szaboanita1991

Regisztráció dátuma: 2014. július 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. június 3.

Nekem szép lassan, de láthatóan szebbé varászolja az arcbőrömet. Kevésbé fényesedik mint azelőtt, kevesebb miteszer és pattanás jelenik meg, a meglévő pattanásokat pedig szépen össze húzza, nagyon rövid időn belül gyógyulnak.
Arckrém kötelező utána, ez egyértelmű, de a rutinom részévé vált.
Nincs illata gyakorlatilag, teljesen semleges, színtelen és nekem hamar be is szívódik.
3 hete használom, de biztos újra fogom venni.

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2017. április 25.

Nagyon finom illata van, és az íze is kókuszos :D
Szeretem a hatását is, egy kis fényt ad a számnak, és remekül ápolja is. Bár nincsenek durván cserepes ajkaim, de azért hajlamos a szám a kiszáradásra, és arra ez a kis ajakápoló remekül bevált. Habár nagyon beleszerettem ebbe a kókuszosba, lehet kipróbálom a többit is.
Az ára pedig nagyon kedvező.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. április 11.

Nem sikerült megértenem a nagy hypeot a termék körül... Oké nagy kiszerelés, éééés ennyi.
Nem tünteti el maradéktalanul a sminket, sőt egyes vízálló termékek ettől még vígan fentmaradnak, fütyülnek rá. Réteget is hagy az arcomon, ami kifejezetten zavar, merthogy ez elvileg pont arra kéne, hogy ne hagyjon maga után semmit csak tiszta babapopsi arcbőrt..
Igazából kb. sima vízzel is cirógathatom az arcomat, ez a termék nagyjából ennyit is ér.
Még tavaly tavasszal vettem, még mindig van benne egy kicsi, de lassan szerintem bútorápolásra vagy valami alternatív felhasználásra fogom elpancsolni azt a deci anyagot, mert ennyi pénzért még kiönteni is sajnálom.
Máig nem értem magamat miért vettem meg, hogy lehettem képes ennyi pénzt kiadni érte, habár gondolom a "tömeg nyomásának" engedtem és gondoltam kipróbálom, de kár volt. Elvileg szagtalan, gyakorlatilag pedig van egy furcsa szaga vagy illata vagy minek nevezzelek, mert nem tudom még azt se eldönteni hogy végülis büdös-e igazából vagy még elmegy.
Azt meg csak hagyjuk hogy akármikor a flakonból próbálok a vattára tenni egy kis löttyöt, folyton lefolyik, kifolyik, túl sok megy, nem oda megy, máshová lő ki a flakon. Kész életveszély.
Jó nem, de a termék komolyan semmi. De tényleg. Nem is értem...

For Your Beauty Púderecset

For Your Beauty Púderecset
2017. április 11.

Még 3 éve vettem, sokáig használtam eleinte azt hittem ő az igazi de nem.. nekem bökte az arcomat, és ez nagyon kellemetlen volt használat közben. Az szőre hamar töredezni kezdett nekem, és lehetettt volna dúsabb. De mivel sokáig használtam azért mégis kap 3 csillagot, mert nagyjából kitartott mellettem.

BioAqua 24K Gold Skin Care

BioAqua 24K Gold Skin Care
2017. április 11.

Simán veri bármelyik itthon kapható, még megfizethető áron megvehető termékeket ez a kis csoda. Fillérekért vettem gyakorlatilag. Nagy kiszerelésű, nagyon sokáig elég lesz, még a negyedét se használtam el, kb. 1 hónapja van meg, pedig minden este használom. A pipettás adagolója külön tetszik, egyszerre számomra pont eleget adagol ki. Éjszakára használom, vízhiányos, korpás szeborreás bőrömre és csodát művel vele. A hámlás az arcomon jelentősen csökkent, a bőröm sokkal hidratáltabb azóta, megszűntek a száraz foltok. Persze az arany benne semmit nem csinál, azon kívül hogy jó ránézni :) soha többet nem veszek itthon szérumot, ez A nagybetűs termék amire eddig is szükségem lett volna.

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre
2016. december 8.
(!)

