szabo123

Regisztráció dátuma: 2015. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor
2020. január 9.

Az ugyan ilyen alapozóval használom. Belenéztem a tükörbe és egy csodálatos összképet láttam. Jó a fedése, bár oxidálódik, a legvilágosabb árnyalatot választottam, pont azért mert olvastam a véleményeket. Egy kicsit beül, de nem idegesítő módon. Szerintem nagyon sokáig elég lesz. Oxidáció és a minimális beülés miatt csak 4 csillag.

Lovely Volume Booster Szempillaspirál

Lovely Volume Booster Szempillaspirál
2019. november 24.

Gondoltam az én kis p*csapilláimból majd tényleg xxl méretet varázsol,befürödtem vele. Semmit sem csinál 😣 nem baj, alsó szempillákra pont jó lesz, de még keresnem kell az igazit..

Avon True Power Stay Alapozó

Avon True Power Stay Alapozó
2019. október 26.

Bár a light beige tokeletesen megfelelne,sajnos nem nyerte el a tetszesemet. Nem matt,ahogy azt igeri es elviselhetetlenul illatos szamomra. Miutan lemostam kellemetlenul szaraznak ereztem a boromet..nem ereztem ugy,hog levegozne alatta a borom,illetve a fedese messze all a teljestol! Sajnalom,remeltem valthatok a Catrice alapozorol (csupan mert mar uncsi mindig ugyan azt hasznalni) de igy marad :)

Isana Hydro Booster Augencreme-Gel

Isana Hydro Booster Augencreme-Gel
2019. október 9.

Az elso alkalommal csodakat muvelt,ezt azota sem sikerult elerni vele :( kellemes,husit,felfrissit.de amit iger sajnos nem tartja be.

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Izzadásgátló Aeroszol Matcha Tea és Cseresznyevirág Illattal

2019. október 4.

Sokáig érezni lehet, fincsi illat. Nem izzadok tőle, ennyit kell tudnia.

Dove Go Fresh Revive Deo Spray

Dove Go Fresh Revive Deo Spray
2019. október 3.

Nekem ez vált be a legjobban.Tetszik az illata,nem is izzadok tőle!

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2019. október 3.

Nagyon finom az illata.Kellemes tapintasu lesz utana a hajam.Taln a toredezett vegeken is segitett valamit..rontani nem rontott,az illat pedig nagyon tartos.

Baba Natura Aloe Vera és Avokádó Tusfürdő

Baba Natura Aloe Vera és Avokádó Tusfürdő
2019. október 3.

Imádom az illatát. Nekem kicsit sűrű,de legalább lassan fogy.:) Egy idő után most kezdem érezni,hogy szárítja a bőrömet..gondolom a hidegebb idő miatt.

Lovely Gold Digger Highlighter

Lovely Gold Digger Highlighter
2019. október 3.

Túl nagyok benne a csillámok. Először úgy láttam,hogy szép fénye lesz..de inkább csak csillog.A színe egyébként szép lenne.

Zara Twilight Mauve

Zara Twilight Mauve
2019. október 3.

Kellemes illat,nekem tart is ameddig szükséges.