szamantaturi

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum
2021. október 31.

Az utasítással ellentétben csak este használom (a reggel-este soknak bizonyult) és így tökéletes. Nagyon szép lesz a bőröm tőle. Az első héten okozott egy-két kisebb pattanást, de azok hamar elmúltak es azóta nincs ilyen problémám.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2021. október 31.

Frissítő érzés, de pluszt nem ad.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. október 31.

Szuper! Nem szárít, jól tisztít. Utána a Balea med szérumát használom, sokkal szebb azóta a bőröm, mióta ezt a kettőt használom.

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Arckrém

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Arckrém
2020. július 26.

Nehezen szívódik be, Nehéz rá sminkelni. Pattanásokat okoz.

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Krém

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Krém
2020. július 26.

Nehezen szívódik be, Nehéz rá sminkelni. Pattanásokat okoz.

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Pattanasokat okoz.

Catrice Energizing Prime & Care Spray

Catrice Energizing Prime & Care Spray
2019. augusztus 30.

Minden nap használom, nagyon finom illata van. Primerként nem vette észre hogy valóban funkcionálna, így ha huzamosabb ideig szeretném, hogy bírja a sminkem, valódi primert használok.
Arra, hogy minden reggel felfrissüljön az arcom tökéletes. A 4 csillag csak azért van mert primernek nem jó, de ettől függetlenül egy szuper termék!!

Essence Glow To Go Highlighter Paletta

Essence Glow To Go Highlighter Paletta
2019. augusztus 30.

Ár-érték arányban tökéletes!! Csodálatos színek, tartós, könnyű felvinni és pigmentált.
Csak ajánlani tudom.

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény
2017. január 13.

Tegnap keveredtem valami isteni közrejátszás folytán ennek a csodának a polcához. Sokat hezitáltam, majd úgy döntöttem, ennyi pénzért maximum nem használom. Az egyik legjobb matt rúzs amit használtam, simán veri drágább társait. (Eddig az Aden volt a favorit). Eleinte zavart a meztelen csiga érzés az ajkaimon, de ahogy teljesen megszáradt elmúlt a ragacsosság. Nekem a tartóssággal sem volt problémám, ettem, ittam de meg sem moccant. Ár-érték szempontjából magasan veri a többit.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2016. december 15.

Igazi csodaszer! Érzésre olyan, mintha semmi nem lenne rajtam. Látszatra is, leszámítva, hogy baba koromban nem tűnt ilyen tökéletesnek a bőröm. Legtöbb alapozót simán veri, ár-érték arányban pedig a legjobb!