szakalyreka

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2019. november 17.

Fantasztikus! Nagyon jó az illata és az én hosszú, rengeteg hajamra is elég egy kevés, mert olyan sűrű az állaga. Hajszárítás és vasalás után is nagyon puha és fényes maradt napokig.

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2019. november 17.

Nagyon jó és hasznos! Szárazabb a bőröm, de az államon vannak pattanások és ez nagyon jó ellenük! Vagy ki se jönnek teljesen vagy előbb eltünnek és nem olyan gyulladtak. A normáli változat jobban bejött, mint az öntartósító.

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj
2019. november 17.

Nagyon jó az illata, jól táplál és fényes is a hajam tőle. Nedves hajon is szoktam használni meg általában a következő mosás előtt is. Ha kivasalom a hajam akkor azért több kell belőle. Pár hete gondoltam ha a hajamon ennyire jól működik talán a szemöldökömre is jó lehet, hülye ötletnek tűnik, de működik! Kevés a szemöldököm és sok helyen hiányos, de oda szépen növekednek a szálak!

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2019. november 17.

Eddig csak 2x használtam és eddig tetszik. Végre olyan aminek az illata még pár napig érződik a hajamban. Heti 1x mosok hajat és szerencsére eddig ezzel a samponnal is bírja addig a hajam. A balzsamjával együtt használom, hajmosás után nagyon puha a hajam, de másnap már annyira nem ezért akkor már kell rá olaj.
Update: inkább oda adtam anyukámnak mert kb 3 hét után szörnyű volt. Szeborreás a fejbőröm, ami akkor szinte alig volt mikor használtam, de ettől szörnyen előjött, hámlott és gyulladt volt a fejbőrőm. Azóta már természetes összetevőjű samponokat használok, de még mindig nem jött teljesen rendbe a fejbőröm állapota. Eredetileg 4 csillagot adtam, de ezt leveszem emiatt 2-re, mert eleinte jó volt és akinek nincs ilyen gondja biztos jobban működik

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer
2019. november 17.

A legvilágosabb árnyalatot vettem és az pont jó. Magas a fedése szem alá tökéletes, de néhány pattanás utáni hegre van, hogy 2 réteget rakok. Alapozó helyett is szoktam használni, hogy az arcom néhány részére éppen egy kicsit rakok és azt dolgozom el, nagyon szép és természetes úgy a hatása. Az applikátora annyira nem tetszik, mert nekem nagy és egyszerre túl sok korrektor visz fel egy helyre, de használható.

NYX Worth The Hype Szempillaspirál

NYX Worth The Hype Szempillaspirál
2019. november 17.

Imádom! Az első olyan spirál ami egyedül 2 rétegben olyan pillákat csinál mint másik 2 spirál együtt. Elsőre nem tetszett mert nagyon kevés festéket vitt fel (én azokat a spirálokat kedvelem amik sok festéket visznek fel) és nem volt elég fekete, mert szőke pilláim vannak. De a második használat óta tökéletes. Egészen hosszú és ívelt pilláim vannak, de nagyon kevés. Ez még jobban íveli és hosszítja és dúsitja is. Nap végére sem pereg és a tesi órákat is tökéletesen bírja.
Update: véletlenül a vízálló változatot vettem, de az nem olyan jó mint a sima. Kenődik a szemem alá és a szemöldökömhöz is, nagyon büdös és alig lehet lemosni. Direkt vettem ehhez a spirálhoz egy vízálló sminkekhez való lemosót, de semmi, csak az olajossal jön le. Szép pillákat csinál ez is, de a normáli spirál szebbeket.

Maybelline Hyper Precise Szemhéjtus

Maybelline Hyper Precise Szemhéjtus
2019. november 17.

Kb egy hete vettem, azóta minden nap használom. Elég vékony a hegye és szép fekete így nagyon szép tusvonalat lehet húzni. Egyik nap szakadó esőben mentem haza esernyő nélkül, de a cicafarok még így sem jött le. Sőt volt, hogy az egyik szemem elég sokat könnyezett, de még úgy is ott maradt maszatolódás nélkül.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2019. október 14.

Pár hete használom és nagyon elégedett vagyok! Mostanában elkezdett nőni a szemöldököm, így ha csak ezt használom is jó. De szőke a szemöldököm és még nem túl sok ezért az Anastasia Beverly Hills dipbrow pomádéval előtte a hiányos részeket kitöltöm majd ezt használom így lesz tökéletes! Elég tartós is!

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2019. június 25.

A samponnal együtt használom, nagyon jó az illata és tartós, hajmosás után nagyon puha a hajam viszont ez másnapra elmúlik és akkor már kell a hajamra olaj.

Burt's Bees Honey Lip Balm

Burt's Bees Honey Lip Balm
2019. június 25.

Fantasztikus! Én általában este alvás előtt használom, hogy reggelre puha legyen a szám és a szárazság is eltűnjön, mert én matt folyékonyrúzsokat használok és eléggé szárítanak. A nagyon száraz, cserepes ajkakat is 1-2 nap alatt rendbe teszi. Előtte carmexet használtam, amit szintén szeretek, de ennek az állaga és az illata, íze jobban bejön. A mézes dolgokat nem szeretem, de ennek egyáltalán nem zavar az illata. És nagyon sokáig elég egy ilyen stift, pár napja néztem meg, mennyi van még benne és meg is lepődtem, hogy ilyen sok mert már elég régóta használom és egy carmex nem bírja eddig.