Syncron89

Regisztráció dátuma: 2024. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2024. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Initio Parfums Side Effect

Initio Parfums Side Effect
2024. január 24.

Már 3 mintát is elhasználtam. A Neroliról rendeltem, próbálgattam, de csak 1 ml-s kiszerelésbe. Továbbra is tetszik, csak nem mertem hirtelen ennyi pénzt kiadni érte. De megszületett a döntés, meg fogom vásárolni a teljes üveget is, mert nagyon kompatibilisek vagyunk, tartós és irtó szexi.

Coco & Eve Sunny Honey Bali Bronzing Foam

Coco & Eve Sunny Honey Bali Bronzing Foam
2024. január 24.

Ha nincs szépen előkészítve, alaposan leradírozva a bőröm mielőtt felkenem akkor nagyon foltos leszek tőle. Volt mikor kivételesen szépen sikerült a barnítás és volt, amikor konkrétan csak hosszú szárú nadrágban voltam hajlandó elhagyni a házat. Tartós és az illata is tetszik, csak meg kell tanulnom rendesen használni. Sokáig elég, ez is pozitívum.

Coco & Eve Like A Virgin Hair Masque Super Nourishing Coconut & Fig Hair Masque

Coco & Eve Like A Virgin Hair Masque Super Nourishing Coconut & Fig Hair Masque
2024. január 24.

Én imádom! És már sok mindenkinek is ajánlottam. Pihe-puha lesz tőle a hajam. Egy szőkítést követően nagyon tropára ment a hajam, de ez szépen rendbe tette. Nagyon sokszor újravettem, most csak azért nincs itthon, mert koreai maszkokat próbálgatok, de ha elfogynak akkor vissza fogok térni ehhez.

doTERRA OnGuard Természetes Fehérítő Fogkrém

doTERRA OnGuard Természetes Fehérítő Fogkrém
2024. január 24.

Szeretem ezt a fogkrémet, szépen tisztít és friss érzést ad. Utoljára mikor vettem már új csomagolásban kaptam, és mintha nem hozná ugyanazt a friss érzést, de nem húzok le még csillagot, tesztelgetem és majd visszajövök update-re.

dōTERRA Cedarwood Illóolaj

dōTERRA Cedarwood Illóolaj
2024. január 24.

Rozmaring olaj mellett, ezt is szoktam a samponomba csepegtetni. Szeretem ezt az olajat, ez a fás illat nagyon megnyugtató nekem.

Kérastase Elixir Ultime

Kérastase Elixir Ultime
2024. január 24.

Eddig a fekete Chronologiste Huile De Parfum verziót használtam, de volt egy nagyobb akció Notinon, erre a verzióra és gondoltam, akkor lecsapok rá. Nem rossz, de annyira elmarad a fekete, szinte már Coco Chanel Mademoiselle illatától, hogy bánom, hogy nem szántam rá egy kicsivel több pénzt és nem azt vettem újra. El fogom használni, de úgyis a fekete marad a kedvencem. Ezért nem vonok le csillagot, mert amúgy jó.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2024. január 24.

A Ruby woo árnyalatot nagyon szeretem és nagyon tartós. De a Velvet Teddy-t szinte óránként kenhetem újra, ezért vonok le egy csillagot.

Magic Hair Gőzölős Hajvasaló

Magic Hair Gőzölős Hajvasaló
2024. január 24.

3 éve használom. Heti 2x mosok hajat és utána szoktam kivasalni a hajam. Ha nincs semmi extra esemény, ahova pl. hullámokat akarok akkor ilyen gyakorisággal használom. Nekem tökéletesen működik, olvastam kommenteket, hogy van akinek csöpög a tartályból a víz, és égési sérülést okozott, de én még soha nem vettem észre ilyent. Amíg működik én használni fogom, nem akarom lecserélni. Az én vékonyszálú hajam szépen egyenesíti és ha göndöríteni akarok, akkor is kiválóan működik.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+
2024. január 24.

Nem vonok le a pontokból, mert valóban jó. Sokáig használtam és most is van még belőle otthon, csak időközben rátaláltam az Avene verziójára és az jobban elnyerte a tetszésem az állaga alapján. Mindkettőre nincs szükségem, úgyhogy, ha elfogy az utóbbit fogom újravenni, de ettől függetlenül ajánlom.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2024. január 24.

Valóban az egyik egyik legjobb lemosó, többször újra vettem és fogom is még. Néha kipróbálok más márkát is, de ehhez mindig visszatérek.