szaboszilvia28

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Atelier Cologne Lemon Island

Atelier Cologne Lemon Island
2021. november 18.

kellemes, citromos krémtúró illatra emlékeztet, szerencsére nem a légfrissítős citrom illat, tartós is, de valamiért olyan lakásillatosító érzésem van tőle.

Juliette Has A Gun Not A Perfume Superdose EDP

Juliette Has A Gun Not A Perfume Superdose EDP
2021. november 18.

Szerintem szuper, már 4 vagy 5éve a nemparfümöt használom, gondoltam, kipróbálom az erősítést, és nem csalódtam! Kifújáskor erősebb, zöldebb, alkoholosabb illat, de szelidül... és végre átlátszóüvegben van, tudom, mennyi van benne.

Hahn's Peptide Aquanin Mélyhidratáló Feszesítő Emulzió Peptidekkel

Hahn's Peptide Aquanin Mélyhidratáló Feszesítő Emulzió Peptidekkel
2021. október 20.

Nappali krémnek kiváló nyárra, se perc alatt felszívódik, rugalmas arcbőr, hidratált, de nem fényes, nyugtatja a bőröm ez, szerintem nagyon jó termék, az arckrémeiről is elmondhatom ugyanezt.

Anacis Lithemis Resync Serum

Anacis Lithemis Resync Serum
2021. október 20.

Már 2 üveggel elhasználtunk a kamasz lányom arcára és határozottan segít a zsírosodó, pórusos bőrön, kevesebb a pattanása is.

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray
2020. december 12.

Kellemes, szép emléket idéző illat ( a kedvenc nyelvtan tanárnőmnek volt ilyen) , de kb 3 óra múlva elillan. Azért van egy kis fújósom, néha előveszem, de ennyi. Semmi különleges nincs benne, de legalább nem csap tarkón az illat.

Montale Soleil De Capri

Montale Soleil De Capri
2020. december 11.

Brutál tartós, az elején zöld vágott virág illat, utána napközben a mandarinos vonal, kellemes, határozottan erős illat.

Balea Beauty Effect Hűsítő és Frissítő Zselés Párna Hialuronsavval

Balea Beauty Effect Hűsítő és Frissítő Zselés Párna Hialuronsavval
2020. december 8.

Egy nagyon picit feltölti a ráncokat, hűs érzetű, nem csúszkál, de kábé ennyi...

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arckrém Szalicilsavval és Cinkkel

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arckrém Szalicilsavval és Cinkkel
2020. december 7.

A kamasz lányom már a másodikat használja, meglepően szépen lehúzza a pattanásokat!

Montale Intense Cafe

Montale Intense Cafe
2020. december 7.

Igazából nem nagyon érzem a kávét, ellenben a vaníliás-rózsás vonalat igen. Brutál tartós, de nem ver agyon az illat, pedig nem egy könnyű kis semmiség.

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP
2020. december 7.

Nagyon picit sós vanilliás illat, nem tömény, nem túl édes, tényleg naptejes illat. A nem parfüm után ez a másik kedvencem.
Olyan, mint mikor egész nap a Vörös-tenger partján kint voltam, és délutánra kissé megpirult a bőröm és koktélozok a parti bárban...