szalamander

Regisztráció dátuma: 2015. november 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Naomi Campbell At Night

Naomi Campbell At Night
2016. augusztus 31.

Leértékelve vettem, mert a fűszeres illata nagyon közel áll hozzám. Tartósnak érzem, de pár hetet még várok a viselésével, mert jellegéből adódóan őszi-téli illat. Ilyen melegben picit fullasztó.

Balea Inseltraum Tusfürdő

Balea Inseltraum Tusfürdő
2016. július 1.

Nyárias az illata, frissíti a bőröm, és sokáig érzem magamon, de a tavalyi limitált kiadású tusfürdők fantáziadúsabbak voltak.

Halle Berry Halle

Halle Berry Halle
2016. május 30.

Rossmannban le van értékelve a 75 ml-es DNS-változat, 999 forintért.
Az illat ugyan édeskés, de mégsem tinilányos, hanem egy vonzó, érett nő illata, amit nyáron is kellemes viselni.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2016. április 15.

Szimpatikus strand-illata van, de több óra múlva is érezni lehet a bőrömön, úgyhogy nemcsak tóparton használom.

Balea Paradise Beach Tusfürdő

Balea Paradise Beach Tusfürdő
2016. április 7.

Az egyik legjobban eltalált nyári illat, amiben a kókusz és az ananász szépen, harmonikusan elegyedik egymással. Kár, hogy limitált kiadás volt.

Miss Sporty Fabulous Funtasy EDT

Miss Sporty Fabulous Funtasy EDT
2016. április 5.

Az illata jellegtelen, kölniszerű, és hiába locsolom magamra, semmit nem érzek. Ilyet még a legócskább hamisítvány parfümöknél se tapasztaltam. Számomra teljes pénzkidobás.Tíz ml-t vettem 999 forintért, szerencsére hamar elfújkáltam.

Lovely Luxe Girl Körömlakk

Lovely Luxe Girl Körömlakk
2016. március 31.

Vettem egy barnás-bordót arany csillámokkal, mert a rúzsom is pont ilyen, de sajnos nem tudom normálisan felkenni! Eddig nem volt körömlakkal ilyen problémám. Folyton túlfut a körmeimen, és irtó nehezen szárad. A színével nincs bajom.

Benetton Rosso Woman EDT

Benetton Rosso Woman EDT
2016. március 21.

Le van értékelve, vakon vettem meg, csupán a kedvező ára alapján, de elállt a lélegzetem, hogy abban az egyszerű kis üvegben milyen mennyei illat lapul!
Engem eleinte a már nem kapható Playboy Rock parfümre emlékeztetett (a Hypnose-t nem ismerem), de később rájöttem, hogy komplexebb, rafináltabb a Rocknál, és rajtam elég tartós is. Imádom.

Lady Gaga Eau De Gaga

Lady Gaga Eau De Gaga
2016. március 18.

Most a 15 ml-es kiszerelés akciós a Rossmannban. Az illatában van valami tea-szerű. A teafűre emlékeztet leginkább.
Kedveltem a csuklómon, pedig nem szeretem a fás illatjegyű parfümöket. De ez valahogy magabiztosságot adott.

Paris Hilton Passport In South Beach EDT

Paris Hilton Passport In South Beach EDT
2016. február 23.

Most vettem leértékelve, szerintem a nyári dizájn ellenére a tavaszhoz is nagyon jól illeszkedik. Márciustól be is vetem, addig a télhez jobban passzoló Passport in Parist viselem, nemsokára elfogy.