Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yamuna Szőlőmagolajos Nappali Krém

Yamuna Szőlőmagolajos Nappali Krém
2023. május 3.

Egyszerű, de nagyszerű kis krém! Az áránál többet ér a szép összetevők miatt és mert szépen hidratál, könnyen beszívódik.

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50
2023. május 3.

A fényvédő!!
Hormonálisan pigmentálódik a böröm, ami a terhességem idején úgy tűnt mintha megszűnt volna. Minden nap reggel ezt kentem fel, nyár volt és egész nap nem frissítettem. Mégsem foltosodtam. Egyszercsak elutaztam és nem vittem magammal, de volt nálam egy gyogyszertári drága márka mintája, szintén 50faktoros. Aznao úgy kifoltosodtam, hogy még télen is vastagon alapoznom kellett. Utána minden nap ezt használtam és nem erősödtek a foltok. Ezért állítom pigmentfoltos bőrre csodaszer!

Wella Professionals Illumina Color

Wella Professionals Illumina Color
2023. május 2.

A lehető legtermészetesebb hűvös barnát kaptam, ami a sajátommal megegyező szín. Lenövesztem a festett részt és ezzel lett befestvw, úgy hogy a tövére csak pici ideig húztuk rá. Tökéletesen egyezik a saját hamvas barnámmal. El se hiszem

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2023. május 2.

Jó alapozó, de az árá nem éri meg. Harmadáért teljesen ugyanilyen az Ives Rocher ragyogás alapozója. Kiprobáltam úgy, hogy az ercom egyik felére ezt, a másikra azt kentem. Színben is tökéletesen egyezőek nekem és teljesen egységesen egybeolvadtal egész nap. Semmi különbség nem volt.
Ennyi pénzért a Matis alapozója viszont ezeknél sokkal szebb eredményt hoz.

Yves Rocher Ragyogó Fiatalság Alapozó

Yves Rocher Ragyogó Fiatalság Alapozó
2023. május 2.

Nagyon szép alapozó, egy picit beleül azért a bőrömbe. Teljesen ugyanolyan, mint a híres és jóval drágább Lacome Teint Idole.

Catrice Lash Changer Volume Waterproof Szempillaspirál

Catrice Lash Changer Volume Waterproof Szempillaspirál
2022. április 4.

Ez nem vízálló!!! De legalább könnyű lemosni :D
Mi értelme vízállóként eladni...

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2022. március 23.

Nagyon jó pakolás, mintha kezelést csináltattam volna.

Maria Nila Stockholm Structure Repair Hajbalzsam

Maria Nila Stockholm Structure Repair Hajbalzsam
2022. március 23.

Mivel szulfátmentes, így nem mondom pénzkidobásnak éppen, de két csillagnál nem tudok többet adni. Gyerekkorom óta nem volt ilyen elektromos és gubancolódós a hajam. Pont, mint amikor még nem használtam balzsamot.

Matis Paris Réponse Teint Quicklift Radiance Anti-Aging Foundation

Matis Paris Réponse Teint Quicklift Radiance Anti-Aging Foundation
2021. október 14.

Update:
Beruháztam rá és el is használtam, nagyon sokáig elég volt. Imádtam! Hamar megszokta a bőröm és nem fényesedett utána már ki, hanem hidratált, szép volt. Újrarendelős :)

Egy mintát kaptam belőle, középső árnyalatot. Nagyon szép szín, bár picit sötét volt a sajátomon. Sajna nekem is kifényesedett. Így nem venném meg nagyban.

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre
2021. október 14.

Nekem nem segít, dehidratált maradt a hajam. Az illata pedig borzasztó. Olyan régi módi öreganyám rózsavize...