szambi

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babylove Wundschutzcreme

Babylove Wundschutzcreme
2016. október 11.

Kicsípett bőrt, babapopsit pikk pakk rendbe rakja. Én direkt ezért vettem. Sokkal jobb mint a Sudocrem.
Sűrű, de pont ezért jó. Felkenve bevonja a baba bőrét, így nem éri a nedvesség, viszont nem olyan lemoshatatlan mint a Sudo.
Nem használnom non stop, mert ahhoz valóban túl sűrű, és ha már meggyógyult a bőr, akkor ez túl sok neki, elzárja a levegőtől, alápállhat, kipattoghat.
Amire viszont nekünk kellett arra kiváló volt.
Ez inkább irritált, kipirosodott bőrre való, ha amúgy nincs probléma, akkor célszerűbb egy könnyebb krémet választani.

Dizao 95% Hidratáló Szempillaspirál

Dizao 95% Hidratáló Szempillaspirál
2016. június 11.

Kellemes kis átlagos spirál lévén a szokásos kellemes kis átlagos spirál jellemzést lehet róla leírni, ami a következő.

+ Természetes hatás, jól fed, nem tapaszt, jól szárad, sűrű és jó a kefe ami normális mennyiségű festéket visz fel, nem irritálja a szemet, könnyen lemosható, nem keményíti dróttá a szempillákat.
++ Kiváló összetevők!
- Nincs wow hatás, mert nem igazán építhető, kicsit lemászkál nap végére.
0 Ápoló vagy hidratáló hatást nem fedeztem fel, de nem is hullik vagy törik tőle a szempillám, nem illatos, de nem is büdös a festék.

Natúr spirálban jó. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam. Pár hónapja használom és még rendben van az állaga is.

Alverde Mascara Maximize Volume Lashes

Alverde Mascara Maximize Volume Lashes
2015. február 7.

Egész kellemes, ívelt pillákat fest. Építhető, de maximum két rétegben.
Néha kicsit tapaszt, picit pereg, de még az elviselhető kategória.
Összetevők szépek, csomagolás borzasztó. Gagyi műanyag, tényleg szűk a tubus szája, a kefe visszatuszkolásnál nyeklik nyaklik.
Könnyen lemosható, nem irritál. Ára kiváló. Használható.
Közepes. Ha a csomagoláson javítanának, akkor részemről egy csillagot javulhatna az össz megítélése.

dr. Organic Manuka Mézes Elsősegély Krém

dr. Organic Manuka Mézes Elsősegély Krém
2015. január 29.

Na hát ezt is ki kellett próbálnom, hátha valamiért jó lesz nekem.
Az illata tényleg finom de eléggé gyengécske a hidratáló ereje ahhoz képest, amit ránézésre vártam tőle.
Egyébként semmi gond nincs vele, de ha nem koncentrálsz, akkor azért felejthető egy cucc.
Az összetevők szépek, de szerintem ez alap, ha már ilyen vonalon mozog.

HappySkin Aphrodite Arckrém Bio Avokádóolajjal

HappySkin Aphrodite Arckrém Bio Avokádóolajjal
2015. január 29.

Nem akarom most fölöslegesen szaporítani a szót, a lényeg, hogy ez a krém szuper!
Reginának teljesen igaza van!
Eléggé zsíros, így smink alá nem ajánlom, de nagyon jól hidratál, pirosságot leviszi és egyáltalán nem okozott pattanásokat. Estére ajánlott a használata.
Minden szempontból kiváló.

WiseTree Naturals Krém Stresszcsökkentésre és az Öregedés Jeleinek Minimalizálására (régi)

2015. január 3.

Egy ideje ráálltam a háztáji arckrém gyártására, mert az - szerencsés esetben - olyan lesz amilyet én megálmodtam. Csak hát az egyszemélyes krémkotyvasztás időigényes, az meg nekem mostanában nem nagyon volt, sorry kedves epidermiszem, de alvás és evés nélkül még rondább lennék.
Összeszedtem hát magam, és gondoltam beszerzek egy tartalék krémet, ami jó lesz mikor már nincs, és még nincs a hazaiból. Ennek az lett az eredménye, hogy vettem 5 féle tök különböző krémet, 5 tök különböző helyen, melyek beszerzésére fordított időegység alatt akár le is főzhettem volna amit kigondoltam.
Na sebaj.
Az ész a fontos, nem a haj.

