szabs

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2020. június 17.

Sajnos óriási ragyákat csinált az arcomon :(

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Sally Hansen Complete Salon Manicure
2019. január 28.

A körmeimet 99%-ban pirosra festem, a Right said red árnyalatot használom és most jöttem rá hogy mennyire is szeretem. Hirtelen felindulásból egy olcsóbb kategóriás DM saját márkás lakkra váltottam (megjegyzem hogy nagyon szeretem a DM saját márkás termékeit!) ami azonban nagy csalódás volt, így erősödött meg bennem milyen jó kis lakk ez: szép szín, tartós lakk, nekem egy hétig is bírja, plusz nagy kiszerelés. Tény hogy az ára kissé borsos, viszont nekem megér ennyit hogy ne kelljen két - három naponta a festéssel bajlódni.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2019. január 1.

Már a második dobozzal veszem újra, jó kis termék! Szépen leszedi a sminket is és jól tisztít.
Szuper ár!

Olivia Sheavajas Kecsketejes Szappan

Olivia Sheavajas Kecsketejes Szappan
2018. október 10.

Imádom, kellmes illató, jó habzás és az összetevők is szuperek! Viszkettem pár tusfürdő és szappan után, ez a szappan rendbe tett!

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2018. augusztus 31.

Imádom! Tökéletes ősszel és télen. Nyárra nekem picit sok volt, viszont ez nem von le az értékéből. Mindenki dicséri hogy milyen finom és kellemes, nem tolakodó.

Organic Shop Éjjeli Csábítás Kényeztető Tusfürdő Bio Maracuja és Kakaó Kivonattal

2018. augusztus 18.

Nem habzik nekem eléggé, sokat kell belőle használni. Az illata keveredik, azonban nem tartós, zuhanyzás után már nem is érezni. Többet vártam volna. 3pont a doboza miatt, ami elég praktikus.

Facelle Intim Törlőkendő (régi)

Facelle Intim Törlőkendő (régi)
2018. augusztus 18.

Itthon is tartok belőle és a kis méretűt magammal viszem mindig a táskámban. Kellemes az illata, nem zavaró, nem szárad ki és nagyon jó az ára.

Alverde Paradise Beach Ajakápoló

Alverde Paradise Beach Ajakápoló
2018. augusztus 18.

Imádom, egyik legjobb ajakápolóm. Kellemes illat, hidratáló és szép ajkak!

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Málna

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Málna
2018. augusztus 18.

Nekem nem hidratált, inkább zsírosította az ajkaimat, viszont az illata kellemes és szép színt ad az ajkaknak.

Nivea Rózsa & Argánolaj Testápoló Tej Olajjal

Nivea Rózsa & Argánolaj Testápoló Tej Olajjal
2018. július 8.

Kellemes illat, jól beszívódik, könnyű felmenni és hidratálása is szuper.