szabiina

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Essence Bloom Pirosító Ecset

Essence Bloom Pirosító Ecset
2018. március 5.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, ahogy a márka összes ecsetét. Könnyű vele dolgozni, nagyon puha, mosható és még szép is. Már nagyon régóta használom és semmi baja, nagyon jól bírja.

Catrice Instant Ajakrúzs Mattító

Catrice Instant Ajakrúzs Mattító
2018. március 5.

Rengeteg csillogó, fényes rúzsom van, amit már jó ideje nem használtam, mert zavart a fényük. Kicsit félve a kosaramba dobtam egyből kettő tégellyel, mivel akciós volt és nem akartam úgy járni, mint mindig. (Beválik valami aztán hirtelen eltűnik a polcokról és bánom, hogy nem vettem többet)
Rúzsecsettel viszem fel, nem szárít, mint a matt rúzsok. Tartósságával nem vagyok megelégedve, de ennyi hibát azért elfogadok.

Catrice Pulse Of Purism Pure Radiance Glowrizer

Catrice Pulse Of Purism Pure Radiance Glowrizer
2018. március 5.

Kifutó termékként vettem meg, és sokáig ki sem próbáltam, mert még volt a másik sminkalapomból. Mire kipróbáltam már nem volt több belőle a boltban. Tipikusan az imádom termékcsoportba tartozik. Nagyon puha tőle a bőröm, és szebb is lesz tőle, már csak spórolva használom, mert hamarosan elfogy.
Egyetlen negatívumot tudok mondani, az pedig a csomagolása. Ha nem figyelek, össze-vissza fröcsög a szőnyegre, tükörre és ahova sikerül. Remélem jön helyette hasonló termék, mire ez teljesen elfogy.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. március 5.

Már a sokadig tégellyel használtam el, nagyon sokáig elég, főleg ecsettel használva. Mindennap használom, több árnyalat is megvan belőle, gyakran segítséget nyújt a kontúrozásnál is.

p2 Perfect Pomade Szemöldök Formázó Krém

p2 Perfect Pomade Szemöldök Formázó Krém
2018. március 5.

Még régebben vásároltam a terméket Németországban és már éppen fogyóban volt, ezért boldog voltam, amikor megláttam itthon is a terméket. Először rosszul választottam, a sötétebb színt vettem meg, ezt le kellett cserélnem a világosra. Ez a szín már tökéletes. Szeretem, mert még a strandolást is kibírja és könnyű vele dolgozni. Az ecsete nekem nem vált be, ezért egy másik ecsettel használom.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2018. március 5.

Elfogyott a korábban használt hővédőm, gondoltam kipróbálok most valami mást. Szép fényt ad a hajamnak, tartósan egyenes vagy göndör marad, ami egy csoda, mert eddig naponta vasalgattam.
Tetszik, hogy nem hagy ragacsos érzést és a tudatomnak is jó, hogy 230 fokig véd.

Pantene Color & Protect Sampon

Pantene Color & Protect Sampon
2018. március 5.

Egy hirtelen vásárlás alkalmával került a kosaramba, de nem bántam meg. Eddig nem találtam olyan sampont, amitől ilyen könnyűnek és puhának éreztem volna a hajamat. Akkor sincs baj, ha nincs időm pakolást használni, akkor csak sampon és balzsam mellett döntök. Ezzel a samponnal még ez a módszer is bevált, pedig ez a nehezen kezelhető, nagyon vastag szálú hajamnál nagyon ritka.
Biztosan újra fogom vásárolni.

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2018. március 5.

Már több hónapja használom, bár sokat kellett kísérleteznem, mire rájöttem a számomra hatékony használatra. Jelenleg az Elseve piros,3 perces pakolásába keverek annyit, hogy intenzív lila színe legyen és ezt hagyom hatni a hajamon. Amikor nincs elég időm, akkor csak belemasszírozom a hajamba a sampon felvitele közben. Szeretem a termékben, hogy attól függően adagolhatom, hogy milyen hatást kívánok elérni.
Nekem nem szárítja a hajamat, bár e mellett ápolom is nagyon sok mindennel, külsőleg és belsőleg is. Ár-érték arányban jó választásnak bizonyult.

Essence Stay All Day 12H Long-Lasting Powder

Essence Stay All Day 12H Long-Lasting Powder
2014. augusztus 13.

Én is a leárazáson vásároltam egy sötétebb árnyalatot. Egyenlőre bevált, szép színe van, a nyári bőrszínemhez tökéletesen passzol. Tetszik, hogy nem csillámos, azokat nem szeretem. Egy nyaralást már végigcsináltam vele, így nyilatkozhatok a tartósságáról is: nagyon elégedett vagyok.
Biztosan újravásárolnám, ha nem lenne kifutó termék.

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál
2014. augusztus 13.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom. Nagyon szépek tőle a pilláim, dús hatást biztosít, amit imádok. Egyetlen hibája, hogy nem kapható vízálló változatban.