SzAgika08

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2019. március 26.

A legjobb hajvégápoló címet egyértelműen ez a termék nyerné el. Már jó néhány üveggel elhasználtam, hajmosás után szoktam a már megszárított hajamon használni, kb. 3-4 nyomás elég. Nagyon könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, összességében nem nagyon töredezik a hajam, valószínűleg ez is közrejátszik benne. A használata után nagyon sima, puha és fényes lesz a hajam, szerintem az illata is nagyon jó és sokáig meg is marad.

Avon Nutra Effects Intenzív Hidratáló Testápoló Chia Magokkal

Avon Nutra Effects Intenzív Hidratáló Testápoló Chia Magokkal
2019. március 26.

Nagyon szeretem, számomra ez a tökéletes tavaszi/nyári testápoló. Kellemes nem túl erős az illata, a bőröm karbantartására tökéletes, télre vagy nagyon száraz bőrűeknek valószínűleg kevés de mint említettem a tavaszi, nyári szezonban pont tökéletes. Nagyon nagy pozitívum benne, hogy tényleg nagyon hamar és könnyedén beszívódik, bátran használható reggel is, ugyanis ha először a felsőtestemen majd a lábamon használom, mire alul végzek felül már be is szívódott és öltözhetek is.
Apró kellemetlenséget okozhat hogy nagyon folyékony az állaga emiatt óvatosan kell adagolni!

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2018. augusztus 25.

Nagyon szeretem én télen-nyáron ezt használom. Amit fontos lehet tudni hogy már csak 75 ml a kiszerelése ahogyan a többi Care kézkrémnek is!

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. július 24.

Nagyon megvagyok vele eddig elégedve, ez az első flakonom eddig egy Cien micellás vizet használtam. Ahhoz képest ez a csoda sokkal könnyebben leszedi a sminkemet és még amikor nem is sminkelek akkor is eszméletlen mennyiségű piszkot leszedek ezzel az arcomról. A DM-ben vásároltam kb. 1600 forintért viszont az 50x-es pontokkal mindenképpen megakartam venni. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom, a vízálló sminkkel is nagyon jól megbírkózik rajtam.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2018. július 24.

Tavasszal használtam akkor nem éreztem elégnek a hidratáló hatását, most nyáron már másik fajtát használok, de lehet még egyet beszerzek hogy most is tesztelhessem. Nagyon kellemes az állaga, könnyen beszívódik, szerintem kellemes volt az illata, nagyon jól lehetett rá sminkelni.

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
(!)

Nagyon megörültem mikor megkaptam a trnd tesztcsomagomban ezt a terméket, de sajnos nem váltott be minden hozzá fűzött ígéretet. Nagyon könnyen zsírosodó és korpésodásra hajlamos hajam van, eddig a Head&Shoulders mentás samponját használtam. Ennek a Nivea samponnak elképesztő illata van, nagyon praktikusnak találom a kinyomókáját, úgy érzem szépen tisztítja a fejbőröm, de nekem sajnos emellett gyorsabban zsírosodik a hajam (eddig 3. nap kezdett csúnya lenni, ennél már 2. nap is fel kell kötnöm vagy szárazsamponoznom kell) valamint sajnos a korpáim is kihozta. Ki fogom próbálni úgy hogy a jól bevállt samponnal felváltva használom, mert sok tekintetben nagyon tetszik és nagyon szeretném szeretni.

Avon Málna és Feketeribizli Likőr Habfürdő

Avon Málna és Feketeribizli Likőr Habfürdő
2018. június 28.

Szeretem ezeket a habfürdőket mert elég sokáig kitartanak, nagyon jól hidratálnak (mikor nem rakok a vízbe mindenképpen kell testápolózni). Ez a legújabb termék is egy csoda, nagyon jó illata van! Tényleg ellazít egy hosszú nap után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. június 4.

Körülbelül egy hónapja használom. Az illata és az állaga fogott meg legjobban emiatt vettem meg. Ez ennyi használat után is még mindig nagyon tetszik. Zsíros bőröm van, a hidratálásával meg vagyok elégedve, pattanásokat eddig nem okozott. Nagyon kevés kell belőle, én esténként szoktam használni. Nem rossz összeségében, az illata nagyon tetszik, de szerintem nem fogom újra vásárolni ha elfogy.

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet
2018. május 9.

UPDATE 2018.05.09: Körülbelül 10 lábszár gyantázásra volt elég a patron amivel teljesen elégedett vagyok. Kb. 1 hónapja fogyott elő, nagyjából 4-5 hétig szép sima volt a lábam. Az eredeti patront kicsit sokallom érte ezért most próbálkoztam többfélével is de sajnos eddig még egyik sem lett jó bele.. :( Ha valakinek van esetleg olcsóbb bevált patronja ami bele is megy kérem ne tartsa magába :D Összességében még mindig nagyon király vételnek találom ezt a gépet :D
Első idei Glamour vásárlásom egyik gyöngyszeme ez a termék. 50%-os kuponnal 2500 Ft-ért vettem. Délután ahogy hazaértem már kiis próbáltam, már úgyis kellett volna szőrteleníteni a lábam. Bedugtam, kb. 25 perc alatt felmelegedett, elolvastam gyorsan addig a használati utasítást, kicsomagoltam magam mellé mindent. Lehúztam az első csíkot, ami nagyon könnyen jött, simít majd lehúz. 10 perccel később már azt vettem észre hogy végeztem is. Egyszóval ez a termék amga a tökéletesség.
Nagyon könnyű volt vele dolgozni, a két lábszárra 4 db lehúzócsíkot és két olajos kendőt használtam el. Egyáltalán nem fájt a használata, a szőr 98%-át kiszedte, a maradék 2%-ot pedig betudom annak, hogy figyelmetlen voltam és nem voltak tökéletesek a fények sem.
Szóval ez a kis cucc maga a tökély, a hétvége folyamán szerintem veszek még akciósan patront is, bár ennyi gyantázás után én nem is láttam hogy fogyott volna a patronból.

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2018. március 3.

Nagyon szeretem ezt a palettát először a csillámos verziót vettem be amiből a highliter színt nagyon szeretem a másik két színt viszont nem igazán tudom kihasználni a csillogása miatt, mert olyan leszek mint egy diszkógömb. Szóval megvettem a matt verziót is amiből viszont már a bronzosító színeket is tökéletesen ki tudom használni. A highlitert gyakran használom vizes ecsettel és úgy még gyönyörűbb lesz. Összeségében nagyon meg vagyok vele elégedve, könnyű eldolgozni, nem porzik és egész sokáig fenn marad. Így a matt verziót mindenkinek meleg szívvel ajánlom, a csillogóból a két barnát pedig a szememre használom ott tökéletesen mutat! :)