szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2022. március 11.

Szeretem! Többet elhasználtam már. Kombinált bőröm van, de mattra beszívódik. (pedig felkenéskor ijesztően fehérrevakoltnak nézek ki :D)
Reggelente babszemnyit használok a Revolution C vitaminos széruma után, arckrém helyett.
+ Valaki írta, hogy morzsolódik - nekem csak akkor fordul elő, ha nem masszírozom be teljesen. Ha kapkodok, és úgy vagyok vele, hogy majd beszívódik, akkor alapozásnál érzem, hogy kis morzsákban pereg.

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2022. március 11.

Próbáltam szeretni. Több rétegben sem csinál semmit a szempilláimmal, kicsit hosszabbak, de nyílegyenesek maradnak. Pár óra után pedig minden egyes alkalommal csekkolnom kell a sminkemet, mert leperegve fekete pacákat csinál a szemem alá.
Egyet becsülettel elhasználtam, de mikor visszatértem a Telescopic-ra, hát, ég és föld.

Elizavecca Gold CF-Nest B-jo Eye Want Cream

Elizavecca Gold CF-Nest B-jo Eye Want Cream
2021. március 29.

IHerbről rendeltem. Mivel nagyon kis mennyiséget (fél borsónyi) kell egyszerre használni, iszonyat sokáig elég. Kellemesen gazdag, zsíros, de par perc alatt beszívódik. Nem húzódik utána a szemkörnyékem, mint a drogériás szemkörnyékápolók után. Pont ilyet kerestem. Reggel, este használom hónapok óta, és a tégely még félig van.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. március 29.

Kicsit aggódtam, hogy büdös műbanán szaga lesz, de egész kellemes, cukorkás illat marad csak a hajban.
Pakolásnak használom, legalább 10 percig hagyom a hajon hajmosás után, aztán langyos vízzel öblítem. Puha, kellemes tapintású lesz a hajam, drogériás szinten eddig ez a legjobb, amit használtam.

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+
2021. március 29.

Nem szeretem. Jellegzetes naptej állaga és illata van, nem is szívódik be teljesen. Száraz bőrre jó lehet talán. Ami pozitívum, hogy nem irritál. Télen elhasználtam home office-ba, de soha többé nem veszek ilyet.

IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Cream Oil-Free Matte with SPF40

IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Cream Oil-Free Matte with SPF40
2021. január 12.

Tökéletes. Szintén az év végi Douglas 25% akcióban vettem meg, így viszonylag jó áron volt. A light árnyalat kb MAC NC15-20 között van félúton - pont az én színem. Természetes bőrfényű, közepes, építhető fedésű. Flat top ecsettel viszem fel, így sűrű állaga ellenére könnyen el lehet oszlatni, és nem kell belőle sok - és nem is szabad túl sokat tenni.. Az érzékeny bőrömön pattanásokat, irritációt nem okozott.
Remélem nyáron is jól fog teljesíteni, mert akkor az alapozót elfelejthetem.

Revox Just Q10

Revox Just Q10

update:
Tudom, hogy nem épp arra való, de mostanában a hajvégápolómba is cseppentek 4-5 cseppet, és a hajvégekre felviszem. Nagyon szép fényes, ápolt lett a hajam tőle.
A reggeli fényvédőmbe cseppentek 3-4 cseppet, így oszlatom el a bőrömön. Kb 1 hónapja használom, nem okozott se gondot, se látványos változást. Kellemesen puha lesz utána a bőröm, de nyáron lehet, hogy sok lesz.

Revolution Skincare 12,5% Vitamin C Serum

Revolution Skincare 12,5% Vitamin C Serum
2021. január 12.

Elhasználtam egy üvegcsével, és azt kell, hogy mondjam, ez volt a legkellemesebb C vitaminos szérum, amit eddig használtam. Reggel 2 pumpányi az arcra és nyakra, nagyon selymes, puha bőrérzetet hagy maga után. Gondolom ez a benne lévő szőlőmagolajnak köszönhető, ami bőrpuhító hatású (no meg a szilikonnak :D ). Gyengéd, nem csíp, de hosszú távon látszik a hatása. Ha elfogy a jelenleg használt C vitaminos szérumom,, ezt fogom újravenni.

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2020. december 31.

Évek óta folyamatosan használok különböző C vitaminos szérumokat. Szerintem ez egy teljesen korrekt kis szérum. Géles állagú, gyorsan beszívódik. Nem irritál, nem morzsálódik.
Reggelente használom hideg vizes arcmosás után. Aztán szemkörnyékápoló, majd jöhet a fényvédő pár csepp Q10 szérummal keverve. Kombinált a bőröm, úgyhogy erre már nem teszek hidratálót, csak a smink megy rá.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. február 6.

Nekem nem vált be. Nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam, a fejbőröm pedig viszket utána.
Teljes pénzkidobás.