szabiina

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Kallos Relax Hajkiegyenesítő Balzsam

Kallos Relax Hajkiegyenesítő Balzsam
2013. október 12.

Már fél éve vettem, akkor néhányszor kipróbáltam, de semmi, gyorsan zsírosodott a hajam, mindig megbántam, hogy rákentem.
Most, hogy egyre hosszabb a hajam, valahogy nem akar egyenes maradni, ezért újra elővettem. tegnap hajmosás után kentem fel, nem szárítottam, utána vasaltam, ma reggel felébredtem és egyenes, MINDENHOL!!! Ez pedig nálam nagy szó, mivel a babahajak folyamatosan visszagöndörödnek.
Remélem a továbbiakban is hasonló véleménnyel élhetek a termékkel kapcsolatban.

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2013. október 12.

Nem régen vettem meg, ez előtt az Avon hajvégápolóját és szilikonos hajvégápolót használtam. Sok jót hallottam már erről a termékről és azt kell mondanom, minden igaz volt.
Olcsó, hatékony. Majdnem minden reggel kivasalom a hajam, amitől egy idő után csúnya, száraz lenne a hajam vége. Amióta ezt a hajvégápolót használom a 2 hónap helyett, 3 havonta is elég vágatni a hajamból, biztos, hogy újra meg fogom venni.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2013. október 12.

Sampon után balzsamként használom, akkor, amikor nincs időm a tejproteines pakolásra.
A hajam erős, vastagszálú, balzsam nélkül, vagy egyes balzsamokkal is kezelhetetlen. Ettől a pakolástól puha lesz, és nagyon fényes, csak a végekre kenek belőle, mivel szerintem gyorsan zsírosodna, ha a tövére is tennék. Az illata nekem kellemes, tetszik, nem túl erős.
A kis kiszerelést vettem meg, de elég szépen fogy sajnos. Ha a tejproteines pakoláshoz viszonyítok, csak 4-est tudok neki adni.

Kallos Love Kétfázisú Szemfesték Lemosó

Kallos Love Kétfázisú Szemfesték Lemosó
2013. október 12.

Szépen leszedi a sminket, nem okoz problémát neki a vízálló spirál és tus eltávolítása. Az egyetlen, ami zavar, hogy olajos érzetet hagy maga után, ezért utána még mással is áttörlöm a szememet, arcomat.
Mivel olcsó, kis hibája van csak, megérdemli az 5 pontot.

Clearoderm Arctisztító Gél

Clearoderm Arctisztító Gél
2013. október 12.

Minden reggel és este használom, nagyon szeretem. Az arcom tiszta és puha használat után. Kellemes az illata, az ára pedig nagyon jó. (Eurós boltban vettem 290 Ft-ért)
Biztos, hogy újra meg fogom venni, ha elfogy.

Playboy Vegas EDT

Playboy Vegas EDT
2013. augusztus 13.

Tesómnak vettem meg egyszer, azóta is rendszeresen újraveszi, nekem is nagyon tetszik az illata.

Playboy Play It Sexy Deo Perfume

Playboy Play It Sexy Deo Perfume
2013. augusztus 13.

Az illata nem tartós, de szeretem, szerintem kellemes, nem túl erős.
Elhasználom, ha már megvettem, de nem vásárolnám újra.

Playboy Pink EDP

Playboy Pink EDP
2013. augusztus 13.

Régen nagyon szerettem, olcsó volt, tetszett az illata. Viszont most már semmi pénzért nem használnám, már büdösnek érzem és nem is értem, hogy fújhattam magamra.

Adidas Fruity Rhythm EDT

Adidas Fruity Rhythm EDT
2013. augusztus 13.

Nagyon sokáig csak ezt használtam, kellemes nyári illat, mára már meguntam, ezért váltottam.

Adidas Fruity Rhythm Dezodor

Adidas Fruity Rhythm Dezodor
2013. augusztus 13.

Izzadásgátló hatása szinte egyáltalán nem volt, az illatát szerettem, csak ezért használtam olyan sokáig.