Szaboha

Regisztráció dátuma: 2016. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Dermedic Oilage Koncentrált Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém

Dermedic Oilage Koncentrált Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém
2020. szeptember 4.

A termékcsalád harmadik tagja, amit megvettem. Egy hónapja használom éjszakára, főleg a szemhéjamra és környékére lenne szükség az ígért ránctalanító hatására. Sima, illatmentes, jól kenhető, enyhe zsíros hatású krém. Eddig a hatásnak semmi látszatja. Egyelőre csak közepes.

Dermedic Melumin Foltok Elleni Koncentrált Éjszakai Krém

Dermedic Melumin Foltok Elleni Koncentrált Éjszakai Krém
2020. szeptember 4.

Nagy reményekkel telve nekifutottam ennek a termékcsaládnak, és ezt pigmenthalványító krémet is megvettem. Ellentétben a haj zsírosodását kordában tartó samponjával, aminek már a második héten volt látható hatása - ezt egy hónapja használom, de semmi változást nem látok... Illata nincs, könnyű kinyomni a kis flakonból és felvinni. Nekem zsíros érzetű marad a bőröm tőle. Kitartó vagyok, el fogom használni, de ha ennyi az egész, nem veszem többet. Egyelőre csak 3 csillag.

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Szérum Argán Őssejt Kivonattal és Hyaluronsavval

2020. szeptember 4.

Az Age Controll Plus család éjszakai és nappali krémjeivel együtt rendeltem meg. A krémek sajnos nálam nem arattak sikert, bár Helia D termék-imádó vagyok. Ez a kis szérum viszont nagyon bejött.. Este is, reggel is használom, szeretem, hogy könnyű állagú, hamar elkenhető, és nekem gyorsan beissza a bőröm. Szép tónusú, láthatóan egészségesebb az arcom. Igaz, hogy az A-Pad és B-Bomb szérumok nálam a napi rutin részei, nem tudom, hogy mennyire befolyásolják, de mióta ezt is felkenem naponta, láthatóan egységesebb a bőrtónusom. Én megszerettem, ezután is venni fogom. Jó állag, jó ár, jó hatás. Nekem ez elég az öt csillaghoz.

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2020. szeptember 3.

A KP miatt a két alkarom már három éve állandóan piros pöttyös. A PC bha-s testápolóját sokan dícsértek, de hiánycikk, így a Helia D termékeknél kezdtem hámlasztók + szérumok között nézelődni. Kezdetben a Calmot használtam, a Pha és Bha hátha kíméletesen jót tesz a Cell Concept extra száraz bőrre való hidratálóval, és szőlőmag olajos tusfürdőt használtam. Javult a helyzet, de még nem múlt el. Úgy gondoltam, kipróbálok erősebbet, így megrendeltem a Smooth out-ot. Nagy örömömre úgy néz ki, hogy beválik. Száraz bőrre kézzel viszem fel, majd kis idő múlva a niás B bomb szérumot, majd a Cell Conceptet hidratálónak. Már az első héten csak tűszúrásnyiak a piros pöttyök :) két használat után már szebb. Folytatom ezzel, ha beválik, helye lesz a polcomon :)

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+
2020. szeptember 3.

A "Szeretem"termék listám vezető eleme. Karcsú, esztétikus az üvege, könnyen adagolható, kellemes illatú. Felkenés után hamar beissza a bőröm. Nincs ragacsos érzetem utána. A Héliánál rendelhető több terméket használok elégedetten, szérumokat, hámlasztókat, mind bevált nálam, de valamiért ez a "kiskedvenc".

Garnier Mineral Invisible Deo Spray

Garnier Mineral Invisible Deo Spray
2020. szeptember 3.

Imádom az illatát... Már öt éve használom. Az izzadásgátlás szempontjából nem a "legélesebb kés a fiókban", a lányomnak nem használt, de én a kevésbé izzadós csoporthoz tartozom, így a tisztaságérzetem, kellemes közérzetem megtartásához remekül bevált.

Oriflame Royal Velvet Regeneráló Éjszakai Krém

Oriflame Royal Velvet Regeneráló Éjszakai Krém
2020. szeptember 3.

Kellemes illat, könnyed felvitel, elegáns kiszerelés. Jó kis könnyű éjszakai krém, nagyon szeretem az illatát. Közepesen hidratál, ha akciós, akkor szoktam csak venni, mert az eredeti árát nem éri meg. A Cell Concept száraz bőrre való széruma jobban bejön. Szeretem, de nekem nem ez a No 1.

Uriage Kératosane 30 Gél-Krém

Uriage Kératosane 30 Gél-Krém
2020. szeptember 3.

Keratosis pilarissal kínlódok már három éve. Sajnos az alkaromon jött ki, és télen-nyáron piros-bordó pöttyös, néha viszketett is. Iskolában dolgozom, eléggé szem előtt van, és kellemetlenül érzem magam, hogy állandóan "kiütésnek" nézik. A Geek hámlasztókkal, és Cell Concept hidratálóval kicsit javult, de igazán nagy változást akkor láttam, mikor ezt a krémet megvettem. A PC BHA testápolóját is megvettem volna, de hiánycikk hónapok óta.Így ezt választottam, hátha gyorsabban el tudom tüntetni ezeket a csúnyaságokat. Egy hét alatt csak tűszúrásnyira, sötét barna pici pöttyre zsugorodtak. Nekem bejött, de a vazelines, zsíros állagát nem szeretem. Viszont valamit-valamiért. Egy borsónyit el tudok kenni a karomon, és a zsíros érzetet elviselem a szuper eredmény kedvéért.

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Nappali Krém

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Nappali Krém
2020. szeptember 3.

Csomagban vettem meg, akciósan, az éjszakai változattal. Kipróbáltam mindkettőt, sajnos, ez az a termék a Heliás vásárlásaimból egyedül, amit én nem szeretek. Ceer up után A-PAD, majd 101 B Niacinamide kombóra próbáltam az esti krémet, de zsírosnak éreztem az arcom. A nappali előtt csak a két szérumot használtam, de nem éreztem "jól magam a bőrömben" akkor sem. Nem okozott semmi gondot, bírja a bőröm, de feladtam a próbálkozást, nekem valamiért nem jön be egyik sem. Jobban szeretem a könnyű, géles vagy vizes, hamar beszívódó, kenhető állagot. Most inkább a sejtmegújító szérumhoz pártoltam át ezek miatt ettől a két szép tégelytől.

Dermedic Capilarte Hajhullásra Hajlamos, Zsíros Fejbőrt Normalizáló Sampon 300Ml

2020. szeptember 3.

Számolni sem tudom, mennyi sampont kioróbáltunk már zsíros hajra. Azt hiszem, nálunk ez lesz a nyerő. A lányom derékig érő haja a harmadik napon már a fejtetőn és a frufru részen zsíros, összeáll, lelapul. Egy hónapja vettem elsősorban neki, akciós áron ezt a sampont. Háromszori hajmosás után már egyértelmű, hogy még az ötödik napon is elfogadhatóan néz ki a haja, nem annyira zsíros, lapos, mint eddig. Saját tapasztalatom ugyanez. Megszavazom a kiválót neki, remélem, hogy a későbbiekben is ilyen jó eredményt hoz. Nem olcsó, az tény. De sűrű géles állagú, és nem kell borogatni, hogy jól átmossa a hajat. Ma rendeltem kettőt belőle, mert éppen akciós egy webshopban, így beruháztam előre. Semleges illatú, nincs semmi erős utóillata. Ha a kezdődő őszi szokásos korpásodással is elbánik, nálunk bebetonozott helye lesz.