajam állapota, de őszintén nem tudom, hogy ez segített vagy az egyéb hajápolási rutinom. Az íze finom, de csodát nem kell várni tőle.

Neutrogena Norwegian Formula Cica Repair

Neutrogena Norwegian Formula Cica Repair
2024. január 29.

Laborban dolgozom, szinte úszom az alkoholos fertőtlenítőben. Tavaly télen főleg katasztrofális állapotban volt a kezem, annyira fájt, hogy jött, hogy sírjak. Kipróbáltam egyszer ezt és nagyon szépen rendbe tette a kezem. Valóban segít, és ha utána továbbra is ápolom és kenem a kezem (pl Weled skin food, vagy sima nivea) bármilyen krémmel, minden okés. Télen 2 hetente szoktam használni, nyáron nem szükséges.

Neutrogena Intensive Cica Fußmaske

Neutrogena Intensive Cica Fußmaske
2024. január 29.

Ez tényleg működik! Picit büdi, de kárpótol a hatás. Biztos újrafogom venni, szerintem havonta egyszer bevetem és akkor szép marad a sarkam.

Nivea Creme

Nivea Creme
2024. január 29.

Örök klasszikus, szerintem mindig volt egy dobozzal nálunk. A férjem használja, az arcát keni vele. Annyi féle koreai csodakrémet kipróbálta és használok én, de őt nem tudtam rávenni semmi ilyen flancolásra:)) Ő ehhez ragaszkodik és neki tökéletes működik. Én a kezemre szoktam belőle rakni.

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil
2024. január 26.

Mivel elkapkodták az Elyn's Lab Game changert, ezért helyette ezt választottam. Szerintem szépen teszi a dolgát, semmi rosszat nem tudok rá mondani. Én még a csomagolással sem tapasztaltam semmi negatívat.

Long 4 Lashes Fx5 Szempillanövesztő Szérum

Long 4 Lashes Fx5 Szempillanövesztő Szérum
2024. január 26.

Jaaaaj hát tényleg működik. Kb. 3-4 hét után gyönyörű szempilláim lettek, picit csíp amikor felkenem, de ha megszárad akkor már nincs baj. Elkezdtem utána olvasni és sajnos, ezektől a szempilla szérumoktól sötét karikák alakulhatnak ki a szem alatt. Ilyen reakciót én nem tapasztaltam, de elkezdtem csökkenteni a használat gyakoriságát kb. heti 2 alkalomra..... és hát el is kezdett kihullani. Utána hiába tértem vissza a napi kenegetésre. Az is lehet, hogy amúgy is így jártam volna egy idő után, de most úgy nézek ki, mint egy ufó. Van 10-15 szempillám, amik szép hosszúak, és mint egy antenna áll a többi mellett:)) Tehát csak addig hat, amíg használjuk.

Vermix Forte Szárító Keverék

Vermix Forte Szárító Keverék
2024. január 26.

Szépen leszárítja a pattanásokat, a pirosságot is lehozza másnap reggelre. A férjem mindig ezt használja, én inkább a tapaszokra szavazok, de mivel mindig van otthon, többször is újravettük és használ is, csak azért mert nekem a tapasz jobban tetszik nem vonok le pontot.