Legalább írhatok még 5 ilyen rímes véleményt...

A lényeg, hogy az 5 beszerzett produktum egyik tagja ez a krém. De nem vagyok elájulva, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert szagra, állagra is olyan szokatlan, mint amiket én produkálok. Mármint krémet, nem a toaletten végzett produkcióra gondoltam, szóval nem kell megijedni, nem szar ez, csak nem is olyan jó.
Nem hidratál eléggé, reggelre száraz az arcom. Ha sokat kenek belőle, akkor meg cuki kis csimbikben pereg le. Szerintem senki se sminkeljen rá.
A másik bajom, hogy ha a nedves képemre kenem, mert majd úgy jobb lesz, akkor nem lesz jobb, csak csíp. Seb nélkül is, tényleg. Pirosodás nem jelentkezik, de kellemetlen.
Az összetevők egyébként példásak, továbbfejlesztésre alkalmas.

Body&Soul Wellness Bodybutter Lotus&Sheabutter

Body&Soul Wellness Bodybutter Lotus&Sheabutter
2014. november 24.

Jó, de hidratálhatna kicsit jobban és illatban is lehetne erősebb. Más ellenvetésem nincs. Ettől függetlenül mindenképpen megérte megvenni.

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem
2014. november 18.

Minden fogközömbe szépen befér, gyorsan és könnyedén kitisztítja őket. Mivel elég vastag és megduzzad a fogközökben, így nem vágja meg az ínyemet sem.
Pont ezek miatt szeretem, a vékonyabb fajtákat használni kellemetlen.
Mostanában csak ilyet veszek. A többi sensitive selyemhez képest lényegesen olcsóbb és gazdaságosabb.

The Body Shop Vanilla Brulee Testvaj

The Body Shop Vanilla Brulee Testvaj
2014. november 10.

A tavalyi vanilla bliss után már vártam az idei kollekciót. Illatra gyakorlatilag ugyan az, de ebben tényleg van egy apró műanyagos felhang. Valószínűleg azért, mert az állaga kicsit változott a tavalyihoz képest. Mintha minimálisan szilikonosabb lenne, fényesebb, lágyabb, ezért máshogy bontakozik ki az illat. A tavalyi ebből a szempontból egy fokkal jobban tetszett, de nem zavar. Így is rábuktam, mint tyúk a takonyra.
Esti kenés után reggel még érezni. A hidratáló hatása ugyan úgy remek.
Nekem bejön.
Egyébként tényleg nem minden terméknek van ugyan olyan illata, hiába egyazon sorozat tagjai. Ez valószínűleg a különböző összetevők játéka.

The Body Shop All-In-One Concealer

The Body Shop All-In-One Concealer
2014. november 8.

2013. augusztus 27
Nekem nem igazán jön be. Nagyon zsíros és túl puha, ezért kúszik mászik, apró ráncokba egyből beül, rétegezni nem érdemes. A szem alatt hamar kifényesedik, nem túl esztétikus. Zsíros bőrre nem nyerő választás. Télen lehet, hogy jobban összebarátkozunk, de most egyáltalán nem nyert meg. Kàr. Mindenesetre majd én is visszajövök ha a téli véleményem ettől eltérne.
2014.11.08
Végül is tavaly télen elhasználtam. A hidegben nem ült bele a ráncokba, nem volt vele annyi baj, de ettől még egyáltalán nem lett a kedvencem.
Gyorsan fogyott, ami az én esetemben nem volt gond, de ez azt is jelenti, hogy kevéske van benne. Ja, és vigyázni kell a tekergetéssel, mert könnyen kitörik a helyéről.
Pont az előbb dicsértem a márkát, hogy sokat fejlődött, de azért ezen még lenne mit javítani, ami a használhatóságot illeti.