szabiina

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Essence Smokey Eyes Set (régi)

Essence Smokey Eyes Set (régi)
2013. február 1.

A barnát vettem meg a leárazások alatt. A krémes szemhéjtus nem vált be, viszont a másik része megfelelő. Más termékekkel kombinálva használom. Nem túl tartós, általában vinnem kell magammal, hogy javítsak rajta. Nem venném újra.

Essence Ápoló Ajakbalzsam

Essence Ápoló Ajakbalzsam
2013. február 1.

Minden színből vettem, többet is, mert imádom az illatát. Mivel nagyon száraz a szám, így sokat nem ér.. Nyáron tudom inkább használni. Egy gondom van vele, hogy ujjal kell felvinni.

Essence Pure Skin Kőpúder

Essence Pure Skin Kőpúder
2013. február 1.

Nekem teljesen bevált. Csak ezt használom már egy ideje, a leárazásnál többet is vettem belőle. Az én bőrömre tökéletes, mivel nem kell túlzott fedés. Nem szárít, az arcbőröm matt tőle. Hajlamos vagyok pattanásokra, de ettől tényleg nem jöttek ki.

Essence MakeUp To Match Alapozó

Essence MakeUp To Match Alapozó
2013. február 1.

A leárazáskor bukkantam rá. Meglepődtem, mert előtte itt elolvastam a véleményeket, de gondoltam 350 Ft-ért megéri, akkor is, ha nem válik be. A bőröm kombinált, kevés hibával. Általában csak annyi gondom van vele, hogy néhol világosabb. Ezekre a hibákra teljesen megfelel, viszont a régi típusú bőrömre nem lenne megfelelő. Újra nem vásárolnám, de egynek jó volt.

Essence Nail Hardener Pencil

Essence Nail Hardener Pencil
2013. február 1.

Leárazott termékként jutottam hozzá, még 300 Ft-os áron. Kicsit talán változott az egyébként mindig töredezett, gyenge körmöm. De előfordulhat, hogy ennek az az oka, hogy nem használtam körömlakkot, ameddig ezt a "kúrát" csináltam.. Nem venném újra.

Essence Pure Skin Pattanástalanító Fedőstift

Essence Pure Skin Pattanástalanító Fedőstift
2013. február 1.

Teljesen meg vagyok elégedve, jó az ára, szépen fed, nem leszek tőle pattanásos. Minden nap használom. És külön dicséret azért, hogy elfedi a szem alatti karikáimat. Biztos, hogy újraveszem.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2013. február 1.

Nekem a barátnőm ajánlotta. Sok mindent kipróbáltam már, egyenlőre ez vált be a legjobban. A hajam vége mindig száraz volt, amióta ezt használom, végre puha. Nem bánom, hogy megvettem. Az illatát nagyon nehéz volt megszoknom.

Avon Skin So Soft Szőrnövekedést Késleltető Testápoló

Avon Skin So Soft Szőrnövekedést Késleltető Testápoló
2013. február 1.

Semmire nem jó.. Kár volt megvennem!

Avon Advance Techniques Hajformázó Fésű

Avon Advance Techniques Hajformázó Fésű
2013. február 1.

Kedvencem. Csak ezt használom, amióta megvettem. Olcsón hozzá lehet jutni, mérete miatt könnyen befér a táskámba is. Szeretem az anyagát, jó vele dolgozni.

Avon Super Drama Szempillaspirál

Avon Super Drama Szempillaspirál
2013. február 1.

A szempillaspirálok közül ebben csalódtam a legnagyobbat. Hatalmas volt a reklám, így megvettem. Alapból dús, hosszú pilláim vannak, de ettől összeragadt, se dúsabbnak, se hosszabbnak nem látszott. Azóta a többi között csücsül, nem venném újra!