szabiina

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték
2014. augusztus 5.

Hatalmas kedvvel és reménykedéssel váltottam le a jól bevált Castingot, a választásom erre a festékre esett. Tegnap festettem a hajamat, a jól megszokott ébenfekete árnyalattal.
A hajam dús, derékig ér, de bőven elég volt az egy dobozban levő mennyiség, bár a technika is számít, amelyet már az évek során tökéletesre fejlesztettem.
A hajam szokásosan puha, extrafényes a festés után. Amit észrevettem, hogy sokkal nehezebb volt kimosnom a hajamból, viszont a színe is sokkal élénkebb fekete, mind pl. a Casting esetében volt.
Az illata számomra nagyon kellemesnek bizonyult, egyáltalán nem zavart a felvitel közben.
Ami nem tetszett, hogy enyhén folyós állagú, és előfordult, hogy egy-egy csepp a padlón végezte.
A balzsam a megszokott, nagyon hasonlít a Castinghoz és a Sublime Moussehoz kapott balzsamhoz, viszont nagyobb kiszerelésben kapjuk és másabb az illata, nekem talán nem tetszik annyira, mint a másik két festékhez kapottak.
Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de amit eddig tapasztaltam az tetszett, valószínűleg újra fogom vásárolni.

Kallos Profi Pil Szempillafesték

Kallos Profi Pil Szempillafesték
2014. június 12.

Szemöldökfestésre használom, a fekete árnyalatot. Egyetlen problémám van vele, hogy a bőrömet nem fogja be, sokkal jobban szeretem, mert jobban szeretem, ha hangsúlyos a szemöldököm. Szempillára viszont tökéletes.
Pozitív véleményként még annyit megjegyeznék, hogy nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég.

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték
2014. március 26.

A sötétbarna színt használom szemöldökfestésre. Elég sötét, szép színe lesz. Tetszik, hogy fényes, könnyű vele dolgozni, bár első néhány alkalommal még megszenvedtem vele. Hetente egyszer szoktam festeni,fel órát hagyom rajta. Kb. egy éve vásároltam, még mindig van belőle, elég gazdaságok.
Egyetlen gondom vele, hogy a bőrömön nem marad rajta, ezért pótolnom kell a hiányzó részeket filccel.

Gliss Kur Million Gloss Sampon

Gliss Kur Million Gloss Sampon
2014. március 26.

Korábban a Schauma koffeines samponját használtam, de kezdtem megunni, így keresgéltem és ezt találtam. A sok pozitív vélemény győzött meg.
Festett fekete a hajam, egyébként is fényes, csillogó, de ettől aztán különösen. A héten 3-man kérdezték meg, hogy mit csináltam a hajammal.
Szerencsére nem gubancolódik a hajam, a samponnak köszönhetően puha tapintású.
Nem bántam meg a váltást!

Kallos Kjmn Color Hajpakoló Krém Lenmagolajjal és UV Filterrel Festett, Töredezett Hajra

2014. március 26.

A sok pozitív vélemény miatt döntöttem úgy, hogy erre cserélem le a tejproteines pakolást. Kicsit meguntam, és már a hajamra sem volt olyan jó hatással, mint korábban.
Először tartottam attól, hogy nem lesz olyan hatékony, mint a másik, de pozitívan csalódtam. A hajam csillog, élettel teli, még a hajmosást követő harmadik, negyedik napon is. Ez más termékekkel soha nem zajlott így.

Hajmosás után teszem a hajamra, átfésülöm, majd kókuszolajat is kenek rá, 30-40 percig hagyom a hajamon, majd jól kiöblítem. Nagyon selymes, puha tapintású lett tőle a hajam. Éppen ez volt a cél.

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő
2014. március 9.

Nagyon szeretem az illatát, fürdés közben nekem picit erős, de utána nagyon kellemes, és tartós!
Ezek az olajos szemcsék nagyon jók, olyan pihe-puha tőle a bőröm, már nagyon régen nem volt ilyen. Szerintem újra fogom vásárolni, esetleg kipróbálok másik illatot is.

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk
2014. március 9.

149 Ft-ért sikerült hozzájutnom. Csak vékony rétegben viszem fel, intenzív színe van, nagyon tartós. Meg vagyok elégedve, sajnos utolsó darab volt, pedig biztos, hogy többet is vennék belőle.

Az illatát egyszerűen imádom!

Essence Stay Matt Ajakkrém

Essence Stay Matt Ajakkrém
2014. március 9.

Nekem is 149 Ft-ért sikerült beszereznem, a silky red elnevezésű árnyalatot választottam, nagyon durván piros, imádom. Sajnos hosszabb távon még nem volt alkalmam tesztelni, de a színével meg vagyok elégedve.
Egyetlen hibája, hogy szárít, így mindenképpen kell mellé a Carmex.

Korakotta Kókuszolaj

Korakotta Kókuszolaj
2014. február 9.

Néhány hete vettem meg gyógynövényboltban az eladó ajánlotta. Először a hajamra próbáltam, mivel kifejezetten ezzel a célzattal vásároltam meg. Száraz hajra kentem fel, hajmosás előtt. 2 órán keresztül hagytam hatni. Könnyen ki lehetett mosni, de semmi változás. A hajam ugyanolyan száraz, durva tapintású volt, mint korábban.
Következő alkalommal felkentem a tejproteines pakolásomat, és még mellé belemasszíroztam az olajat is az enyhén nedves hajamba. Csak a hajhosszra kentem. Sima vízzel öblítettem, nem is igényelt samponos öblítést. Simán bírja 4 napig hajmosás nélkül, egyáltalán nem zsírosodik tőle. Puha, nagyon fényes hajam van végre megint.

Használom még az arcomra is, arcradírként. Ezen kívül még este átmosom vele a bőrömet fürdés közben, az arcomon hagyom hatni néhány percig. Nagyon puha, hidratált a bőröm tőle, végre félretehettem a hidratálókrémeimet.

Viszont csak 4 csillagot érdemel, mert a sok pozitív vélemény miatt, amit a kókuszolajról hallottam, valamivel jobbra számítottam!

Joanna Naturia Vörösáfonyás Testradír

Joanna Naturia Vörösáfonyás Testradír
2014. január 19.

Imádom az illatát, a csomagolását, a színét! :-)
Már minden fajtát kipróbáltam, nagyon szeretem. És még olcsó is!