sz.zsuzsi1981

Regisztráció dátuma: 2011. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Cien 10% Urea Lábápoló Krém

Cien 10% Urea Lábápoló Krém
2018. augusztus 3.

Nagyon jó lábkrém, állagra és hatásra is szuper. Krémes állag, ugyanakkor sűrű és nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, de tartalmas krém.

Mostanában nem láttam , lehet még kapni? Már időszerű lenne újra vennem.

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2018. március 4.

Korábban próbáltam mintában, most teljes kiszerelést kaptam ajándékba. Nagyon meg vagyok elégedve, úgy tisztítja az arcom, hogy nem szárít, nem húzódik utána, mint általában az arctisztítók után és igazán tiszta érzetet hagy.
Az érzékeny, rozaceas bőrömet sem irritálta, talán kicsit halványabb a pirosság, de ez hosszú távú használat után derül ki, jövök majd az update-tel.

Farmasi Herbal Levendula és Csalán Sampon

Farmasi Herbal Levendula és Csalán Sampon
2017. május 30.

Nekem nagyon bevált, már pár használat után is kevésbé zsírosodik a hajam. Nagy előny a nagy kiszerelés, de részben hátrány, mert szeretek mindig újat kipróbálni, bár ezt a sampont szerintem újraveszem. :)

Baba Intenzív Testápoló

Baba Intenzív Testápoló
2016. november 22.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, szuper jó. Imádom a természetes illatát, kiválóan hidratál, könnyen beszívódik. Tökéletes, bátran ajánlom mindenkinek!

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2016. november 13.

Nekem nagyon bevált. A szemfestéket szinte egy mozdulattal eltávolítja, nincs több dörzsölés, hogy lemossam a spirált. Ha este fáradt is vagyok, pillanat alatt megvan és nem hagy olajos nyomot, mint a kétfázisú lemosók. Nagyon szuper termék!

Dabur Vatika Kókusz Hajolaj

Dabur Vatika Kókusz Hajolaj
2016. november 13.

Nagyon szeretem a Vatika hajolajakat. Egyiptomban találtam rá, ahol a nap, a tenger, a homok, a szél...igénybe vették a hajamat, igazi gyógyír volt...és most is az!
Este bekenem a hajamat és reggel megmosom, nagyon szuper, imádom!

Isana Ansatz & Spitzen Hajbalzsam

Isana Ansatz & Spitzen Hajbalzsam
2016. augusztus 16.

Tökéletesen elégedett vagyok - bár még csak első használat után vagyok. Észrevehetően szebb, selymesebb a hajam, dúsabbnak is hat.
Meglátjuk a folytatást, ha változna updatelek. :)

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum
2016. május 7.

Vegyes véleményem van. A köröm rétegződése valóba megszűnt, ez szuper. Viszont a hüvelykujjamon állandóan bereped oldalt a köröm és ehhez nem is kell nagynak lennie, mikor nagyon rövid, már akkor kezd berepedni, ezzel ez a termék sem tudott semmit tenni.

Essence Folyékony, Vízálló Szemhéjtus

Essence Folyékony, Vízálló Szemhéjtus
2016. április 26.

Korábban a nem vízálló párját használtam, nagyon tetszett az ecsetvég, azzal teljesen elégedett voltam, gondoltam a vízálló változat annál csak jobb lehet. Tévedtem. :( Híg és pár óra után lepattog, kár érte! :(

Lady Stella Csipkebogyó Arcradír

Lady Stella Csipkebogyó Arcradír
2015. január 30.

Elsőre csak pozitív, lágyan radíroz és olyan igazi tiszta illata van.