sz.zsuzsi1981

Regisztráció dátuma: 2011. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2015. január 30.

Nagyon finom illata van, azóta is néha előveszem a maradékot, és a nyaralás jut eszembe.

Fa Natural & Fresh Jasmine & Coconut Water Tusfürdő

Fa Natural & Fresh Jasmine & Coconut Water Tusfürdő
2013. április 8.

Isteni finom illata van, de még csak megszagoltam, még nem vettem.

Aveo Izzadásgátló Dezodor Orchidea Illat

Aveo Izzadásgátló Dezodor Orchidea Illat
2013. március 10.

Tartós, kellemes illatú dezodor, olcsó és simán veri a drágább társait!

Vixi Mikroszálas Kozmetikai Kendő

Vixi Mikroszálas Kozmetikai Kendő
2013. február 9.

Tökéletes és itt nem kell félni a káros összetevőktől.
Minden levisz, bár van amikor (kis ápolási céllal is) kenek a szememre szőlőmagolajat, meleg vízzel átnedvesítem, hagyom kicsit állni az arcomon és úgy törlöm le - Hogyan legyek jó nő ötlet :)
Használat után folyékony szappannal mosom ki, és időnként mosógépbe is teszem, habár azt írják, hogy az öblítő tönkreteheti a szálakt én még nem tapasztaltam, hogy romlott volna a minősége.

Makeup Academy 3 In 1 Contour Pen

Makeup Academy 3 In 1 Contour Pen
2013. február 9.

Elsőre nagyon tetszett, jó a menete, könnyű csavarni, szép a csomagolás, de nincs túl erős színe, ami végülis nem gond, mert egy halvány keretet ad a szemnek, de én mégis többet vártam.

Makeup Academy BB Cream

Makeup Academy BB Cream
2013. február 9.

Ez a második "BB" krémem, nekem a Garniernél jobban tetszik, mintha kicsit sűrűbb lenne, jobban fed, jobban hasonlít egy alapozóhoz. Akárhogy nézzük végülis ezek az európai bb krémek színezett hidratálók, ami nem gond, mert úgyis azt szerettem volna már régen és nem volt a piacon, vagy csak 1-2, na most van választék! :)

Makeup Academy Intense Colour Eyeliner Pencil

Makeup Academy Intense Colour Eyeliner Pencil
2013. február 9.

Nekem a fekete és a zöld van meg, idővel a kék is megérkezik. :)
A feketéhez véletlenül jutottam hozzá, összecserélték a kékkel, de nagyon örülök neki, teljesen elégedett vagyok vele. Puha, nem karcol és szép vonalat lehet húzni vele.
A zöldet még nem próbáltam, így egyelőre megelőlegezem az 5*-ot! :)

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2013. február 9.

Én is nyereményként kaptam és mondhatom tökéletes. Szétválaszt, nem csomósodik tőle a szempilla, bár 100 réteggel nem próbáltam, mindig kettő réteget szoktam.
Teljesen elégedett vagyok vele :)

Fruttini Coco Banana Testradír

Fruttini Coco Banana Testradír
2013. február 9.

Nagyon jó illata van és a nagy szemcsék különösen tetszenek benne, először kicsit fura volt, de mégis jó! :)

Fa Sport Double Power Deo Spray

Fa Sport Double Power Deo Spray
2012. július 14.

Az izzadást nem gátolja meg teljesen, de nagyon jó illata van, nekem tartósabb, mint a kék színű.
Futás után is érezni az illatát, de sajnos a sötét ruhán foltot hagy, -1 csillag.