szakszil

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2022. június 15.

Nagyon megvagyok elégedve vele, csak ajánlani tudom.
Burt's bees termékeit hasznalom ajkaimra meg ezt, télen egy csoda nem száradt ki az ajkam nem repedezett ki, csodásan ápol és az illata is finom, könnyű használni és sokáig elég kevés is elég belőle

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream
2021. december 15.

Imádom, az illata az állaga és tényleg táplál hidratál, szexinek ápoltnak érzem magam tőle, most ez a kedvencem :)

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula
2019. november 20.
(!)

Nyertem terméktesztet és így kipróbálhattam.
Hát sajnos se jót se rosszat nem tudok róla mondani, semmi hatást nem vettem észre...igaz legalább rosszabb sem lett..sajnálom de biztos nem veszem meg a terméket de köszönöm, hogy kipróbálhattam!

Sarah Jessica Parker Stash

Sarah Jessica Parker Stash
2018. április 13.

Online rendeltem SJP oldaláról a Covet parfümmel együtt igaz csak a 10ml-es Eau de Parfum Rollerball változatot mertem megvenni illatminta nélkül..és már bánom,hogy nem voltam bátrabb a teljes kiszerelést is megvenni, nagyon jó nagyon jó, erős de nem hivalkodóan, nagy melegben nem tudom,hogy milyen viselni de így ősszel/télen nem tudok ennél jobbat, nekem a Lancome La vie est belle volt előtte amit túl erősnek találtam végül magamon, na a Stash pont az ízlésemnek megfelelő. Mondjuk szerintem ez 35+ korosztálynak való, a modern aktív, vonzó nő illata vagy férfié mivel ugye unisex illatról van szó :) Aki valami mást keres mint ami mostanában divatos annak ez az illat tetszeni fog. Ezzel nem fogsz kitűnni a tömegből elsőre csak ha vki közelebb hajol nem fogja betölteni az irodát vagy a buszt ha belépsz valamerre de ha melletted állnak akkor azért lágyan érezhető. Számomra olyan mint egy finom bézs kasmírsál :) vékony lágy nem nehéz de melegít. Érezni hogy nem valami tucat cucc vagy utánzat.
update: megrendeltem a 100ml-es parfümöt mert imádom ,és vele eggyüt a 30ml STASH UNSPOKEN-t is, nem tudok betelni velük nagyon imádom őket :)

Decléor Hand Cream

Decléor Hand Cream
2017. december 29.

a decléor adventi kalendáriumban teljes kiszerelés volt belőle aminek nagyon örültem a kolléganőim rögtön kiszúrták az illatát és nem tudták, hogy ez a parfümöm-e vagy krém? szóval nagyon finom ágy illata van, és kellemesen hidratál is.

Decléor Neroli Night Balm

Decléor Neroli Night Balm
2017. december 29.

Nekem is a vízhiányos pattanásos bőrömön segített és végre 35 évesen sima bababőröm van :D decléornak hála! most az adventi naptárt megvettem minden napra egy kozmetikumot kaptam így és nagyon megérte ez a termék is krém amikor kinyomod de ahogy elkezded kenni az arcodra és masszírozod a bőrödbe olajjá válik és csodásan bemasszírozható az arcbőrbe illata fenséges nekem nagyon tetszik nagyon eltalálták..igen nem olcsó sajnos, de mivel sokat küzdöttem a bőrproblémáimmal felnőtt nőként is ezért nekem megéri, olcsóbb termék családot nem találtam még ami ezt nyújtja amit a decléor (ilcsi, manna, panarom, adrienne feller termékek stb mind végig próbáltam ideig óráig javítottak is a helyzeten de nem volt az igazi egyik sem sajnos) de végre decléorban megtaláltam amit kerestem már vagy 20 éve! :D

Decléor Foaming Cleanser

Decléor Foaming Cleanser
2017. december 29.

tényleg kevés kell belőle, nagyon szépen tisztít és nem szírt mint egy szappan vagy szokásos lemosó, nekem nagyon szép sima bőröm lesz utána nem tapasztaltam semmi kellemetlenséget, ez is amúgy a decléor adventi naptárban volt

Decléor Aurabsolu Intense Glow Awakening Cream

Decléor Aurabsolu Intense Glow Awakening Cream
2017. december 29.

A decléor adventi naptárban volt ez is, elég nagy adag volt 10 ml plusz szemránckrémből is a glow családból (is) és mindegyikkel meg vagyok elégedve amikor reggel rohanok vagy sportolni megyek és nem akarok sminkelni akkor ez tökéletes. a BB krémeknél lágyabba fedés stb tényleg egy egészséges ragyogást ad tuti megveszem majd a tejes kiszerelést is a szemránckrém pedig kicsit színezett tehát jól fed a sötét karikát de nem hagy nyomot az ujjadon sem szóval nekem ez telitalálat mert nem korrektor nem bb krém de mégis fed valamit, tehát a bőrhibát nem fedi de ha fakó az arcbőr meg sötét karikáid vannak arra jó egészséges ragyogást ad :)

Decléor Essential Tonifying Lotion

Decléor Essential Tonifying Lotion
2017. december 29.

Imádom kedvencem! finom mandarinos narancsos illata van egyáltalán nem tartom erősnek még a párom is használja aki amúgy semmit nem használ mert büdös csíp stb, na ezzel nincs ilyen baj, már régóta problémám volt,hogy nem találta, megfelelő tonikot, leginkább natúr-kozmetikumokat és arcápolási szereket használok már évek óta de mind ragadós érzést hagyott maga után vagy csípett kipirosodtam tőle stb
Ettől a toniktól nem leszel piros nem húzódik a bőröd és finom illatos is :)

Balea Beauty-Öl

Balea Beauty-Öl
2017. augusztus 22.

Nagyon szuper! előtte a garnier testolajat használtam az is jó volt, de mivel ez olcsóbb volt ezt vettem másodszorra, szóval nem bántam meg sőt, hihetetlenül finom illata van, és a nyomós adgolás tök jó sokkal praktikussabb mint a spray a garniernél, mert azzal sokszor oda is ment ahova nem kellett volna (padló, fal , törölközők..) hamar beszívódik, ami meglepő az olajnál, nagyon finom puha selymes lesz a bőröm tőle már az első hazsnálat után zongorázni lehet a különbséget, nagy kedvencem lett nagyon hamar :)