szabiina

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Arcra Mandulaolajjal és E-Vitaminnal

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Arcra Mandulaolajjal és E-Vitaminnal
2020. május 15.

Már nagyon sokféle gyantát próbáltam, de sajnos mindegyiktől sebes lett a bőröm. Ez az első, amely nem okoz irritációt, illetve egyáltalán nem piros utána a kezelt felület. Biztosan újra fogom vásárolni.

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner
2019. november 13.

Már egy ideje használom a fodrászom javaslatára a samponjával együtt. Nem vártan túl sokat tőle, mert a pakolásokat valahogy jobban kedvelem. Csalódtam, pozitív értelemben. Van olyan, hogy nincs időm pakolást is használni, és igazából nem hiányolja a hajam. Bár én mindig kimosom, mert egyébként zsírosodna, de a vége pihe-puha. Újra fogom vásárolni.

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer
2019. április 7.

Leárazva vásároltam. Amire nekem kell, arra tökéletes, tusvonal javítására és szemöldökcsontra használom.

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2019. április 7.

Éveken keresztül hű társam volt, nagyon szerettem. Géllel és/vagy filccel együtt használtam attól függően, hogy mennyire hangsúlyos szemöldökre vágytam. Évekig elég volt egy csomag.

Sajnos nekem könnyen tört a doboza, illetve én másik ecsettel használtam. Mindezektől függetlenül újra venném bármikor, ha szükségem lenne szemöldök termékre.

Lee Stafford Bleach Blondes Shampoo

Lee Stafford Bleach Blondes Shampoo
2018. november 10.

Egy Facebook csoportban bukkantam rá, a sok pozitív vélemény után vásároltam meg. Az Ice White Blond samponnal felváltva használom. Azóta már többen megjegyezték, hogy túl sűrűn van szőkítve a hajam, pedig ez csak a két sampon hatása 😃
Az illatával nem vagyok kibékülve, de maga a sampon egy csoda, puha, fényes hajat eredményez.

Pantene Pro-V Repair & Protect Habbalzsam Vékonyszálú Károsodott Hajra

Pantene Pro-V Repair & Protect Habbalzsam Vékonyszálú Károsodott Hajra
2018. szeptember 7.

Hajapolo termek vasarlas maniam aldozatakent kerult a kosaramba, learazva vettem. Meg tesztelgetem, nagyon tetszik az allaga, mivel tobb termekkel hasznalom egyutt, tokeletes. Onmagaban valoszinuleg balam nem lenne 100%-os a hatasa, de igy a pakolas, olajak melle kivalo.

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam
2018. szeptember 7.

Nyaralasra kerestem valami konnyen tarolhato, helytakarekos balzsamot, pakolast, amelyet nem kell orakig a hajamon hagyni, mivel a nyaralas alatt igyekszem minel kevesebb idot szepitkezessel tolteni. Azota is hasznalom, gyakran 20 percet, fel orat is a hajamon hagyom, de akkor sincs problema, ha csak par percig marad fenn. A hajam konnyebben kezelheto, mindig puha, akkor is, ha nem vasalom ki. Drogerias termekek kozul abszolut kedvenc.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2018. szeptember 7.

Eleg problemas a hajam, konnyen zsirosodik, a vege viszont hamar kiszarad. Probaltam a dragabb samponokon keresztul a legolcsobbakig mindent, ami letezik. Ez a sanpon viszont mar januar ota a tarsam, selymes, puha tole a hajam, ami nagyon ritka nalam (bar tobb termekkel egyuttesen alkalmazom)
A nagy kiszereles kulon plusz pontot erdemel, valoszinuleg sokaig nem fogok mast tesztelgetni.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint
2018. augusztus 10.

Barátnőmtől kaptam, mert már regóta szemezgettem vele. Az illatát és a használat közbeni bizsergető érzést imádom. Nyáron elegendő, de nem győzőtt meg annyira, hogy a Carmexet lecseréljem.
A csomagolásért viszont jár egy plusz pont.

Eveline Cosmetics New AquaHybrid Könnyed Mattító Hidrogél

Eveline Cosmetics New AquaHybrid Könnyed Mattító Hidrogél
2018. április 13.

Az évek óta használt Nivea Aqua Sensation helyett kerestem valamit. Már sokadik krém megvásárlása, majd elajándékozása után végső elkeseredésemben került a kosaramba.
Problémás, vegyes bőröm van, helyenként száraz, míg máshol zsíros hatást kelt.
Egyenlőre úgy néz ki, hogy nem is volt rossz döntés. Már az első használat után kellemes, nyugtató hatása volt, puha és matt lett tőle a bőröm, amely nálam eddig szinte soha nem valósult meg. A csomagolása plusz pontot ér.