szabiina

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. február 9.

Én a szempillámra használom, de azt minden éjszakára. Már 2-3 hét után látható a változás. Mindenki azt hiszi, hogy műszempillám van. Egyszerűen imádom :) Olvastam, hogy lanolinnal keverve még hatásosabb, ki fogom úgy is próbálni :)

Schauma Intenzív Olaj Sampon

Schauma Intenzív Olaj Sampon
2013. február 6.

Régen rettenetesen száraz volt a hajam (egy gyógyszer szedése miatt). Már mindent kipróbáltam, amit ajánlottak, aztán rátaláltam erre a samponra. Már az első használat után éreztem, hogy puhább a hajam, és végre szép is volt, nem az a durva, szálkás. Nekem bevált, az illatát is nagyon szerettem. Azóta abbahagytam a gyógyszert, visszaállt a hajam a rendes állapotába.. De újra megvenném, ha ilyen problémám lenne.

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Krém Sampon

Schauma Szupergyümölcs Tápláló  Krém Sampon
2013. február 6.

Régen kipróbáltam, nagyon szerettem. Jó volt az illata és a hajam is szép, fényes volt tőle.

Balea Trend It Up Hővédő Hajápoló Spray (régi)

Balea Trend It Up Hővédő Hajápoló Spray (régi)
2013. február 6.

Már a harmadikat használom el, megérett egy véleményre. Az illatát szeretem, utána is érzem a hajamon, ami nem gond. Hajszárítás, hajvasalás, göndörítés előtt használom, gondosan ügyelek arra, hogy ne túl magas hőfokon végezzem mindezt. A használat után elég puha marad a hajam vége, nem szálkás, pedig egyébként hajlamos rá. Sokkal simább, fényesebb, tartósabb az eredmény. Mással összevetve nem tudom véleményezni, de hamarosan kipróbálok néhány másfajtát is.

Balea Splashy Kiwi Tusfürdő

Balea Splashy Kiwi Tusfürdő
2013. február 6.

Kedvenc nyári tusfürdőm. Először csak a málnásból vásároltam be, azután visszamentem és vásároltam néhányat ebből is. Egyáltalán nem bánom, mert imádom az illatát, a színe mindig feldob, ha meglátom :D
Ha most megfürdök vele, azonnal eszembe jut a nyár :)
Rendesen végzi a dolgát, nem szárít. Nálam 5 csillagos termék :)

Balea Lovely Raspberry Tusfürdő

Balea Lovely Raspberry Tusfürdő
2013. február 6.

A legjobb tusfürdő, amivel valaha találkoztam. Imádom az illatát, amely tényleg hosszan tart. Annyira jó, hogy ilyen erős pink a színe. Betáraztam belőle, de sajnos az utolsó is fogyóban van :( Miért mindig a limitált kiadású termék a jó?! :)

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé
2013. február 6.

Az én bőrömnek tökéletesen megfelel, mattít, amennyire kell, puha tőle a bőröm. Már a sokadikat használom el.

Nivea Angel Star Krémtusfürdő

Nivea Angel Star Krémtusfürdő
2013. február 6.

Magamnak nem venném meg, bár már kettőt sikerült elhasználnom, ajándékba kaptam mindkettőt. Az illatát szeretem, de nagyon szárít.

Isana Fruit & Gloss Ajakápoló

Isana Fruit & Gloss Ajakápoló
2013. február 6.

Az illatát és a színét szeretem. Az én száraz ajkamat nem hidratálja igazán, erre csak a Carmex jó. :|

Isana Med Kézfertőtlenítő Aloe Verával

Isana Med Kézfertőtlenítő Aloe Verával
2013. február 6.

Imádom az illatát, az árát, a méretét :)