szabocintia

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Pantene Pro-V Hair Biology Cleanse & Reconstruct Hajbalzsam

Pantene Pro-V Hair Biology Cleanse & Reconstruct Hajbalzsam
2019. október 15.

Glamour napok alatti impulzusvásárlás eredménye, mivel volt rá kupon, tetszett a csomagolás ( :D ), és az, hogy szilikon és parabén mentes, ráadásul az én hajtípusomnak van kifejlesztve.
Még fix véleményt nem tudok mondani, mert csak kétszer használtam eddig, de az nem várt változást hozott.
A hajam (amiben póthaj is van) nagyon puha, és könnyen kezelhető lett. Az illata napokig megmaradt, ilyet még egy balzsamnál sem tapasztaltam, fontolgatom, hogy beszerzem az egész termékcsaládot.

Garnier Fructis Coco Water Sampon

Garnier Fructis Coco Water Sampon
2019. október 15.

Zsíros a hajtövem, a hajvégem száraz, ráadásul szőke vagyok és póthajat is viselek, tehát elég sok kritériumnak kell megfelelnie a samponomnak.
Hosszas keresgélés után találtam rá erre a termékre és azt kell mondjam, hogy ez volt az a termék, amit kerestem!
Eddig 2 napot bírt a hajam, ezzel a samponnal (+hajhabbal, de azt eddig is tettem rá) már 3 napot is kibír, és csak a 4 nap kell összefognom. Harmadjára veszem újra, és nem tervezek váltani!!
Egyértelműen csodaszer!!

Rimmel Insta CC Primer Lavendel

Rimmel Insta CC Primer Lavendel
2019. október 15.

Akciósan jutottam hozzá, töredék árért vásároltam meg, mivel egy másik Rimmeles primerem már fogyóban volt, így így is úgy is vettem volna másikat.
Nem mondom, hogy tökéletes és csodaszer, de szerintem mint primer szépen teszi a dolgát, kisimít, egyenletes bőrfelszínt képez, nem ül bele a ráncokba, és minimális csillogást ad.
Ha elhasználom és lesz akcióban megint, akkor biztosan újra veszem, de teljes áron nem biztos, hogy ezt a terméket választanám.

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Számomra egy csodaszer!
Az egyetlen púder, ami tökéletesen megegyezik az arcszínemmel, nincs maszk hatása, jól fed, tartós.
Sajnos legutóbb összetörtem, így elváltak útjaink, mert nem volt az árnyalatomban kapható, így egy she-s púdert kellett vennem... Nos, ekkor jöttem rá, hogy ez a púder mekkora kincs!
Előtte maxfactor púdert használtam, kb ugyan ezt a színvonalat hozza is ez, csak töredék árért :)

Himalaya Herbals Frissítő és Tiszító Tonik Normál és Kombinált Bőrre

Himalaya Herbals Frissítő és Tiszító Tonik Normál és Kombinált Bőrre
2019. szeptember 2.

Az itt olvasott vélemények alapján kerestem valamit a zsírosodásra és mitesszer képződésre hajlamos bőrömre. Az összetevőket dicsérték sokan, ezért esett a választásom a termékre.
Használata kellemes, illata visszafogott, szerintem mérsékelte a pattanásokat és a mitesszereket is.
Összességében jó kis termék, szerintem újra fogom vásárolni.

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél
2019. szeptember 2.

Véletlenül vettem le a polcról, épp a tág pórusú, enyhén mitesszeres és néha pattanásos bőrömre kerestem megfelelő tisztítót, mikor megláttam ezt a terméket, gondoltam kap egy esélyt.
Hát nem bántam meg!
Az összetevőkért külön csillag jár, nem tartalmaz semmilyen irritáló összetevőt. A pórusaimat szépen összehúzza, főleg ha egy kicsit rajta is hagyom a bőrömön, frissítő érzést hagy maga után ,az illata kellemes, nem húz, nem száraz a bőröm a használata után. Újra vevős!

Nivea Intensive Care Kézkrém

Nivea Intensive Care Kézkrém
2019. február 4.

Gazdag formula, kellemes illat.
Sokat gondolkodtam, hogy megéri e vajon az árát, nem csalódtam, jó döntés volt.
Nagyon gyorsan beszívódik, kellemes az illata, használat után nem ragad, nem tapad, hosszan tartó hidratáltság érzést biztosít.
Újra vevős!

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2019. január 28.

Évek óta egy Maybelline spirált használok, egy csomagban találkoztam ezzel a fajta spirállal, és örülök is neki.
Extra hosszú pillákkal rendelkezem, nem sok spirál tudja szétválasztani őket, de ennek a spirálnak sikerült.
A keféje illeszkedik a pilláim ívéhez, a festék nem pereg, tartós.
Nálam újra vevős, csak azért 4 csillag, mert a kedvencem még most is egy Maybelinne spirál :)

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő
2019. január 28.

Egy barátnőmtől kaptam karácsonyi csomagban.
Az illata finom, de nekem a rettentő száraz bőrömön se segített egy kicsit sem, bár ezt nem vártam tőle.
Tisztít, frissít, kellemes az illata. Bár ennyiért nem venném szerintem újra.

Isana Young Antibakterieller Anti-Pickel Balsam

Isana Young Antibakterieller Anti-Pickel Balsam
2019. január 28.

Az Isana mattító arckrémmel együttesen használom, szépen lehúzza a gyulladást, az illata számomra semleges, de a színe (zöld) miatt, biztosan nem használnám alapozó alá sem, így csak éjszakára szoktam a pattikra kenni, egy hete használom kb, eddig megérte az árát.