szabiina

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Synergen Deckendes Make-up Antibakteriális Alapozó

Synergen Deckendes Make-up Antibakteriális Alapozó
2013. február 6.

Nekem nagyon bevált, amikor használtam. Pattanásaimnak jót tett, olcsó. Viszont, ami zavart, hogy egy idő után foltosnak láttam tőle az arcom, ezért sűrűn kellett figyelnem, hogy tényleg szép legyen..

Lora Mystic Rúzs

Lora Mystic Rúzs
2013. február 6.

A pinket vettem meg.. Imádom :) Nagyon szép a színe, és meglepően tartós. A drága rúzsaim nem bírják ennyi ideig. Ez mellett még előfordult, hogy ettem, ittam, pici javítást igényelt csak. Biztos, hogy újravásárolom :)

Lora Kőpúder

Lora Kőpúder
2013. február 6.

Nagyon porzik, furcsa az arcomon. Nem használom, nem tudom elképzelni, hogy valaha elfogy :(

Lora Korrektor

Lora Korrektor
2013. február 6.

Nagyon büdös, és nagyon keveset fed :| A bőröm zsíros lett, a pattanásaim is előjöttek tőle, SOS megoldásként vettem egy utazáson.. Többet nem venném újra.

Lora Pirosító

Lora Pirosító
2013. február 6.

Én nagyon szeretem, már többször újravásároltam. Egy Essence pirosítóval keverem, így nagyon szép színt kapok. Általában tartós, bírja reggeltől estig, és ugye ami nem hátrány, az ára is nagyon jó.

Lora Classic Rúzs

Lora Classic Rúzs
2013. február 6.

Több árnyalatban is megvásároltam, főleg a piros és a bordó színt használom. Nagyon tartós, viszont rettenetesen szárít, egy idő után pedig csúnya.. Sűrűn újra kell kennem sajnos e miatt.. De a színei és az ára miatt 4 csillagocskát érdemel:)

Butterfly Körömlakk

Butterfly Körömlakk
2013. február 6.

Abszolút kedvenc, már rengeteg színben megvettem.. Ennél tartósabb körömlakkal még nem találkoztam, pedig drágábbakat is kipróbáltam. Még egy egész napos strandolás sem viselte meg :)

Nivea Soft Rosé Ajakápló

Nivea Soft Rosé Ajakápló
2013. február 1.

Arra nem jó, amire ténylegesen kellene. Egyszer külföldön vásároltam, SOS ajakápolóként. Nem hidratált, viszont a színe *.* Gyönyörű. Azóta is keresem, de csak Labellot találok. Annak közel sem ilyen a színe, sajnos.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2013. február 1.

Először a simát próbáltam ki, majd nem régen barátnőm hozott nekem cseresznyéset, mindössze 300 Ft-ért, külföldről. Egyszerűen beleszerettem, azóta felváltva használom a sima verzióval.
Semmi más nincs, ami ilyen szinten hidratál, tényleg a legjobb termék, amivel valaha találkoztam.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2013. február 1.

A fényvédő funkció miatt vásároltam nyárra a stift változatot. Nem hidratál olyan jól, mint a tubusos változat, de tetszik, hogy nem fényes. Inkább a tubusos verziónál maradok :)