szaboadrienn96

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Mayani Design Mermaid Brush Set - Rainbow

Mayani Design Mermaid Brush Set - Rainbow
2017. augusztus 20.

Pinkpandáról rendeltem. Pozitív csalódás. Kicsit féltem, hogy egy kínai minőséget fogok kapni, de igazából elég puha, nagyon erős anyagból van, szépen lehet vele sminkelni. A díszítés nagyon szép, csillogó, nem potyog róla a csillám szerűség. Nem tapasztaltam, hogy esetleg hullana a szála. Tudja azt, amit egy ecsetnek tudnia kell.

RdeL Young Fruity Ajakbalzsam

RdeL Young Fruity Ajakbalzsam
2017. augusztus 20.

Nemrég vettem. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Azt kaptam, amit egy ajakápolótól kapni szeretnék. Nekem az epres van meg. Imádom. Tényleg lehet rajta érezni az eper illatát. Nagyon sokáig fennmarad, ad egy kis fényt, és nyilván a legjobb, hogy nem cserepes a szám :)

NYX Hot Singles Eye Shadow

NYX Hot Singles Eye Shadow
2017. augusztus 20.

Én nagyon szeretem, Erősen pigmentált, tartós, könnyű vele dolgozni, még a sötétebb árnyalatokkal is, nem potyog. A masni nagyon tetszik. + nekem nagyon úgy tűnik, mintha sok lenne benne, nem akar elfogyni ( bár nem is szeretném :D )

NYX Vivid Brights Szemhéjtus

NYX Vivid Brights Szemhéjtus
2017. augusztus 20.

Nekem a lila van meg. Igazából azért vettem, mert nagyon különlegesnek tartom ezeket a színeket. A legtöbb emberen,vagy márkánál csak fekete tust lehet kapni, így ezzel kicsit ki lehet lógni a sorból + nyárra, fesztiválra nagyon jó. Nagyon szeretem, bár annyit észrevettem, hogy a tusecset ( szerintem) egy kicsit hosszú, így nehezebb vele dolgozni, de rá lehet érezni. Hamar megszárad, és tartós.

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder
2017. augusztus 20.

Meg vagyok vele elégedve.

Essence Korrektor és Alapozó Szivacs

Essence Korrektor és Alapozó Szivacs
2017. augusztus 20.

Jó kis termék. Jól lehet vele alapozni, könnyű mosni, és a tartóban nem koszolódik. Annyi a negatívum, hogy nagyon magába szívja az alapozót( bár mondjuk a legtöbb szivacs úgyszintén). Kontúrt is nagyon szépen el lehet vele dolgozni. (De legközelebb az essence új kijövő szilikonos alapozószivacsát szeretném kipróbálni, hogy azzal tényleg jobb-e az alapozás, főleg abból a szempontból, hogy magába szívja-e). Ettől függetlenül az árát nagyon megéri, főleg, hogy 2 db van benne, így ha épp nincs időd kimosni( vagy megvárni amíg megszárad), a másikat tudod használni.

Essence Strobing Highlighter

Essence Strobing Highlighter
2017. augusztus 20.

Nem rossz, de nem venném újra, mert alig látszik. Többszöri felvitel sem ajánlott, mert akkor nagyon látszik a púder/por az arcodon. Annyi a pozitívum, hogy tartós, ha reggel felkenem, délután még tart. Valamennyire látszik, de én többet vártam. Ettől függetlenül el fogom használni.

Essence Sun Club Matt Bronzosító Púder

Essence Sun Club Matt Bronzosító Púder
2017. augusztus 20.

Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. A méretéhez képest nagyon olcsó, jó az illata, és már kicsi is elég ahhoz, hogy látszódjon. Újra vevős.

Essence Szemöldökecset

Essence Szemöldökecset
2017. augusztus 20.

Legjobb szemöldök/ tus ecset, amit valaha vettem.

Essence Keep It Perfect! Sminkfixáló Spray

Essence Keep It Perfect! Sminkfixáló Spray
2017. augusztus 20.

Meg vagyok vele elégedve, bár ha nem fújom kellően messziről, vizes hatása van. Ezt leszámítva tartja a sminkem, és nem zsíros hatású.