szaboeniko

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2021. május 4.

Egy ideje kísérletezem a hajsamponokkal, mert viszket a fejbőröm, nem tudom mitől, de nem korpásodástól. Már babáknak szánt termékeket is próbáltam, a Balea, Alverde sensitive termékeit is, de egyik sem segített. Legutoljára ezt vettem, nagyjából egy hónapja, eddig ez a legrosszabb. Már a hajmosást követően rögtön jelentkezik a viszketés. Ráadásul annyira tömény az "illata", nagyon zavaró. Valószínűleg tartom, hogy valamire érzékeny a fejbőröm, lehet másnak beválik a termék, de számomra csak olaj volt a tűzre. Igazából elég néhéz elérhető áron alkohol, vagy parfümmentes termékeket találni, ennél a samponnál nem figyeltem, mert a felirat az elején meggyőzött, hogy na ez jó lesz... aztán mégsem.

Balea Schönheitsgeheimnisse Kirschblüte Shampoo

Balea Schönheitsgeheimnisse Kirschblüte Shampoo
2020. augusztus 4.

Nekem nagyon bevált! Először is, már sok Balea sampont próbáltam az ilyen fajta samponok közül, volt amit már többször újra vettem, de valami mindig volt, ami zavart bennük (nehezen fésülhető haj, vagy zsírosodás). Általában 2 naponta mosok hajat, de még egy napot kibírna szerintem ezzel a samponnal. Szépen tisztít, jól habzik, már az első felvitelkor is! Az illata meg hihetetlenül finom. Valamire emlékeztet, de nem jövök rá, hogy mire. Nagyon szeretem. Remélem még jó darabig kapható lesz a termék.

Balea Schönheitsgeheimnisse Totes Meer Salz Tusfürdő

Balea Schönheitsgeheimnisse Totes Meer Salz Tusfürdő
2020. augusztus 4.

Nekem az illata nagyon tetszik. Minden este fürdés után megdícsér a párom, hogy milyen jó illatom van. Már 2 flakonnal el használtam és ha lesz még biztos, hogy veszek. Nem szárít, szeretem az állagát. Egy hosszú nap után jól esik ezzel zuhanyozni, jó kedvem lesz tőle.

Balea Tusfürdő mit Mir, Kókusszal és Ananásszal

Balea Tusfürdő mit Mir, Kókusszal és Ananásszal
2019. június 18.

Szeretem a Balea tusfürdőket, főleg ha valami új illattal állnak elő (bár néha nem ízlenek az új illatok, ilyenkor üres kézzel megyek haza), de ez valami hihetetlen, már rég volt ilyen finom és tartós illatú tusfürdő tőlük. Szeretem az állagát és ahogy habzik, az illata friss, gyümölcsös, sokáig megmaradt a bőrömön, pedig egész hamar el szokott illanni. Első alkalom után egész este a karomat szagolgattam, annyira tetszett :D