Örültem nagyon a trnd projektnek és a terméknek de nagyon csalódtam.
Különösen azért voltam elragadtatva amikor megtudtam hogy csomagom jön mert mániákus testápoló fan vagyok. Ekcémás a bőröm ezért különösen vártam a hipoallergén terméket, és nagy reményeket fűztem hozzá. Kár volt...
Ismerősök akiknek normál bőrük van ők közepesen kedvelték, van aki újra is venné az én ekcémás bőröm viszont nem bírtam.
Az ekcémás foltjaim kipirosodtak és erősen viszketni kezdtek a krémtől. Fájdalmas égő érzést okozott, és rettentően kellemetlen a használata így. Le kellett mosnom. Kézkrémnek nem elég sűrű, valószínűleg hosszabb távon fejti ki a hatását. Elkenegetem, de nem fogok újra vásárolni.
A 2 csillagot az állaga és a könnyű felszívódása miatt kapta, illetve hogy illatmentes. De sajnos tőlem többet nem érdemel. Pedig szerettem volna szeretni...

Avon Care Kézkrém Paraffinnal

Avon Care Kézkrém Paraffinnal
2016. december 1.

Nekem közepes, elég zsíros krém, nem nappalra való szerintem. nehezen szívódik fel és ragacsos érzést ad. Elhasználgatom, de nem az igazi. A csomagolása aranyos, azt hittem karácsonyos illata lesz, de teljesen natúr. Pedig lehetne illatos.. :) Kár érte.

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték
2016. november 12.

Én is megvettem ezt a terméket és igen csak elrettentett a kedves eladó hölgy, hogy ez bizony igen hamar el fog nekem fogyni, habár csak szemöldök festésre vettem meg. Mégis elhoztam, mert azt gondoltam, hogy két szemöldökfestés áráért, ha már négyszer használok belőle, akkor is jól jártam. Nos... nem tudom meddig lesz elég, de így többszöri használat után a végtelenbe és tovább... Persze értem, hogy mindenkinek relatív a "hamar" elfogyás, de már többször is használtam, és még a tubuson se igazán látni... 1 cm nekem is bőven elég a szemöldökömre, ugyanennyi oxival (az oxit valószínűleg 90 évesen is használni fogom, hiába a legkisebb kiszerelést vettem meg :D ), picit kevesebb is igazából, 5-6 percig szoktam rajta hagyni, a világosbarna árnyalat van meg nekem, és hiába világos nagyon a szemöldököm, ennyi idő alatt lesz pont olyan színű a festéktől, mint a hajam (természetes hajszínem jóval sötétebb, mint a szemöldököm de még szőke). Vettem hozzá az eurós boltba üvegcsét amiben ki tudom keverni így nettó 1500Ft ráfordítással, már azt hiszem 4x vagy 5x is befestettem, és még kb tízszer ennyi alkalomra elég lesz az anyag. Könnyű eldolgozni, micellás vízzel vagy cien arcvízzel mosom le, és nekem akár 1,5-2 hétig is ugyanolyan színű marad, mielőtt komolyabban elkezdene megkopni a színe. Ha egyszer elfogy, biztos újra veszem. De az nem lesz olyan "hamar"... :)

Cien Sensitive Arctisztító Tonik

Cien Sensitive Arctisztító Tonik
2016. november 9.

Épp válság stádiumban volt az arcbőröm mikor ezt a terméket megvettem, olyan tonikot kerestem ami nem szárítja az arcbőrömet. Sminklemosásra nem használom, csak arcmosás után szoktam vele áttörölni az arcomat, és nagyon szeretem. Kellemesen hidratál, utána jó rá krémezni, az illata nagyszerű, nem tolakodó, a kiszerelésért pedig 10 pont is járhat, mert ez a pumpás flakon nagyon jó megoldás. Ezelőtt használtam már az agyondícsért Garnier rózsaszín Micellás vízét is, ami sokkal többe kerül (oké, hogy nagyobb kiszerelés is, de nem gazdaságosabb) de nekem ez sokkal kellemesebb használni, mint a Garniert. Újra fogom venni ha kifogyott, de nagyon sokáig elég, már több mint 1 hónapja használom mindennap kétszer, és még félig van az üveg :)

Cien Aqua Hidratáló Maszk

Cien Aqua Hidratáló Maszk
2016. november 9.

Épp fogyóban volt a szokásos arcmaszkom és úgy gondoltam kipróbálom ezt a típusú maszkot is, mert amit használni szoktam, a mi városunkban úgysem kapható. Szerintem nagyon kellemes a használata után az arcbőröm, puha és a pirosságot is lehúzza ha épp itt-ott van rajta. Nem csípi a bőrömet, jól hidratál ami nekem különösen fontos. Azóta már többször újravettem, és valószínűleg a jövőben is meg fogom venni még párszor :)