szabiina

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Kallos Love Szemöldök Kontúr Filc

Kallos Love Szemöldök Kontúr Filc
2014. január 19.

Nagyon szerettem volna egy ilyet, amióta olvastam róla egy blogban. Végre rá is akadtam a napokban. Imádom! Sokkal jobb, mint a ceruzám volt. Miután a filccel kialakítottam a formát, sötétbarna porral is átfestem.
Tartós, precíz, egyenlőre megérdemli az 5 csillagot!

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet
2014. január 19.

Kb 4-5 hete használom. Eddig semmi problémám nem volt vele, viszont kb 1 hete nagyon száraz a hajam. Más terméket nem váltottam, így biztosan ez a probléma.
Valószínűleg nem vásárolom újra. A hajam durva, kezelhetetlen, száraz tőle.

Aquafresh Whitening Complete Care Fogkrém

Aquafresh Whitening Complete Care Fogkrém
2014. január 8.

Nagyon szeretem, mindig újra vásárolom. Nagyon szép fehérek tőle a fogaim, pedig már sok más fehérítő terméket kipróbáltam. Fogporral együtt használom, így talán hatásosabb.

Dentomin Natúr Fogpor

Dentomin Natúr Fogpor
2014. január 8.

Nagyon sűrűn vérzik az ínyem, javasolták, hogy a fogkrémemet cseréljem le fogporra. Hát kettős érzések kavarognak bennem. Az íze szörnyű.. És olyan, mintha homokkal mosnám a fogam, de tulajdonképpen ez szokás kérdése.
Ami pozitív, hogy nagyon sima a fogam felülete. Én fogkrémet is használok mellette.

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam
2014. január 8.

Néhányszor próbáltam, de általában a Schauma Fito Koffein balzsamot használom. Elképzelhető, hogy váltok, mert nagyon puha, és fényes a hajam ettől a balzsamtól. Amivel nem tudok megbarátkozni, az az, hogy túl sok kell belőle. Csak annyi időre hagyom a hajamon, ameddig átfésülöm.
Az illata kellemes.

Schauma Fito-Koffein Balzsam

Schauma Fito-Koffein Balzsam
2014. január 8.

Nyaraláson SOS balzsamként vettem meg a sampon mellé. Sokat kell belőle használnom, mivel göndör hajam van, lehetetlen balzsam nélkül kifésülni, viszont használat után a hajam puha, fényes, illatos. Csak a hajvégekre használom, kifésülés idejéig hagyom rajta. Kiegészítőtermékként (tejproteines pakolás mellé) továbbra is fogom használni.

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon
2014. január 8.

Nagyon megszerettem ezt a sampont. Szép, fényes, puha tőle a hajam. Szép tartást ad neki, egyszerűen imádom :)

Most már elég régóta használom ahhoz, hogy részletesebb véleményt alkossak. Nagyon gyorsan nő a hajam, amióta ezt a sampont használom, rengeteg babahajam van. Könnyen kifésülhető, puha, jó tapintású. Biztosan nem cserélném le!

Avon Ultra Sexy EDT

Avon Ultra Sexy EDT
2014. január 8.

A legjobb illat, amivel valaha találkoztam, IMÁDOM!
Szerintem különleges illata van, mindig jó kedvem lesz, ha megérzem ezt az illatot.
Az egyetlen, amiért nem érdemli meg az 5 csillagot, hogy nem elég tartós.

Isana Fruit & Gloss Mango-Guave Ajakápoló

Isana Fruit & Gloss Mango-Guave Ajakápoló
2013. november 2.

Egyik reggel otthon felejtettem az ajakápolómat, ezért gyorsan kellett vennem valamit. Mivel akciós volt, így az amúgy is alacsony ár helyett még kevesebbe került, és Carmexem több is van itthon, ezért döntöttem ez mellett.
Álladó ajakápolóként biztosan nem használnám, de SOS megoldásnak jó volt.
Imádom az illatát, tetszik a színe is.
Kicsit sajnálom, hogy nem hidratál elégé, mert így csak 4 pontot érdemel.

L'Oreal Paris Sublime Mousse Krémhajfesték

L'Oreal Paris Sublime Mousse Krémhajfesték
2013. október 12.

Második alkalommal használom, először a jeges csoki színt választottam, nagyon szép volt, egyenletesen kopott, nem volt foltos, viszont sötétebbet szerettem volna, így a feketét választottam.
Nagyon szép színt kaptam, fekete, de mégsem, nem hivalkodó, természetes. 3 hete festettem, egyenlőre gyönyörű, fényes, nem kopott.
Ami még pozitívum, hogy könnyű felkenni, magamnak is meg tudom csinálni, pedig nagyon béna vagyok, és a derékig érő hajamra elég egy is.