szabiina

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrprobléma: -

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2013. február 1.

Pattanások ellen szedtem gyógyszert néhány évvel ezelőtt, már sebesre száradt a szám, mire rátaláltam a Carmexre. Szinte azonnali segítséget nyújtott, és még az ára sem érdekelt. Dupla ennyit is adnék érte, annyira jó. Sok félét kipróbáltam, de egyik sem ér a nyomába. Imádom, amikor picit bizsereg tőle az ajkam. Mára már sikerült megszoknom az illatát.
Nálam abszolút 5 *-os termék, imádom.

Chanel Rouge Hydrabase Ajakrúzs

Chanel Rouge Hydrabase Ajakrúzs
2013. február 1.

Nagyon szeretem az árnyalatait, többet is megvettem. Imádom, hogy hidratál, és nem kell állandóan kenegetnem a számat. Nem túl tartós, de általában javítok rajta, és utána újra szép.

Essence Ajakrúzs

Essence Ajakrúzs
2013. február 1.

Elég sok árnyalatot megvettem már, mert szeretem a színeit, viszont nagyon szárít, így nagyon ritkán használom. Ára viszont jó.

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2013. február 1.

Szivaccsal tudom csak szépen felvinni, kézzel maszkhatású lesz. Nagyon kevés elég belőle, mivel jól fed, és az én bőrömnek nem is kell túl nagy fedés. Nem leszek tőle pattanásos, ami hatalmas előny.Ha elfogy, biztos újra fogom vásárolni.

Essence Pure Teint Mousse Alapozó

Essence Pure Teint Mousse Alapozó
2013. február 1.

Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. A kedvenc alapozóm volt. Viszont olvastam, hogy másoknak is kiszárítja az orrát.. Így legalább rájöttem, hogy mi okozza. Nagyon kevés kell belőle és sokáig elég szerencsére.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2013. február 1.

A kedvenc termékem. A ceruzával kombinálva használom, először a ceruzával pici vonalakat húzok, majd a porral festem át. Már sokadszorra vásárolom újra. Az ecset pár használat után szétment, így egy vékony tusecsettel viszem fel. A sablonok használatát mellőzöm, mivel már van kialakult formája a szemöldökömnek (egyébként sem passzolt volna egyik sem hozzá)
Ezeket leszámítva tökéletes termék, maximálisan elégedett vagyok vele.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2013. február 1.

Számomra a szemöldökformázás nagyon fontos, a feketét használom már évek óta, a szemöldök ápolókészlettel kombinálva. Tökéletesen megfelelt, jól bevált termék. Szeretem a kupakon lévő kefét. A barnát is kipróbáltam, de furcsa színe miatt nagyon elütött a szemöldököm alap színétől. Csak pici vonalakat húzok vele, így nem olyan igazi fekete.

Essence Fix&Matte Áttetsző Porpúder

Essence Fix&Matte Áttetsző Porpúder
2013. február 1.

Néhány napja használom, hétköznapra. Eddig megfelelt, nem fényesedett ki a bőröm, tetszik, hogy színtelen, nekem egyáltalán nem látszik, mivel elég belőle kevés is. 350 Ft-ért kár lett volna otthagynom.

Essence Pure Skin 2 az 1-ben Korrektor

Essence Pure Skin 2 az 1-ben Korrektor
2013. február 1.

A bézs felét kiválóan tudom használni, viszont a zöld az valami szörnyű. Nem is használtam azóta sem azt a felét. Többször vásároltam már újra, teljesen bevált termék egyébként.

Essence Multi Action False Lashes Szempillaspirál

Essence Multi Action False Lashes Szempillaspirál
2013. február 1.

Csomósodik, mindenem tiszta festék volt. A szempillamániám miatt vásároltam meg, de még egyszer nem venném újra.