szabina.szele

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Silky Touch Pirosító

Essence Silky Touch Pirosító
2012. november 18.

Nagyon szeretem, kiemelkedik a többi pirosító közül, s az ára is kedvező. Nagyon szeretjük, mindenki ezt használja itthon :) :) :) Az essence egyik legjobb terméke

Essence 2in1 Kétvégű Tusfilc

Essence 2in1 Kétvégű Tusfilc
2012. november 18.

IMÁDOM, kifogyóban van, ugyhogy megyek is egyért. Tökéletesen használható, precíz, hosszantartó.

Essence Souflé Touch Hab Állagú Pirosító

Essence Souflé Touch Hab Állagú Pirosító
2012. november 18.

Most kaptam, s révettem magam h kiprobáljam. Felkentem,majd egy óra után viszketett az arcom, belenéztem a tükörbe, s látom hogy hámlik le az arcomrol....... furcsa furcsa

Essence Sun Club-Bronzing Powder

Essence Sun Club-Bronzing Powder
2012. november 18.

már egy jo ideje megvan, nem nagyon szoktam használni, de ha felkerül az arcra, tökéletes csillogást biztosít!!!

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2012. november 18.

a kedvenc krémem!!!!! minden alkalommal ezt használom, télen is, nyáron is.Igaz szerintem kicsit zsíros, de rögtön beszívódik, s nagyon szeretem az illatát. Habár az összetevői........ sebaj, nekem akkor is bevált :)

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2012. november 18.

Ő a favorit. Amilyen drága, olyan jó is. de kicsit sok benne a piros......sssss :(

Garnier Mineral Invisidry Golyós Deo

Garnier Mineral Invisidry Golyós Deo
2012. november 18.

Nekem nem vált be, sajnos!!!!!!!!

Balea Juicy Melon Tusfürdő

Balea Juicy Melon Tusfürdő
2012. november 18.

IMÁDOM!!! a Balea a legjobb, szerintem. Jó az illata, kellemes az állaga.ISTENI :)

Franck Provost Hajmegújító Balzsam

Franck Provost Hajmegújító Balzsam
2012. november 18.

Régen lehetett kapni a DM-ben is, még a régi csomagolásban. Már egy jó ideje nem láttam, csak Németországban. Nagyon szeretem, sima, csillogó, könnyen kezelhetővé válik tőle az ember haja.Kedvencem a citromsárga hajbalzsamverzió!!!! Ha valaki találna, egyek egyet nekem is, pls!!!!

Puszi