szabiina

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

NYC Rúzs

NYC Rúzs
2013. augusztus 13.

Már több színt is megvásároltam belőle, nagyon szeretem a korallosabb árnyalatú színeit, illetve a rózsaszíneket.
Az egyik pink szín nem a kedvencem, mivel nagyon pigmentált, szépnek szép, de nem mindenkinek áll jól.

NYC Big Bold Szempillaspirál

NYC Big Bold Szempillaspirál
2013. augusztus 13.

Én nagyon szeretem ezt a spirált, bár kombinálva használom más spirálokkal, de az utolsó lépés mindig ez. Túl sok festéket vesz fel, de mindig szépen lehúzom, így nem csomósodnak össze a pilláim, dúsak, egész nap nem mosódik el.

Essence Blossoms Etc... Körömlakk

Essence Blossoms Etc... Körömlakk
2013. augusztus 13.

A lila, a zöld és a kék van meg belőle. Csak lábon használom, mivel egyébként műkörmöm van, tartós, és gyönyörűek a színei, nagyon szeretem, tényleg kellemes, visszafogott árnyalatok.
A mérete, amivel nem voltam megelégedve, illetve a sárga szín egyáltalán nem tetszett.

Essence Mineral Kompakt Púder

Essence Mineral Kompakt Púder
2013. augusztus 13.

Nagyon szerettem, sokáig csak ezt az egy púdert használtam, de kénytelen voltam váltani, mivel már nem gyártják. Sajnálom, mert bármikor újravásárolnám.
Matt arcbőrt biztosított, megfelelő volt a színe, szerettem az illatát is, árban is reális volt.

Essence Bronzosító Kompakt Púder

Essence Bronzosító Kompakt Púder
2013. augusztus 13.

Próbáltam már korábban is használni, viszont furcsa színe lett a bőrömnek tőle. Most ismét kipróbáltam lebarnult bőrön és nagyon tetszik. Szeretem, hogy matt hatású, nem csillog. Nekem bevált, akciósan vettem, így megérte, drágábban nem biztos, hogy megvenném.

Essence All About Matt Fixing Loose Púder (régi)

Essence All About Matt Fixing Loose Púder (régi)
2013. augusztus 13.

Régebben használtam minden sminkelés alkalmával, már régen nem vettem elő, viszont az emlékeim élnek :)
A csomagolást utálom, mivel mindig minden tele van körülöttem fehér porral, sokat elpazarolok így.
Elég nagy kiszerelés, az ára jó. Tetszik, hogy nem színez, mégis szebb lesz tőle a bőröm, nem fénylik, szépen mattít. Lehet újra kellene használnom :)

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2013. augusztus 13.

Nagyon hatásos, már az első alkalom után jobb volt a helyzet, néha napokat is kihagyok, de ugyanúgy hatásos.
Elég rendesen kiszárítja a bőrömet, csíp, de ez az egy negatívum, amit fel tudok hozni ellene.

Gyógyszertári Kakaóvaj

Gyógyszertári Kakaóvaj
2013. augusztus 13.

Napozáshoz használom, nagyon szépen barnít, egyenletesen barnulok tőle. Egyébként nem szoktam leégni, fényvédőt is ritkán használok, viszont kakaóvaj mellé mindig, mivel sokkal hamarabb égek le, viszont jól hidratál, le sem hámlik, ha esetleg pirosra sülnék :)
Napozni csak ezzel, imádom!

Baba Kakaóvaj Testápoló

Baba Kakaóvaj Testápoló
2013. augusztus 13.

Szeretem ezt a testápolót, nagyon száraz a bőröm, gyakran hámlik, nem régen vásároltam egy akció keretein belül. Nagyon megszerettem, imádom az illatát, még órákkal később is érzem. Nagyon könnyen beszívódik, szinte azonnal öltözhetek.
Biztosan újravásárolom.

Balea Lovely Raspberry Tusfürdő

Balea Lovely Raspberry Tusfürdő
2013. május 26.

Egyszerűen imádtam, amíg volt. Vettem belőle többet is, betároltam belőle, de sajnos ma elfogyott :(
Egészen erős, sokáig tartós illata van, és nagyon tetszik a rikító pink színe.
Biztosan újravásárolnám, ha még kapható lenne. Hasonlóképpen vélekedek a kiwis testvéréről.